Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון לאישה התקציב עומד על 80 אלף ש"ח.

master_n
שימו לב! השרשור הזה בן 1105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

אני מאד אוהב רכבים אבל לא מספיק מבין בשביל להחליט מה לקנות :)
האישה רוצה רכב, כאשר ההגדרה היחידה שלה היא "לשבת גבוה, ג'יפון".
להלן הפרטים היבשים:
1.משפחה של 4 נפשות.
2.לא עושים טיולי שטח.
3. הרכב ייסע ממוצע של 1,500 ק"מ בחודש. רובם כפ"ס-ת"א. כאשר בבוקר ללא פקקים ובחזרה בשיא הפקקים.
4.אנחנו מחזיקים רכב 5 שנים ואף יותר, לכן חשובה האמינות, פחות חשובה שמירת הערך. גם הביצועים כגון תאוצה לא חשובים.
5.התקציב עומד על 80 אלף ש"ח.
6.גם השנתון לא חשוב, כל עוד לא יצא דגם חדש ומשופר משמעותית. כלומר גם קיה ספורטאז' לדוגמה, שנת 2015 במצב מצויין עם 30 אלף ק"מ, בא בחשבון.
7. לא אדום! :)

הוצע לנו לרכוש שברולט טראקס,לטעמי הוא מעט קטן, ומכתבות שקראתי בארץ ובחו"ל לא ממש מומלץ.

אשמח לשמוע את דעתכם והמלצותיכם....תודה מראש....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטאז' מאחרי מתיחת הפנים של 2016 יתאים.

קיה נירו 2017 גם יכנס בתקציב (אולי עם קצת מתיחת)

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוח לא פקטור טוסון וספורטאג׳ עם מנוע 1.6 ייכנסו.

לטעמי הרכבים מרגישים כבדים והמנוע ה"נכון" הוא 2 ליטר שיהיה יקר יותר.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

@zvit @Potato מה דעתכם על ניסן קאשקאי? חשבתי גם לרדת קצת בשנים ואולי לקנות מאזדה CX-5, לפי מה שהבנתי היא מאד אמינה, יחסית חסכונית בדלק....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי סובלתמבעיות אמינות בשנים הרלוונטיות.

מאזדה CX-5 - בהחלט אפשרות ראויה.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

בשביל CX-5 תצטרך לרדת בשנתון בצורה דיי רצינית.

אם זה לא מפריע לך הרכב לא רע.

נכון....ל2014...השנתון לא מפריע לי...אם הרכב במצב טוב עם קילומטרז' נמוך....בכל מקרה אחזיק את הרכב לפחות 5 שנים, ואת מרבית ירידת הערך הוא כבר ירד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנתון אולי לא מאוד קריטי אבל צריך לשקלל אותו כשמגיעים לסעיף התמורה למחיר.

קיה ספורטאז' מציע תמורה גבוהה למחיר, גם בדגמי ה-1.6, משום שהוא מאובזר היטב והוא מהדגמים היחידים שמציעים מערך מלא של מערכות בטיחות אקטיביות בסביבת המחיר הזאת.

אם תצליח לשים את ידך על אחד עם מנוע 2 ליטר בתקציב הזה הוא כמובן יהיה עדיף על ה-1.6, אבל לנסיעה עירונית ופקוקה גם המנוע הקטן יעשה עבודה טובה.

לסיאט אטקה גיר רובוטי כפול מצמדים שעשוי לסבול משחיקת מצמדים מואצת בנסיעות עירונות ופקוקות באופן תכוף.

אאוטלנדר רכב פושר מאוד ואם אין לכם צורך ב-7 מושבים אני לא רואה סיבה לרכוש אותו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ראיתי בחוות הדעת ביד 2,שבעלי רנו קדגא'ר, מאד מרוצים. יש מנועי דיזל שהם חסכוניים, ורכב שנת 2018 נכנס בתקציב. הם עדיין סובלים מבעיות אמינות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו פחות מרווח מהספורטאז', בתקציב הנתון מדובר בדגם היוצא ללא מערכות בטיחות אקטיביות, תא המטען שלו קטן, ובגרסאות ה-1.6 הביצועים גרועים משל הספורטאז'. בנוסף צריכת הדלק גבוהה יותר בגלל ההנעה הכפולה. אך אותה הנעה כפולה מאפשרת יכולת שטח מסויימת אם זה מעניין אתכם.

את הקדג'אר אני פחות מכיר אבל יש שם גיר רובוטי כפול מצמדים והמנוע בגרסאות הבנזין לא מפגין אמינות מרשימה בדגם המקביל של ניסאן - הקשקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mike808תודה רבה על כל העזרה. אם קדג'אר אז רק דיזל. פשוט מה שמטריד אותי בספורטאז' זו הצריכת דלק. מבאס אותי לחשוב שרק בגלל שהאישה רוצה לשבת גבוהה, נוציא עוד 500 ש"ח דלק בחודש. מה דעתך על הטראסק? זה מה שהציעו לנו מלכתחילה... הוא באמת סתם סובל ממונטין גרוע או שהוא באמת כזה? 😜

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה של 1,500 ק"מ בחודש אתה לא תוציא אקסטרא 500 ש"ח בחודש על דלק אם תבחר בספורטאז'. מציע לך לעשות חישוב כמה יעלה לך תדלוק שנתי של רכב עם צריכה ממוצעת של 13 ק"מ לליטר, אל מול רכב שצורך 9 ק"מ לליטר ואני בכוונה קיצוני עם הספורטאז', אתה תראה שמדובר בפער דיי זניח שתקלה אחת, סט צמיגים שזקוק להחלפה או ביטוח יקר יותר יכולים לחסל.

את הטראקס אני מכיר מקרוב, לחבר טוב היה אחד בליסינג, הדגם שאחרי מתיחת הפנים מ-2017. הרכב הפגין רמת אמינות ירודה עם טורבו שהחזיר את נשמתו לבורא ממש מוקדם, בולמים שהתעייפו מוקדם, והרבה בעיות מזגן. באופן כללי הרכב עבד קצת קשה, אבל הזדקן ממש לא יפה. לקראת הסוף הייתה תקלת מזגן שלא נפתרה עד שבאחד השינועים הנהג של אלדן ריסק אותו לתוך פולקסווגן טיגואן. הוא הוחלף בספורטאז' דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mike808תודה רבה על כל העזרה. אם קדג'אר אז רק דיזל. פשוט מה שמטריד אותי בספורטאז' זו הצריכת דלק. מבאס אותי לחשוב שרק בגלל שהאישה רוצה לשבת גבוהה, נוציא עוד 500 ש"ח דלק בחודש. מה דעתך על הטראסק? זה מה שהציעו לנו מלכתחילה... הוא באמת סתם סובל ממונטין גרוע או שהוא באמת כזה? 😜

@Mike808תודה רבה! נלך על הספורטאז. כרגע היא נוהגת בפורד פוקוס סטיישן שלמרות הגודל והמשקל עושה 1 ל13 אז נכון, בדלק זה יהיה עוד 200 לחודש, שאם אתה שואל אותי, גם הוצאה מיותרת. טסט וביטוח היא מקבלת מהעבודה, אז רק נותר לי לקוות שהאחזקה והטיפולים לא עולים הרבה יותר... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...