Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתן ״להתארגן״ מראש על אישור תנועה זמני שיכנס לתוקף רק בעוד חודש?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.4.2021 בשעה 13:32, amosbmw כתב:

זאת לא התארגנות.

אתה קובע את התאריך והשעה.

מותר לך 3 פעמים בשנה קלנדרית, אין קשר למועד הטסט.

אתה יכול ללכת פעם אחת (או תור טלפוני בודד) ולהדפיס את כל ה3 ביחד.

כל אחד יוצא עם אגרה משלו, בסביבות ה40 שח.

אתה יכול לדוגמה לתאריך 1.5, 3.5, 5.5 ואז יהיו לך 6 ימים רצופים.

באותה מידה אתה יכול לבקש 1.5, 1.7, 12.9.

אבל! באותו רגע שהדפסת שלושה, לא תוכל לבקש תאריכים שונים במהלך השנה. גם אם לא מימשת אותם על ידי אי תשלום האגרה שלהם. לכן אולי עדיף להדפיס רק אחד, ובמידה ותצטרך אחד נוסף במהלך השנה תהיה לך אפשרות לכך.

כשהלכתי לדואר על מנת לשלם את אגרת האישור הזמני, הייתי צריך ממש להתווכח עם הפקידה שאמרה שמספיק לי הרישיון השנתי ששילמתי לטסט. היא לא היתה מסוגלת להבין שהאישור הזמני הוא על מנת לנסוע למכון הטסטים ברכב שעדיין אין לו טסט.

אל תשכח שאתה חייב גם ביטוח חובה לצורך הנסיעה עם האישור הזמני, וחברות הביטוח מאוד לא אוהבות לבטח רכב בלי טסט. ואם הן מסכימות, לוקחים על זה תוספת.

עמוס, איך בסוף הצלחת לשכנע את הפקידה בדואר שאכן צריך לשלם גם את האגרה של האישור הזמני?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 דקות, much כתב:

עמוס, איך בסוף הצלחת לשכנע את הפקידה בדואר שאכן צריך לשלם גם את האגרה של האישור הזמני?

מה שלא הולך עם חיוך, הולך עם חיוך ואקדח.

פשוט אמרתי לה shut up and take my money.

zvit, ידוע לך כמה זמן עובר עד שאתה זוכה לכבוד להיות אצל הפקידה בדואר? כמעט כמו לקבל תור במשרד הרישוי..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, zvit כתב:

פשוט לא לשלם את האגרות באותו זמן...

אוקיי אז אני מניח שלא תהיה לי בעיה מאחר ואת האגרה השנתית שילמתי כבר מראש באינטרנט.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

zvit, ידוע לך כמה זמן עובר עד שאתה זוכה לכבוד להיות אצל הפקידה בדואר? כמעט כמו לקבל תור במשרד הרישוי..

בסוכנות הדואר ביישוב בו אני מתגורר - אין בעיה כזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2021 בשעה 08:34, much כתב:

עמוס, לא הבנתי בדיוק, יום חמישי האחרון הזמנתי תור טלפוני באתר ליום חמישי השבוע (29.4) בשעה 11 למחוז תל אביב והמרכז(כתוב אנו מצפים להגעתך), זה אומר שמתי יחזרו אליי בטלפון?

ממש ביזיון, שבוע שלם אני מחכה בסבלנות לטלפון ממשרד התחבורה ועד עכשיו כבר שעתיים וחצי מהתור שקבעתי אף אחד לא חזר אליי

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2021 בשעה 10:25, amosbmw כתב:

תהיה זמין בטלפון ב29.4 שעה 11.00-12.00 עם הרישיונות של הרכב ביד. רצוי שלא תהיה בנהיגה.

בתור תשאל כיצד אתה יכול לקבל את האישור הזמני.

ה"מצפים להגעתך" זה שריד לימי טרום הקורונה במערכת זימון התורים.

קיבלתי כרגע את השיחה ממשרד התחבורה(באיחור 4שעות) ומסתבר שלא השתנה כלום מבעבר, אי אפשר לקבל אישור תנועה זמני ליותר משבועיים קדימה בדואר , כמה שניסיתי לשכנע את הפקידה לא הצלחתי, בקיצור רק כשיגיעו הצמיגים החדשים(עוד חודש וחצי) אני אזמין תור חדש ואגש לשם לקחת את האישור.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקידה שלא מכירה את התקנות. כמה צפוי.

שלחתי לך ה"פ

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לשבוע הבא דרך האתר תור חדש ״רגיל״ (מסתבר שאפשר) למשרד הרישוי בחולון, השאלה היא אם בפגישה פרונטלית מול הפקידה כן יהיה אפשר להוציא אישור זמני לעוד חודש(או כל תאריך שרוצים) או שהיא תגיד לי בדיוק את אותה התשובה שאמרה לי הפקידה בטלפון שניתן להוציא אישור רק עד שבועיים קדימה לכל היותר. לא יודע אם שווה לי בכלל לבזבז זמן/שעות ועצבים בהמתנה בתור.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 26.4.2021 בשעה 17:16, amosbmw כתב:

מה שלא הולך עם חיוך, הולך עם חיוך ואקדח.

פשוט אמרתי לה shut up and take my money.

גם לדואר הקטן שנמצא בצמוד למשרד הרישוי בחולון יש צורך לקבוע תור מראש?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 22.4.2021 בשעה 16:58, amosbmw כתב:

אתה יכול לבקש שישלחו בדואר, קח בחשבון זמנים של דואר (אם אתה רוצה לנסוע מחר זה לא רלוונטי).

עדיף ללכת לאסוף.

עדיין קיים התור הטלפוני ? אפשר עדיין לקבל אישור תנועה זמני בטלפון כמו שהיה בתקופת הקורונה או שהמצב חזר לקדמותו ועכשיו ניתן להוציא את האישור הזמני רק בהגעה פיזית למשרד הרישוי?

בתאריך 24.5.2021 בשעה 14:17, much כתב:

גם לדואר הקטן שנמצא בצמוד למשרד הרישוי בחולון יש צורך לקבוע תור מראש?

אגב, הסניף הזה אינו מופיע ברשימת הסניפים שניתן לקבוע אליהן תור מראש.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...