Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי טיסה וביטוח נסיעות (כולל קורונה) מה קורה אם פתאום המדינה הופכת להיות אדומה ?

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני באמת תוהה האם תהיה חופשת חורף השנה אבל כל כך הרבה שאלות על מה קורה אם שאני בספק,

אני מרכיב לבד הכל (טיסה, רכב, מלון) -

מה קורה אם "רק" הטיסה בוטלה? (כי אני משלם מראש על הכל)

מה קורה אם "רק" מדינת היעד פתאום מחייבת בידוד למגיעים? (מה שהופך את כל החופשה ללא רלוונטית)

מה קורה אם בטעות אני חיובי בבדיקה לפני החזרה לארץ? (ומה אם אני חיובי שניה לפני החופשה?)

מה קורה אם דווקא הטיסה חזרה בוטלה?

ואלו רק חלק מהשאלות, העולם עדין לא ערוך בכלל לחזרה של תירות...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לכל השאלות האלה תלויה באויר - היא תלוייד יעד, חברת תעופה, ספקי שירות כמוממלון והשכרת רכב ותנאי הביטוח.

אישית לא הייתי מתכנן בטווח של יותר משבוע -.שבועיים. זה טווח הזמן לאזהרות מסע, שינויי מדיניות נסיעות ומגבלות קורונה  וגם היכולת שלך לזהות מגמות תחלואה שעלולה להשפיע על הנסיעה.

ודרך אגב, לא הייתי בונה טיול תלוי השכרת רכב, בגלל המחסור ברכבי השכרה. הייתי בונה טיול עירוני עם אופציה להרחבה אם משיג רכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באמת מחסור מורגש ברכבי השכרה, אין בעיה לבצע עסקה ומקסימום לשלם כמה שקלים דמי ביטול.

אם עשית הזמנה והיא מאושרת תקבל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בינתיים רוב המדינות הגיעו למצב של סטדי-סטייט / מגמת שיפור במאבק נגד הדלתא, לדעתי יש לך עכשיו חלון זמן עד לוריאנט הבא והנטיה היא לפתוח ולא לסגור.

לפחות לגבי חלק מהשאלות שלך- פוליסת ביטוח עם הרחבה לקורונה אמורה לדאוג (אם אני לא טועה 200 דולר ליום ללינה במקרה של בידוד, אבל זה רק מזיכרון).

אתה יכול להישאר בבית כמו ספריאל או לטוס פעמיים בטווח של חודש (כמו שאני ועוד כמה אנשים שאני מכיר עשו בחודש האחרון), הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסת פעמים בחודש אבל אני לא מניח שהטיסות הוזמנו 4 חודשים מראש, יש הבדל בין לטוס מעכשיו לעכשיו ללנסות לתכנן משהו ל 2022

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לדצמבר, לא רחוק מדי

הטיסות יצאו 2000, לא סכום שישבור אותי אם ימירו לי את זה ל ואוצ'ר

לא בא לי לשלם כפול אם אזמין קרוב יותר למועד

כמעט כל המלונות בביטול חינם עד לילה לפני וביטוח קורונה דואג לאם קרה משהו קרוב למועד או במהלך השהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, DrorZi כתב:

טסת פעמים בחודש אבל אני לא מניח שהטיסות הוזמנו 4 חודשים מראש, יש הבדל בין לטוס מעכשיו לעכשיו ללנסות לתכנן משהו ל 2022

תתפלא.

בעצם אתה צודק: בדקתי עכשיו, והטיסה הוזמנה 8 חודשים מראש.

לפני 20 דקות, phpclub כתב:

אני הזמנתי לדצמבר, לא רחוק מדי

הטיסות יצאו 2000, לא סכום שישבור אותי אם ימירו לי את זה ל ואוצ'ר

לא בא לי לשלם כפול אם אזמין קרוב יותר למועד

כמעט כל המלונות בביטול חינם עד לילה לפני וביטוח קורונה דואג לאם קרה משהו קרוב למועד או במהלך השהות.

זה בדיוק מה שעשיתי - הזמנות דרך בוקינג \ טיסה דרך איזיג'ט שמאפשרת שינוי תאריך בלי בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DrorZi כתב:

אני בתחילת החודש טס וסגרתי ביום חמישי האחרון. תתפלא אבל מחירים זולים מאוד יחסית למה שהיה לפני 3 חודשים ובטח לעומת מה ששילמתי לפני שנתיים (אותו יעד, אותה תקופה, אותו מלון ואותה התערוכה. הפעם טיסות בשעות מצויינות, 5 ימים וביטוח נסיעות כולל הרחבות ביטול בגלל קורונה והארכת שהות במקרה של בידוד הסתכם ב 3350 כשלפני שנתיים עלה לי 6500 בהזמנה 4 חודשים מראש). בכל מקרה את הביטוח תעשה בשנייה שאתה סוגר כרטיסים ומה שניתן קח עם אפשרות ביטול.

בחוסר הודאות שקיים היום אני לא סוגר יותר משבועיים שלושה מראש. מעדיף לשלם בודאות קצת יותר מלהסתכלן בלשלם פחות אבל לא לקבל כלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סגרתי סקי באוגוסט, בפוליסה מופיע שבמידה ואני עם תו ירוק אבל יש בידוד נחיתה, בידוד בחזרה, אין אפשרות לטוס, מדינת היעד לא מקבלת ישראלים וכו' - מקבלים החזר מלא על כל הסכום.

עלה כמה עשרות $ יותר. שווה את השקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...