Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיפס - אתר חדש למכירת רכב - מה דעתכם?

akivas
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.peeps.co.il/איך_זה_עובד

בעיניי עשו עבודה טובה להסתיר את זה שהם בעצם מאגר מכוניות שמנסים לדחוף לך. לא שונה מכל המגרשים הגדולים.
מה דעתכם? 

• רעיון טוב! 1

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית שאני מסכים עם דעתך.

אנשים בימינו לא פראיירים במיוחד הדור הצעיר הם מריחים כול שטיק וטריק שעושים עליהם באינטרנט מקילומטרים ורף החשדנות שלהם גבוהה מאוד.

לי אישית נראה שניסו לעשות פו את מה שסוכניות טרייד אין עושות רק למתג את זה בצורה שהדור הצעיר רגיל אליה באינטרנט כדי להחזיר את אותם קונים ופלח השוק הלא מנוצל.

רק אני חושב שזה לא יצליח בדלל מה שציינתי בהתחחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק מטרייד מוביל, יש כמה מקורות למאגר.
כעיקרון, זה ערוץ שיווק / הפצה לטריידים הגדולים.
השאלה איזו אחריות הם לוקחים בתהליך, אם בכלל ועד כמה ההבטחה לקונה רצינית (בדקו כל פיפס...).
הזמן יאמר, בסוף זה שירות וניתן למדוד רק מלקוחות לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שוטטתי

https://www.peeps.co.il/רכב/licenseNumbers=8058012/סיטרואן_C-ELYSEE_שנת_2013

1 ל14 לרכב משפחתי ב15 אלף שקל : 'לא חסכוני'

מי כותב את השטויות שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מריח חרטא.

זה מריח שלקחו חבר'ה מקצועיים שניסו לעשות פלטפורמה דומה ל SWITCH שהיה, סה"כ רעיון מעולה וביצוע, מבחינת האתר, נראה טוב מאוד.

לסוויטצ' היה באמת רכבים טובים, פה לעומת זאת, רכב 2014 מהשכרה, עם תאונה ו120 אלף קילומטר, בציון 8.4 זה לא בדיוק לחמניה חמה.

לא ברור לי מי נותן את הציון הזה.

בצורה הנוכחית שבה המידע מוצג, זה לא יחזיק מים ואני צופה שינוי.

הם מציגים טופס בדיקה (עם מזמין הבדיקה ברוב המקרים שבדקתי - טרייד מוביל)

מה מונע ממני לגשת ישירות למוכר ולהשיג את הרכב במחיר זול יותר (ללא עמלת התווך שלהם).

האחריות לא שלהם, הרכב לא שלהם, אפילו עלות נסיעת המבחן ממומנת על ידי הקונה.

הערך המוסף היחיד שאני רואה שהם נותנים ללקוח זה רק הנגשה של המידע דרך האתר. לא כלום מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...