Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עם תא מטען גבוה האצ'בק / ג'יפון עד 85k

railay
שימו לב! השרשור הזה בן 967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני ממש אשמח לעזרה.

אני מחפש רכב עם מטען גדול וגבוה (עדיפות לג'יפון).

מה חשוב לי:

1. מנוע לא עייף, נוסע כרגע על tsi וממש מבסוט.

2. תא מטען של 500+ ליטר, 5 דלתות.

3. כמה שיותר עזרי בטיחות, חיישנים קדמיים יהיה מצויין, אבל לא חובה.

4. איבזור טוב, שלא יהיה מיושן מבפנים. רצוי מצלמת רוורס, מולטימדיה עם מסך 8 אינץ.

5. רצוי שנתון 2017+

6. כמובן אמינות ושלא יזלול דלק כמו מטורף, נסועה של 20k בשנה.

יש חיה כזאת בטווח מחירים של 85k?

ממש רציתי אטקה/קארוק/טיגואן, אבל זה מעל לתקציב וגם 85k זה הרצה העליון של התקציב שלי.

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי railay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ג'יפון, אבל c4 פיקאסו יענה על מה שאתה מחפש (בגרסת האקסקלוסיב תקבל גם מערכות בטיחות אקטיביות). הדיזל יהיה חסכוני יחסית, אבל מיכל האוריאה עלול לשבוק חיים והוא לא זול. אפשר לחפש אחת שהוא הוחלף בה לאחרונה, זה קונה לך לא מעט זמן עד להחלפה הבאה (אם וכאשר).

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, pooh-bear כתב:

לא ג'יפון, אבל c4 פיקאסו יענה על מה שאתה מחפש (בגרסת האקסקלוסיב תקבל גם מערכות בטיחות אקטיביות). הדיזל יהיה חסכוני יחסית, אבל מיכל האוריאה עלול לשבוק חיים והוא לא זול. אפשר לחפש אחת שהוא הוחלף בה לאחרונה, זה קונה לך לא מעט זמן עד להחלפה הבאה (אם וכאשר).

תודה!

יש המלצה נוספת לרכב שהוא יותר ג'יפוני?:)

העדפה לא סיטרואן ורנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצתרך ללמוד להתפשר.

אין להרבה גיפונים תא מטען של 500+ אולי רק לצרפתיות ולגרמניות (אטקה, קארוק, 3008) אבל הן כולן קצת מחוץ לתקציב או גיפון 7 מקומות שהןא הרבה מחוץ לתקציב.

אם אתה מוכן להתפשר על תא מטען קטן יותר (460 ל) יש לך את קיה ספורטאז' 1.6 טורבו שהגיר שלה קצת בעייתי אבל חוץ מזה היא דיי בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Gavrik כתב:

תצתרך ללמוד להתפשר.

אין להרבה גיפונים תא מטען של 500+ אולי רק לצרפתיות ולגרמניות (אטקה, קארוק, 3008) אבל הן כולן קצת מחוץ לתקציב או גיפון 7 מקומות שהןא הרבה מחוץ לתקציב.

אם אתה מוכן להתפשר על תא מטען קטן יותר (460 ל) יש לך את קיה ספורטאז' 1.6 טורבו שהגיר שלה קצת בעייתי אבל חוץ מזה היא דיי בסדר.

היי,

מאמין שאפשר להסתדר עם תא מטען של 460 ליטר אם שאר הדברים עונים על הצרכים.

מה הכוונה בגיר בעייתי? האם באח התאום טוסון גם יש את הגיר הבעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטג' 2.0 ליטר,
או תחזור לאוקטביה יש שם כמעט כל מה שאתה מחפש חוץ מג'יפון,
בתחום היותר עצלן (לא סוחבת היטב) תמצא את הפורסטר שהוא ג'יפ של ממש אמין ונוח אבל לא חסכוני ולא מטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' 2.0 ממש איכזבה אותי, המנוע הרגיש לי עייף.

לגבי האוקטביה, אין לי מה לקנות 2 אוקטביות:) אחת כבר בדרך, ברכב השני אני צריך תא מטען גבוה, לא אצליח להתפשר עם מנוע עייף כמו של הסובארו.

תודה!

ממה שאני רואה, אין הרבה אפשרויות.

אטקה (סטייל פלוס 2017)

או אולי קוגה? למרות שהעיצוב הפנימי שלה נראה ממש מיושן ולא נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוגה (עם ה-1.5 ל', לא חושב שבשנתונים הרלוונטיים היה מנוע אחר) תהיה פחות אמינה (ולא חסכונית בכלל) 

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, pooh-bear כתב:

קוגה (עם ה-1.5 ל', לא חושב שבשנתונים הרלוונטיים היה מנוע אחר) תהיה פחות אמינה (ולא חסכונית בכלל) 

תודה, אז נראה לי שאין ממש עוד אפשרויות קורצות חוץ מסיאט אטקה, דגם סטייל פלוס 2017.

מה דעתכם עליה? נראה לי שדיי עונה על כל הפרמטרים. ידוע שהגיר טיפה מועד לפורענות, מצד שני, אני עם פולו tsi 2011 כבר 10 שנים ולא היה לי איתה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2021 בשעה 18:44, chenrp כתב:

אני גם מחפש אותו דבר בדיוק באותו התקציב,

רק שאינני מסתכל לעבר הסקודות בגלל הגיר dsg7 שלהם 

לא מבין איך רוכשים דבר כזה בפרטי???

אני עם dsg7 ומנוע tsi כבר 10 שנים, אין מבסוט ממני ולא יכול לנהוג על משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2021 בשעה 18:44, chenrp כתב:

אני גם מחפש אותו דבר בדיוק באותו התקציב,

רק שאינני מסתכל לעבר הסקודות בגלל הגיר dsg7 שלהם 

לא מבין איך רוכשים דבר כזה בפרטי???

האמת שאני גם בדיוק באותה סירה (תקציב אולי קצת שונה, עד 100K) ועם תאומים בדרך....
אני דיי חושב שאליך לכיוון הקיה נירו 2017-2018, מסתכל גם על קיה ספורטאז מנוע 2.0 אך הצריכת דלק דיי מטרידה אותי, מה גם שאנשים עכשיו עפים על עצמם ומבקשים יותר ממחירון על הרכב הזה, העולם השתגע!!
אני גם בדעה שכל עוד זה רכב פרטי ולא ליסינג וכאלה אז אין סיכוי שאני מתעסק עם סיאט/סקודה וכל שאר הרכבים עם הגירים הלא אמינים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...