Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אוכל לדעת איזה שמן גיר מתאים לרכב שלי?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אני רוצה לבצע הזמנה של שמן גיר להונדה סיוויק האצ'בק 2011 (ידית הילוכים אוטומטית).

בדקתי הרבה בגוגל, אבל כל אתר חלפים מביא אופציה "מקורית" אחרת ואין לי מושג מה אני צריך לקנות ומה מתאים לי יותר/פחות.

יש דרך לדעת איזה שמן גיר יהיה תואם 100% לרכב שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, trademark כתב:

צריך להיות רשום בספר רכב.

הספר מולי עכשיו, 300 עמודים ולפי תוכן העניינים אין כאן שום דבר שקשור לזה אלא אם כן אני מפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, trademark כתב:

תמיד לקראת סוף הסופר אמורה להיות טבלה עם המלצה על חלפים ונוזלים לרכב.

צודק, גם יש עמוד שנקרא "נוזל תיבת הילוכים" אבל בעמוד מדברים בכלל על דגמי דיזל עם תיבת הילוכים ידנית מה שלא כל כך עוזר לי ואין שם דיבור על תיבת הילוכים אוטומטית ובנזין

עריכה:

עברתי לספר השני(באנגלית) ושם רשום איזה שמן גיר מומלץ לתיבה אוטומטית.

לפי המלצת היצרן ATF-Z1 זה מה שדרוש, בארץ מוכרים DW1 וטוענים שזה המחליף של Z1(מבדיקה גם באמזון טוענים את אותו הדבר).

עריכה אחרונה על ידי maor23
מצאתי את השמן המומלץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...