Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך הגיר באוקטביה - שאלה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים , יש לי אוקטביה 2010 1.8 tsi.

יושבת על גיר dsg 7 הילוכים ולפני יומיים הוא מת.

לפי התקלה במחשב , הילוך שני תקוע מכנית.

תסמינים: בנסיעה , כל 10 שניות הילוך עף ( רכב בניוטרל ), מכבה את הרכב ומתניע שוב, נוסע עוד כמה שניות ושוב חוזרת הבעיה.

בנוסף , על לוח השעונים , המספר הילוך מהבהב ו check דולק קבוע.

רוב הסיכויים הלך המכטרוניק או מזלג של הילוך שני.

עכשיו השאלה:

הרכב הזה לא יישאר בסטוק עוד הרבה זמן.

על תיקון של הגיר מבקשים 5000 שקל.

האם כדי לי אולי כבר להסב אותה ל dsg 6 הילוכים ? האם זה הרבה יותר יקר מהתיקון של הקיים אם אני משאיר להם את הגיר?

כמה זה יעלה לדעתכם ?

ומה לגבי ידני? חלום שלי !

עריכה אחרונה על ידי מיכאל ג׳ון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזה יותר זול, 5000 אלף זה עלות התיקון של הנוכחי.

אבל זאת לא השאלה ששאלתי, השאלה שלי זה כמה תעלה הסבה ל6 הילוכים או לידני....

מכוני גירים לא מתעסקים בהסבות , לכן שואל מישהו שכבר עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להפטר מהרכב הזה לכל המרבה במחיר, ולקנות רכב עם גיר שעובד, רצוי לא DSG.

זה אולי מפתה אותך "לתקן" את הגיר ב 5000 ש"ח, אבל אתה מהר מאוד תמצא את עצמך בבור ללא תחתית.

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה אתם עונים לשאלות שלא שאלתי?

בסך שאלתי אם אנשים עשו פה הסבות , זה הכל .

להפטר מהרכב לא בעניין, אוהב את הרכב, וזאת הסיבה שרוצה להשקיע בהסבה בגיר טוב יותר, אמין יותר, כמו dsg q250 או ידני.

בבקשה , תענו רק מי שיש לו תשובה לשאלה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להפטר מהרכב הזה לכל המרבה במחיר, ולקנות רכב עם גיר שעובד, רצוי לא DSG.

זה אולי מפתה אותך "לתקן" את הגיר ב 5000 ש"ח, אבל אתה מהר מאוד תמצא את עצמך בבור ללא תחתית.

היה לך רכב דומה? או רכב עם DSG7?

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מיכאל ג׳ון כתב:

אבל למה אתם עונים לשאלות שלא שאלתי חחח?

בסך שאלתי אם אנשים עשו פה הסבות , זה הכל ....

להפטר מהרכב לא בעניין, אוהב את הרכב, וזאת הסיבה שרוצה להשקיע בהסבה בגיר טוב יותר, אמין יותר, כמו dsg q250 או ידני.

בבקשה , תענו רק מי שיש לו תשובה לשאלה שלי.

יש היום בשוק כל כך הרבה אוקטביות, חלקן שמורות מאוד וידניות.

לא מבין למה אתה צריך להסתבך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מתעלמים מהשאלה תכלס.

מיכאל, הייתי מתחיל מבדיקה האם המנוע הזה אי פעם הגיע עם DSG6, כי יש פה עניין לא רק של להחליף גיר (ונניח את הצמה והמחשב שלו) אלא האם מחשב המנוע שלך יודע להתמודד עם DSG6 (או שאולי לגיר אין השפעה ואז הרווחת).
הייתי מחפש בפורומים של VAG בחו"ל אם בוצע פרוייקט כזה כדי להבין מה נדרש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי 2 גולפים טווינצ'ארג'ר. אחת עם dsg7 ואחת עם dsg6. המינימום שנדרש להחלפה (אם ההאוזינג זהה) זה גיר, גלגל תנופה, צמת חוטים (הצמה אותו דבר רק הקונקטור שונה), כבל של בורר הילוכים. סביר להניח שגם הציריות שונות. אני לא חושב שזה מצדיק כי למרות כל מה שכותבים כאן אני לא חושב שההבדל זה שמיים וארץ. ה6 כנראה יותר אמין אבל ל 7 יש עוד הילוך ולטעמי הוא יותר זריז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל נפגעי DSG

כואב הלב, איך קוני הרכב המשומש עם גיר רובוטי DSG, נופלים כפרי בשל לכל משפצי הגירים והמוסכים.

הגיר הזה היה בעייתי, וקונה רכב משומש עם גיר זה בטווח 10 שנים אחורה, ניזוק בשלב זה או אחר, בהוצאה מיותרת של 5000 עד 10000 ש"ח.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקוני יד2 משקללים את הסיכון במחיר הרכישה ואם עושים את זה נכון זו עסקה לא רעה בכלל.

מי שקונה בלי להבין ובלי להתייעץ: משלם. (לא בדיקה במכון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, avnercohen כתב:

מסכים לכל מילה, הגדרה יפה "בור ללא תחתית".

לא מבין למה מי שאין לו כסף מיותר, נכנס לפינה הזאת הקרוייה DSG, ובוודאי לא ברכב משומש.

תקנו רכבים ללא גיר רובוטי ותמנעו מעוגמת הנפש והכיס!

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...