Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתן ״להתארגן״ מראש על אישור תנועה זמני שיכנס לתוקף רק בעוד חודש?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כנראה אצטרך את האישור לא לפני חודש יוני ומתכוון להכין אותו מראש שיהיה לי ביד ל1.6, האם ניתן לגשת לפקידה במשרד הרישוי (אחרי קביעת תור טלפוני) ולבקש שהאישור יכנס לתוקפו רק בעוד חודש וחצי(1.6)? או שיש הגבלה כלשהי ליומיים-שבוע קדימה לכל היותר .

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעת בקשת האישור הפקידה שואלת אותך לאיזה תאריך אתה רוצה את האישור. 

אתה אומר לה את התאריך, היא מדפיסה אותו על האישור. זה יכול להיות כל תאריך באותה תקופת טסט. 

אפשר (לפחות היה פעם אפשר) לקבל עד 3 אישורים לאותה תקופץ טסט לתאריכים שונים, תבקש ל 1.6 וגם נגיד ל 15.6 אם לא יסתדר לך ב 1.6.

אפשר לבקש גם שעה, אם לא תציין שעה זה יהיה החל מ 7:00 בבוקר בתאריך שביקשת, ל 48 שעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי, אני אזמין תור למשרד הרישוי כבר בימים הקרובים.מסתבר שלא פשוט בכלל בימים אלו להזמין תורים למשרד הרישוי כנראה בשל עומס רב על הקווים/אתר.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כנראה יש בעיה, נקווה שתסתדר בזמן הקרוב.

הרישוי

• תאריך פרסום
    24.08.2020
  • תאריך עדכון
    07.04.2021
הסבר על זימון תור מראש למשרדי הרישוי באמצעות MyVisit.
שתפו:

עקב עבודות תחזוקה של מערכת זימון התורים, אין אפשרות כרגע לזמן תורים חדשים למשרדי הרישוי

עדכון מלפני יותר משבועיים, נראה שיש כרגע בעיה רצינית לקבוע תורים, מה עושים במצב כזה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא התארגנות.

אתה קובע את התאריך והשעה.

מותר לך 3 פעמים בשנה קלנדרית, אין קשר למועד הטסט.

אתה יכול ללכת פעם אחת (או תור טלפוני בודד) ולהדפיס את כל ה3 ביחד.

כל אחד יוצא עם אגרה משלו, בסביבות ה40 שח.

אתה יכול לדוגמה לתאריך 1.5, 3.5, 5.5 ואז יהיו לך 6 ימים רצופים.

באותה מידה אתה יכול לבקש 1.5, 1.7, 12.9.

אבל! באותו רגע שהדפסת שלושה, לא תוכל לבקש תאריכים שונים במהלך השנה. גם אם לא מימשת אותם על ידי אי תשלום האגרה שלהם. לכן אולי עדיף להדפיס רק אחד, ובמידה ותצטרך אחד נוסף במהלך השנה תהיה לך אפשרות לכך.

כשהלכתי לדואר על מנת לשלם את אגרת האישור הזמני, הייתי צריך ממש להתווכח עם הפקידה שאמרה שמספיק לי הרישיון השנתי ששילמתי לטסט. היא לא היתה מסוגלת להבין שהאישור הזמני הוא על מנת לנסוע למכון הטסטים ברכב שעדיין אין לו טסט.

אל תשכח שאתה חייב גם ביטוח חובה לצורך הנסיעה עם האישור הזמני, וחברות הביטוח מאוד לא אוהבות לבטח רכב בלי טסט. ואם הן מסכימות, לוקחים על זה תוספת.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי, תודה עמוס על המידע, אבל עכשיו יש בעיה חדשה, יש תקלה באתר/מחשב של משרד התחבורה ולא ניתן להזמין תורים(גם טלפוני) למשרד הרישוי.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה אני למדתי מזקני הפורום.

אף פעם לא נזקקתי ליותר מאחד, ככה שלא בדקתי מעבר לזה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקובעים תור טלפוני דרך האתר למשרד הרישוי, מה למעשה קורה? ממתינים לשיחת טלפון מהם ומסבירים בטלפון מה ברצוני לבצע?

בימים אלו(קורונה) עדיין יש חובה כבעבר להתייצב פיזית במשרד הרישוי ע״מ להוציא אישור תנועה זמני או שעכשיו הם מקלים ושולחים את האישור למייל וחוסכים לי את ההגעה למשרד הרישוי?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה.

תהיה זמין עם הרישיונות ביד

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס, עדיין יש חובה להתייצב פיזית במשרד הרישוי כפי שהכרנו בעבר עמ להוציא אישור תנועה זמני או שעכשיו הם מתחשבים ושולחים את האישור למייל ובכך למעשה חוסכים לי את הטרחה וההגעה למשרד הרישוי?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...