Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר בצהוב

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, fatboy1340 כתב:

אפשר להגדיר מה אינה עבירת אור אדום - חציית קו הצומת (שזה הקו החיצוני ביותר מבין אלו שהוזכרו בסעיף אישום) באור שאינו אדום (ירוק, ירוק מהבהב,צהוב). לשאלתך - אם חצית את קו העצירה בצהוב, ואח"כ חצית את קו הצומת באדום  (קו הצומת ממוקם ברוב המקרים כ3-5 מטרים לפחות אחרי קו העצירה) ,זכית ב10 נקודות לפחות ו1500 ש"ח קנס לפחות.

אני הבנתי ששומרי דרך אוכפים רק מתי שהרכב עובר את קו העצירה כאשר רואים ששני הרמזורים בצבע אדום הרחוק והקרוב.

ואם הרכב עבר את קו העצירה בצהוב אין זאת עבירת רמזור אדום.

אני רואה הרבה נהגים על הכביש שעוברים בצהוב לא מעט.

בכל מקרה החוק אומר שאם רכב עובר באדום לפני מעבר חצייה זה עבירת רמזור גם אם עבר את קו העצירה בצהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, ירוק מהבהב הוא ירקו לכל דבר ועניין.

בשווייץ מישהו שנכנס בי מאחור ברמזור התלונן שלא עברתי ברמזור צהוב. וזה במדינה שהיא אלופת העולם במצלמות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

דרך אגב, ירוק מהבהב הוא ירקו לכל דבר ועניין.

בשווייץ מישהו שנכנס בי מאחור ברמזור התלונן שלא עברתי ברמזור צהוב. וזה במדינה שהיא אלופת העולם במצלמות.

אני מדבר על אור צהוב לא ירוק מהבהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיחסתי ל-@fatboy1340

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

התיחסתי ל-@fatboy1340

הוא רשם שאם נכנסים בצהוב זה יכול להיות עבירת רמזור.

השאלה אם זה נכון שרק כאשר עוברים את קו העצירה באדום זה נחשב? ואם בצהוב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך

הקובע הוא הצבע ברמזור , ירוק לא מעניין ירוק מהבהב לא מעניין צהוב לא מעניין ( בהסתייגות )

אדום - אסור לך לעבור את קו העצירה או את קו מעבר החציה או את הרמזור הקרוב = בד"כ קו הצומת ובוודאי לא להיכנס לצומת.

בצהוב ההוראה היא , תצליח לעצור לפני אחד מהקווים האלה תעצור , לא יכול , כנס לצומת ופנה אותה בזריזות.

ואם הצומת חסומה אל תיכנס אליה גם אם ברמזור מופיע ירוק .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, ישה כתב:

למה להסתבך

הקובע הוא הצבע ברמזור , ירוק לא מעניין ירוק מהבהב לא מעניין צהוב לא מעניין ( בהסתייגות )

אדום - אסור לך לעבור את קו העצירה או את קו מעבר החציה או את הרמזור הקרוב = בד"כ קו הצומת ובוודאי לא להיכנס לצומת.

בצהוב ההוראה היא , תצליח לעצור לפני אחד מהקווים האלה תעצור , לא יכול , כנס לצומת ופנה אותה בזריזות.

ואם הצומת חסומה אל תיכנס אליה גם אם ברמזור מופיע ירוק .

יצא לי לראות נהג חוצה את הצומת באדום/צהוב  ואז הנהג עצר את רכבו כמה מטרים אחרי מעבר החצייה וחיכה לאור ירוק האם גם זה נחשב עבירת רמזור? יצא לי גם לראות אופנועים אך לגביהם לא יודע מה החוק קובע.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת ברכב הנ"ל ולא צייתת לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתך בכל שלא עצרת את רכבך לפני קו עצירה או לפני מעבר החציה או סמוך לרמזור הקרוב או נכנסת לצומת - בניגוד לאור האדום. זה נוסח סעיף האישום בחנ"א. 

בנוגע לשאלתך על קטנועים, אם האור אדום והוא חולף על פני קו עצירה ועל מעבר חציה ונעצר אחרי כן - בהחלט עבירת אור אדום. לפני כשנתיים הייתי במשמרת עם קצין תנועה שרשם לרוכה קטנוע דו"ח על זה בדיוק. העניין העקרוני כאן -שהשוטר יראה את רגע ביצוע העבירה .אם השוטר מגיע לצומת ורואה קטנוע במצב שתואר לעיל - לא יכול לרשום דו"ח כיוון שייתכן וחצה את קו העצירה כאשר האור היה צהוב ועצר לאחר מכן.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Liquidator כתב:

יצא לי לראות נהג חוצה את הצומת באדום/צהוב  ואז הנהג עצר את רכבו כמה מטרים אחרי מעבר החצייה וחיכה לאור ירוק האם גם זה נחשב עבירת רמזור? יצא לי גם לראות אופנועים אך לגביהם לא יודע מה החוק קובע.

תחליט  אדום או צהוב 

תחליט חצה את הצומת או עצר אחרי מעבר חצייה וטרם חצה את הצומת

חצה את הצומת  האם משמעו עבר את קו הצומת 

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ישה כתב:

תחליט  אדום או צהוב 

תחליט חצה את הצומת או עצר אחרי מעבר חצייה וטרם חצה את הצומת

חצה את הצומת  האם משמעו עבר את קו הצומת 

אני מדבר על מה שאני רואה בכבישים נהגים.

יצא לי לראות נהג חוצה את הצומת באדום/צהוב לא הייתי לידו הייתי ברמזור השני וקלטתי אותו במצלמת הדרך.

ולכן שאלתי אם גם זאת עבירת רמזור כאשר נהג עוצר את רכבו כמה מטרים אחרי מעבר החצייה בכניסה לצומת ולא מפנה אותה.

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

נהגת ברכב הנ"ל ולא צייתת לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתך בכל שלא עצרת את רכבך לפני קו עצירה או לפני מעבר החציה או סמוך לרמזור הקרוב או נכנסת לצומת - בניגוד לאור האדום. זה נוסח סעיף האישום בחנ"א. 

בנוגע לשאלתך על קטנועים, אם האור אדום והוא חולף על פני קו עצירה ועל מעבר חציה ונעצר אחרי כן - בהחלט עבירת אור אדום. לפני כשנתיים הייתי במשמרת עם קצין תנועה שרשם לרוכה קטנוע דו"ח על זה בדיוק. העניין העקרוני כאן -שהשוטר יראה את רגע ביצוע העבירה .אם השוטר מגיע לצומת ורואה קטנוע במצב שתואר לעיל - לא יכול לרשום דו"ח כיוון שייתכן וחצה את קו העצירה כאשר האור היה צהוב ועצר לאחר מכן.

אני רואה המון אופנועים חוצים את קו העצירה באדום עוצרים ואז שיש אדום צהוב חוצים את הצומת זה אסור, אני רואה כמעט כל הזמן אופנועים עושים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום צהוב ביחד כלומר שאחריה בא ירוק אסור לזוז לפני שיופיע הירוק.

אדום לבד כל מעבר של אחד הקוים - עבירה

צהוב לבד - רשאי לעבור את כל אחד מהקוים כל עוד אור צהוב ברמזור.

התחלף לאדום וביכולתו לעצור לפני אחד הקוים יעשה זאת , לא מסוגל , יחצה את הצומת

עריכה אחרונה על ידי ישה
  • רעיון טוב! 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם הסיבה להשהיה של 6 שניות בין מופעי רמזור - קודם צהוב בכיוון הנסגר ואז אדום צהוב בכיוון הנפתח. כל אחד מהם 3 שניות, מה שמביא למרווח 6 שניות בין המופעים, די והותר לפינוי הצומת או עצירה.

ומצלמת הרמזור מופעלת עוד 0.5-1 שניה אחרי הופעת האדום.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

זו גם הסיבה להשהיה של 6 שניות בין מופעי רמזור - קודם צהוב בכיוון הנסגר ואז אדום צהוב בכיוון הנפתח. כל אחד מהם 3 שניות, מה שמביא למרווח 6 שניות בין המופעים, די והותר לפינוי הצומת או עצירה.

ומצלמת הרמזור מופעלת עוד 0.5-1 שניה אחרי הופעת האדום.

אני מתאר לעצמי שעשו זאת בגלל שיש נהגים שלא מספיקים לעצור ועוברים בצהוב ואם מתחלף באמצע הצומת באדום אז יש להם 3 שניות לפנות את הצומת לפני שלנהגים שברמזור האחר יהיה ירוק.

לפי מה שהבנתי מצלמת רמזור נדרכת שתי שניות אחרי הופעת הרמזור האדום ולא 0.5-1 שנייה.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר, הימי ה-F6 הכרתי 0.5 שניה ובפורום, כבר בימי הגאטסו, למדתי על שניה שלמה. בכל מקרה, אתה לא מסוגל למדוד את זה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...