Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם מתוך סקרנות - איך אפשר לקנות רכב חדש (טסלה) בכרטיס אשראי?

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקשורת אמרו שאת הרכבים של טסלה קונים באינטרנט בכרטיס אשראי. 

מי אלה האנשים שיש להם מסגרת אשראי של 200,000 שקל?? 

הייתי מבין אם הקונים היו מהאלפיון העליון, אז בטח יש להם כרטיס פלטינום או משהו בסגנון, עם מסגרת אשראי של מילון או כמה מיליונים.  

אבל לפי האנשים שראיתי שהזמינו את הרכב, לא נראה לי שהם שייכים לאלפיון. 

אז משהו פה לא מסתדר לי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלמים מקדמה של 500 ש"ח בכרטיס אשראי - השאר בהעברה בנקאית.

גם אם אינך שייך לאלפיון העליון, תוכל לקבל מסגרת של כמה מאות אלפים אם תוכיח איתנות פיננסית.

ולא, זה ממש לא משתלם לעשות את זה, כי ברוב המקרים הריבית על הלוואה בנקאית רגילה תהיה נמוכה מהריבית בכרטיס אשראי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, 4Real כתב:

אפשר לשים מקדמה בויזה ולקחת הלוואה שמנה פלוס החזר חודשי גבוה דרך החברה שטסלה סיכמו איתם.

התכוונתי רק למסגרת האשראי, לא לכסף שיש בחשבון הבנק.  

אם אפשר לשלם באשראי רק מקדמה - אז זה כבר נשמע יותר הגיוני.  

לפני 34 דקות, zvit כתב:

משלמים מקדמה של 500 ש"ח בכרטיס אשראי - השאר בהעברה בנקאית.

גם אם אינך שייך לאלפיון העליון, תוכל לקבל מסגרת של כמה מאות אלפים אם תוכיח איתנות פיננסית.

ולא, זה ממש לא משתלם לעשות את זה, כי ברוב המקרים הריבית על הלוואה בנקאית רגילה תהיה נמוכה מהריבית בכרטיס אשראי.

אם מדובר רק בתשלום מקדמה באשראי והשאר בהעברה בנקאית - זה כבר מסתדר לי ונשמע יותר הגיוני.  

בכוונה התייחסתי רק למסגרת שיש בכרטיס האשראי ולא לכמות הכסף שיש בחשבון הבנק.  

ברור לי שניתן לקחת הלוואה מהבנק או מחברת האשראי כדי לקנות רכב, וברור לי שהלוואה מהבנק תהיה כמעט תמיד בתנאים עדיפים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש לך מסגרת אשראי של כמה מאות אלפים לא יתנו לך לשלם את מלוא מחיר הרכב בכרטיס אשראי בתשלום אחד. על קניה בכרטיס אשראי משלמים עמלות שבסכומים האלו הן די משמעותיות. מה שכן, את השדרוגים לאחר הרכישה כמו FSD או שיפור ביצועים ל-LR אפשר לשלם בכרטיס אשראי.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eladts לא מדויק. בצורה שבה חברות האשראי בישראל עובדות לרכישה בקרדיט (להבדיל מ-debit בו מתבצעות רוב העסקאות) העמלה מינימלית ועומדת על 0.3-0.5% בשביל לעודד את הצרכנים לקנות באשראי.

לפני 21 שנה רכשתי בצורה הזאת רכב לאמא שלי באלדן. זאת היתה מאזדה 626 עם 1000 ק"מ. העברתי את כרטיס האשראי של בעלה של אמא שלי על 115000 ש"ח ונסעתי לדרכי.

(הרכב הזה שירת את המשפחה כ-20 שנה, ונמכר לפני כשנה לחבר פורום ב-2000 ש"ח בתשלומים...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבל כרטיס אשראי עם מסגרת יחסית גבוהה זה לא כזה קשה.

אם אתה מכניס 6-7 אלף בחודש באופן קבוע, ואין לך עיקולים על החשבון או צ׳קים/הו"ק שחזרו בחצי שנה האחרונה, יתנו לך כרטיס אשראי עם מסגרת 20 אש"ח בלי בעיה.

גם תשלומים באשראי לא תמיד מתנהלים בצורה של לתפוס את כל המסגרת ולחייב בתשלום אחד.

יכולים גם לחייב את זה בצורת הוראת קבע, כמו חשבון טלפון. ז"א לקחת הלוואה חוץ בנקאית ולהחזיר אותה בתשלומים.דרך כ.אשראי. בשביל זה לא צריך מסגרת משמעותית יותר גבוהה מהחזר חודשי בודד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הצלחתי לשלם על רכב 30,000 בכרטיס אשראי, יותר מזה אי אפשר. סתם בשביל הספורט כדי לצבור נקודות בכרטיס אשראי. היום לדעתי כבר אין נקודות בכרטיס אשראי.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.3.2021 בשעה 16:27, vadim6385 כתב:

לקבל כרטיס אשראי עם מסגרת יחסית גבוהה זה לא כזה קשה.

אם אתה מכניס 6-7 אלף בחודש באופן קבוע, ואין לך עיקולים על החשבון או צ׳קים/הו"ק שחזרו בחצי שנה האחרונה, יתנו לך כרטיס אשראי עם מסגרת 20 אש"ח בלי בעיה.

גם תשלומים באשראי לא תמיד מתנהלים בצורה של לתפוס את כל המסגרת ולחייב בתשלום אחד.

יכולים גם לחייב את זה בצורת הוראת קבע, כמו חשבון טלפון. ז"א לקחת הלוואה חוץ בנקאית ולהחזיר אותה בתשלומים.דרך כ.אשראי. בשביל זה לא צריך מסגרת משמעותית יותר גבוהה מהחזר חודשי בודד.

יש הבדל בין מסגרת של 20,000 לבין מסגרת של 200,000.....

לגבי תשלומים - זה לא משנה. גם אם הקנייה של המוצר נעשית ב 12 תשלומים - המוכר מקבל את כל הכסף בפעם אחת ולכן מחיר המוצר כולו חייב להיות בתוך המסגרת אשראי. 

אבל אם מה שכתבו פה נכון - ורק המקדמה על הרכב משולמת בכרטיס אשראי - אז עם זה אין בעיה. 

בתאריך 26.3.2021 בשעה 17:07, MikMan כתב:

בזמנו הצלחתי לשלם על רכב 30,000 בכרטיס אשראי, יותר מזה אי אפשר. סתם בשביל הספורט כדי לצבור נקודות בכרטיס אשראי. היום לדעתי כבר אין נקודות בכרטיס אשראי.

בגלל זה התפלאתי איך אנשים קונים את הרכב של טסלה שעולה לפחות 180,000 בכרטיס אשראי.....

בתאריך 26.3.2021 בשעה 17:15, _DownLoaD_ כתב:

אפשר גם דרך כ.אשראי של עסקים למינהם. 200K מסגרת זה לא הרבה יחסית ל..

האמת - על זה לא חשבתי.  

אבל בשביל לקבל מסגרת אשראי של 200K - אתה צריך להיות בעל עסק רציני עם הון כספי לא קטן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שנים שילמתי מקדמה של 20 אש"ח לרכישת רכב, זה היה המקסימום שהיבואן הסכים לקבל בדרך זו, למרות שהמסגרת אפשרה יותר. השאר בהעברה בנקאית (היה מוכן לקבל גם צ'ק אישי).

מספר פעמים הרחבתי מסגרת אשראי (בתחומים של 5 ספרות) - זה היה כרוך בשיחת טלפון קצרה או פעולה פשוטה באתר. לא ניסיתי סכומים יותר גדולים.

צריך לשים לב לחוק החדש שנועד לעודד את כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים, ובין השאר מגביל את המסגרת בכרטיסים הבנקאיים. בגלל החוק הזה צמצמו לי לאחרונה את האשראי בכרטיסים הבנקאיים בין 75-85%. לא ניסיתי להתנגד, אולי מישהו התנסה בכך ויוכל להעיד עד כמה הבנקים וחברות האשראי מאפשרות זאת. 

@MikMan הנקודות בכרטיס אשראי חיות וקיימות, כמובן תלויות בסוג הכרטיס (יש כרטיסים בלי דמי כרטיס חודשיים ובמקביל בלי הטבות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומנם בחו"ל אבל קראתי שמישהו קנה פנטהאוז  במגדל יוקרתי דרך כרטיס האשראי.

אני מניח שעם כרטיסים נבחרים לאנשים בעלי הממון ניתן לקנות בסכומים כאלה. (מאות אלפים פיר עסקה).

ניסיתי בעבר  לשלם עם כרטיס אשראי סכום חלקי על רכב, היבואן לא הסכים. יחד עם זאת  במבצעי "חבר" כן מאשרים עד 30k.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...