Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שמע

Zbeda
שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, Zbeda כתב:

קודם כל תודה...יש ברשותי מגבר פייוניר class d אני יודע שאמורים לעבוד עם מונובלוק...עם אחבר את הסאב למגבר לבד....וככה אוריד עומס מהאודיסון יכול להיות שאצליח להרים עוד טיפה את המוסיקה...לפני שאנח קונה פרוססור אגב כל מי ששמע ברכב אומר לי תשמע מערכת מטורפת ההכי טובה ששמעתי אולי ויש כאלה שאמרו הטובה ביותר ללא ספק...אבל לי לא מספיק עדין..המגבר פיוניר מספיק חזק אפילו חזק מאוד בשביל סאב...והסאב גם פצצה לפני דעתי רוקפורד פאנץ'1

תראה אני לא יודע אילו מערכות שמעת עד היום 

שתשמע מערכת טובה שעובדת אקטיבי אתה תבין 

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המגיבים וגם לפותח השרשור - במיוחד לפותח השרשור 

הסט שלך הוא סה"כ סט נהדר - הייבריד טיטניום 602 

אכן הוא מורכב על קרוס פסיבי להבנתי ולכן נכון - למרות שהקרוס מפלג את התדרים בין המידבאס לטוויטר, חלוקת ההספקים איננה מתבצעת בצורה מיטבית על גבי הקרוס הפסיבי - זה דורש מעגלי הנחתה רציניים והמשמעות הנוספת של זה הינה זלילת הספק. 

מעבר לאקטיבי הוא פתרון מובהק וברור - אך ישנה גם אופציה נוספת והיא להשאיר את הקרוס על הסט הפסיבי שלו ולהשתמש באקולייזר פרמטרי\שליש אוקטבה (במקרה הזה לשליש אוקטבה יכול להיות יתרון מובהק על פני פרמטרי - אלא אם כן לפרמטרי יש יכולת לבצע "מדף" תדרים עליון\תחתון) בכדי לאזן את הסט הפסיבי. 

פתרון זה יגביל את תפוקת הסט עוד יותר אך ימנע ממך צורה בהגברה וחיווט נוספים. 

מציין כי האופציה הזו תמיד קיימת. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב ישנו פתרון נוסף והוא התקנת LPAD בין הטוויטר לקרוס הפסיבי 

יש אפשרות גם לLPAD שהוא ריאוסטט - כלומר נגד משתנה ואז אפשר בכלל לחשוב על זה כ"כפתור ווליום" לטוויטר... 

זה משהו שבניתי מספר פעמים בעבר - בייחוד כקרוס פסיבי שלם מאפס - תריצו חיפוש כאן על "קרוס מדוזה" באחד השרשורים העתיקים שלי - אם אני זוכר נכון זה היה חלק מפרוייקט "רינה" של הרנו מגאן. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...