Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רהיטי ברזילי ורהיטי בן-איתי - חוות דעת ממי שעבד מולם בעבר

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

התחלנו במסע חיפושים לחדר ילדים עבור הבן שלי.

שתי המועמדים הסופיים הם רהיטי ברזילי ורהיטי בן איתי(שניהם בראשון לציון אם זה משנה).

יש למישהו ניסיון איתם? חיובי או שלילי? 

יש למישהוא יכולת להשפיע על המחיר הסופי בשביל שיהיה קל יותר לקבל החלטה? (שניהם בערך אותו מחיר על אותם מוצרים).

תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים חיפשנו ארון גדול לחדר של הקטנה, היינו גם בברזילי בראשון. הסחורה נראית מעולה אבל המחיר היה גבוה בערך פי 1.5, אם לא יותר, מהצעות אחרות. בסוף הזמנו מ- עצמל'ה (יש להם סניף גם בסינמה סיטי ראשון) ומרוצים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, מרהיטי בן איתי, הוא חבר שלי.

הוא בן אדם זהב וחברים שלי הזמינו ממנו ומאוד מרוצים. לי אישית עדיין לא יצא.

בהצלחה!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי החנויות נראות (ולפחות לפי תגובות  ברשת), איכותיות.

המחיר, די זהה אצל שניהם כולל העיצוב עצמו של הריהוט.

זמן אספקה, די זהה.

המחירים, קצת גבוהים למה שחשבתי שאמור לעלות(מתקרב ל12K כולל הובלה והרכבה) אצל שניהם.

היום אני מתכנן לתת לשניהם הזדמנות לשפר את הצעת המחיר , מן הסתם מי שיהיה אטרקטיבי יותר, יזכה..😃

(אם החבר שלך-בעל הבית ברהיטי בן איתי- יכול לעזור במחיר, מן הסתם הוא ירוויח מכירה בתקופה קשה זאת 🙃)

ואם יש עוד פידבקים או הכרות עם מי שקובע.. זה הסמן לספר  :-) 

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לעדכן.

הלכנו(אני ואשתי) אתמול במטרה לסגור באחת משתי החנויות שבכותרת(הן יושבות אחת מול השניה בראשון לציון), נכנסו קודם לבן איתי- היה קצת עומס, המוכרת לא יכלה להיתפנות אלינו, אמרנו לה נחזור עוד מעט, עברנו לברזילי, גם שם היה עומס , אמרנו לו נחזור עוד מעט, חזרנו לבן איתי, שם כבר יכלו לקבל אותנו, ישיבה קצרה עם המוכרת והתאמות קטנות שרצינו לעשות, מיקוח קטן על תשלום ותנאי תשלום, והופ.. הגענו לעמק השווה ורכשנו שם.. מניח שגם בברזילי יכולנו להגיע לאותה סיטואציה רק שהמזל נפל על המוכרת הנחמדה בבן איתי..

אעדכן שהחדר יגיע (בעוד כחודשיים- 45 ימי עבודה) במידה ולמישהוא תהיה התלבטות כמוני.

שבת שלום ובטוח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל לפני כ 9 שנים רכשתי מבן איתי ספת נוער נפתחת כתרומה. לא יודע להעיד על האיכות אבל כשהם שמעו מה מטרת הקנייה יצאו מגדרם לעזור הן מבחינת המחיר והן ההובלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...