Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף מגיעה - פרטים ראשונים על דגמי דור 8 של הגולף שיגיעו בקרוב

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ אתה צודק אנחנו בדיוק אותו סוג של קהל של הגולף.

לא טרחנו בכלל לבחון את הרכב מבחוץ מעבר למבט חטוף לאחר הסרת הלוט או לשבת בפנים וגם לא התמקחנו על המחיר.. אבא שלי כבר רצה לסגור.

הוא אמר שצריך להוסיף איתוראן בעלות של 1300 ש"ח - אז ביקשנו שיברר אם אפשר לקבל את זה בחינם / הנחה וכו'.

אמרתי לו שנניח ומחיר הרכב הוא קשיח ואתם לא יכולים לתת הנחה ללקוח חוזר, אז תבדוק לפחות מול מנהל האולם לגבי האיתוראן..

מנהל האולם היה נוכח באיזור, אני לא זוכר את שמו (רונן או ליאור), בחור נחמד מאוד שגם הבין הרבה יותר לעומק בפן הטכני מאשר אנשי המכירות שלו.

הנציג העיף אליו מבט הרים את עצמו מהכסא ואז כנראה התחרט והתיישב ואמר לא - אין אפשרות. אנחנו בפולקסווגן אצלנו אין הנחות - זה המחיר.. 🤦‍♂️ REALLY ?!

משהו ביחס של איש המכירות, במיוחד שציינו שאנחנו לקוח חוזר (אולי במקרה שלנו "פראייר חוזר" ? :) ) קלקל את החוויה ועשינו אחורה פנה בינתיים.

אני מדגיש שוב שזו לא ההנחה / ההטבה שגרמה לאכזבה אלא חווית הרכישה שהייתה מבאסת.

אם הוא היה קם שואל וחוזר ואומר תשמע ביררתי אי אפשר - היינו סוגרים במקום.

כנראה שלהגיע בימי מכירות / הנחות וכו' אצל חלק מהיבואנים זה דווקא חסרון ולא יתרון.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, fusion-x כתב:

כנראה שלהגיע בימי מכירות / הנחות וכו' אצל חלק מהיבואנים זה דווקא חסרון ולא יתרון.

חד משמעית !!
כמו שכתבת,לאבא שלך זה הרגל מבחינתו נעול דגם,משוכנע היבואן מביא את הטוב ומה שמתאים לו,ואין בעיה של כסף,הכל התפוצץ מעצם החוויה.
וכך חברה שמשקיע מיליונים בתדמיתה,נהרסת בשניה,בגלל חזירות של איש מכירות נלהב (ואי שליטה של מנהל אולם שישחרר אותכם),בטח הנחה פוגע בעמלה שלו,רואה סביבו הרבה אנשים,חברים שלו בשלבי סגירה,מחוסר מקצועיות,היה אגרסיבי ולא נעים בקשר לחתירה לסגור עסקה .
רכב לא קונים כל יום,אז צריך באווירה נינוחה,איש מכירות רעב,שרוצה למכור !
אני בזמנו קניתי רכב בהנחת "חבר" שאין לי,גם לזה יש אישורים חריגים אם רוצים.
יש פתרון להכל,צריך רק רצון ונכונות מצד המוכר,ופה מדובר במקרה פשוט של "לקוח שבוי" שגם לא מבקש הנחה מפליגה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Eliboy כתב:

זה הדבר הכי מבאס כאן (ולא רק עם היבואן הזה ספציפית), אם אתם כבר גוזלים אותנו, לפחות תתנו לנו להרכיב את המכונית שאנחנו רוצים, למה צריך הזמנות מיוחדות, למה אם בנאדם חס וחסה רוצה לד מלא למכונית שלו? (ולא משנה אם זה מטריקס לד או לא), הוא לא יכול להוסיף את זה (בהנחה והאופציה הזאת קיימת בחו"ל) למה אי אפשר לבחור ג'אנט שלא יראה כאילו הוא נלקח מקטגורייה מתחת? מה בסה"כ ביקשנו? אבל כמו שרבים וטובים אמרו כאן לפני, כל עוד יש מי שמשלם את החשבון בסוף היום או לפני שהיום עוד מתחיל, למה שהיבואנים ישנו את דרכם.

יכולת הייצור וניהול שרשרת האספקה היום של מרבית יצרני הרכב הגדולים, וודאי שאצל פולקסווגן, היא כל כך מדהימה שאין להם כל בעיה שכל רכב על פס הייצור יהיה שונה מזה שלפניו ואחריו, גם אם זה רק ברמת הבורג. מה שקורה אצלנו זו תוצאה של שוק לא משוכלל והעבודה שלא היצרן מוכר כאן אלא יבואן, שיכול לקבל מחיר נוח יותר על מפרט אחיד לכמות של X רכבים. ברכב מוטה ליסינג עוד אפשר להבין את זה, אבל הגולף היא לא בדיוק מלכת הליסינג בישראל, מעולם לא הייתה. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, fusion-x כתב:

^ אתה צודק אנחנו בדיוק אותו סוג של קהל של הגולף.

לא טרחנו בכלל לבחון את הרכב מבחוץ מעבר למבט חטוף לאחר הסרת הלוט או לשבת בפנים וגם לא התמקחנו על המחיר.. אבא שלי כבר רצה לסגור.

הוא אמר שצריך להוסיף איתוראן בעלות של 1300 ש"ח - אז ביקשנו שיברר אם אפשר לקבל את זה בחינם / הנחה וכו'.

אמרתי לו שנניח ומחיר הרכב הוא קשיח ואתם לא יכולים לתת הנחה ללקוח חוזר, אז תבדוק לפחות מול מנהל האולם לגבי האיתוראן..

מנהל האולם היה נוכח באיזור, אני לא זוכר את שמו (רונן או ליאור), בחור נחמד מאוד שגם הבין הרבה יותר לעומק בפן הטכני מאשר אנשי המכירות שלו.

הנציג העיף אליו מבט הרים את עצמו מהכסא ואז כנראה התחרט והתיישב ואמר לא - אין אפשרות. אנחנו בפולקסווגן אצלנו אין הנחות - זה המחיר.. 🤦‍♂️ REALLY ?!

משהו ביחס של איש המכירות, במיוחד שציינו שאנחנו לקוח חוזר (אולי במקרה שלנו "פראייר חוזר" ? :) ) קלקל את החוויה ועשינו אחורה פנה בינתיים.

אני מדגיש שוב שזו לא ההנחה / ההטבה שגרמה לאכזבה אלא חווית הרכישה שהייתה מבאסת.

אם הוא היה קם שואל וחוזר ואומר תשמע ביררתי אי אפשר - היינו סוגרים במקום.

שאלת את המנהל אם יש הנחות לחיילים?

@shugiflex

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ocsi4u כתב:

רכב לא קונים כל יום,אז צריך באווירה נינוחה,איש מכירות רעב,שרוצה למכור !
אני בזמנו קניתי רכב בהנחת "חבר" שאין לי,גם לזה יש אישורים חריגים אם רוצים.
יש פתרון להכל,צריך רק רצון ונכונות מצד המוכר,ופה מדובר במקרה פשוט של "לקוח שבוי" שגם לא מבקש הנחה מפליגה !

אני מסכים!
את ההונדה שלי קניתי בזמנו במחיר "חבר" למרות שאין לי כרטיס שלהם,

וזה עוד כשאיש המכירות בחיפה הציע לי לחכות למבצע שלהם כי ראה שאני נותן את כל מה שיש לי כלכלית כדי לקנות את הרכב במכה..
לפני שבוע קנינו סיאט ארונה FR חדשה לבת הזוג שלי, בסיאט בחיפה, 
קיבלנו יחס מצויין מאיש המכירות ומחיר בהנחה שהיתה שמורה לאנשי "חבר" בלי לבקש ובלי התמקחויות.
מעבר לזה, יש איש מכירות של צ'מפיון (vw) בחיפה שאני איתו בקשר כבר כמה חודשים בציפייה לטיגואן 2 ליטר שיגיע (בתקווה במהירה בימינו..) לארץ,
האיש סופר שירותי, מספק לי מידע על מה שאני רוצה בכל זמן ובשניה שמשהו "נכנס" למלאי, 
איך הוא יעמוד ב"מבחן המחיר לסגירה"? וואלה לא יודע עדיין, אבל מבחינת שירות - הוא מקבל אצלי את כל הנקודות.

אפשר למצוא אנשים מקצועיים, אני מסכים עם זה שלא תמיד זה קל
(נתקלתי בלא מעט אנשים שלא היה להם מושג בסוכנויות השונות, זה בטוח, פיז'ו חיפה בראשם..)

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם "לקוח חוזר" מקבל יחס כזה וגם לא מקבל שום הנחה, אז או שלא קיימת כבר הגדרה כזאת או שחברת Champion Motors מזלזלת בכולם. זה יחזור אליכם כמו בומרנג.

עריכה אחרונה על ידי SPB
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SPB כתב:

אם "לקוח חוזר" מקבל יחס כזה וגם לא מקבל שום הנחה, אז או שלא קיימת כבר הגדרה כזאת או שחברת Champion Motors מזלזלת בכולם. זה יחזור אליכם כמו בומרנג.

תקשיב , זה לא שאני מגן על היבואן צ'מפיון אבל אי אפשר לשפוט קונצרן ענקי בגלל נציג אחד שהיה מעפן ולא נתן יחס הולם ללקוח . אני מאמין שיש לא מעט נציגים לא לעניין שבאים לעבודה כדי להעביר את הזמן ולא רוצים להיות נחמדים ללקוחות . ישנו גם את הצד השני של הנציגים שמאוד אכפתיים ועושים הכל שברשותם כדי שהלקוח יצא מרוצה וירכוש רכב חדש בחיוך . העניין הוא לכאן ולכאן כמו בכל דבר בחיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Ragnar כתב:

ידוע לכם אם הגולף והאוקטביה הנוכחיות מאפשרות צימוד של אפל קאר פליי אלחוטי לחלוטין?

בגולף 8 בוודאות כן. אפילו בלי להוציא מהכיס במעיל. נוח מאוד לנסיעות קצרות של 10-15 דקות. אחת התוספות הטובות (להבדיל ממשטחי נגיעה, שליטה קולית, חיישני קירבה לידיים ושאר השטויות שאף אחד לא באמת צריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, garicho כתב:

בגולף 8 בוודאות כן. אפילו בלי להוציא מהכיס במעיל. נוח מאוד לנסיעות קצרות של 10-15 דקות. אחת התוספות הטובות (להבדיל ממשטחי נגיעה, שליטה קולית, חיישני קירבה לידיים ושאר השטויות שאף אחד לא באמת צריך)

אשמח לדעת אם זה קיים גם באוקטביה MK4  החדשה ? הכוונה ל AA אלחוטי לחלוטין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, liberfarb כתב:

תקשיב , זה לא שאני מגן על היבואן צ'מפיון אבל אי אפשר לשפוט קונצרן ענקי בגלל נציג אחד שהיה מעפן ולא נתן יחס הולם ללקוח . אני מאמין שיש לא מעט נציגים לא לעניין שבאים לעבודה כדי להעביר את הזמן ולא רוצים להיות נחמדים ללקוחות . ישנו גם את הצד השני של הנציגים שמאוד אכפתיים ועושים הכל שברשותם כדי שהלקוח יצא מרוצה וירכוש רכב חדש בחיוך . העניין הוא לכאן ולכאן כמו בכל דבר בחיים 

צמפיון הוא ממש לא קונצרן ענקי,הוא יבואן ישראלי ואפילו לא מן הגדולים,לגבי ההתנהלות של צמפיון,במיוחד במחלקת השירות שכולם מכירים,במיוחד ה"לקוחות השבויים" של המותג שחוו אותו על עורם,ועדיין...

שוק הרכב מלא ברכבים טובים מאד עם איכויות בולטות,כולם שוכחים את השירות שזה הצד החשוב ביותר היום שבאים לרכוש מוצר צריכה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איך צ׳מפיון ״לא מהגדולים שבהם״

הם דוחפים בישראל כמה מותגים ענקיים:

סיאט

סקודה

קופרה

פולקסוואגן

אאודי

נראה לי שהם גדולים מספיק.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, liberfarb כתב:

נכון.

אגב, אני יכול להגיד על ההתנהלות של סוכנות לובינסקי בבאר שבע:

1. לפני שנה וחצי בערך התעניינתי בסיטרואן C3. הבטיחו לי שיחזרו אליי לגביי נסיעת מבחן, עד היום אף אחד לא חזר אליי.

2. לפני כמה חודשים, נציג של פג'ו התווכח איתי לגביי המפרט של ה-3008 ויצא שאני צדקתי. אני מצפה מנציג מכירות לדעת לפחות ברמה סבירה מה הוא מוכר. למזלי הרב אני עושה שיעורי בית.

גם לא היה הכי נחמד לדעתי, אבל זה לא היה דיל ברייקר מבחינתי או מבחינת ההורים שלי (שהתעניינו ב-3008) אלא המחיר שביקשו עליו.

דווקא בסוכנות סיאט בבאר שבע, קיבלתי שירות נהדר מכולם.

תיאמו לי נסיעות מבחן בזמנים שמתאימים לי (לא מובן מאליו, כי יש יבואנים שלא מאפשרים נסיעות מבחן בימי שישי משום מה) ובסך הכול הייתה חוויה טובה והנציג שטיפל בי היה מקצועי והכיר את הרכבים שהוא מוכר בצורה טובה.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, liberfarb כתב:

אשמח לדעת אם זה קיים גם באוקטביה MK4  החדשה ? הכוונה ל AA אלחוטי לחלוטין .

כמה שאני מכיר לא קיים בישראל - לא בגולף ולא באוקטביה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...