Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר להגביל r3 לרישיון a2?

חננאל קלפה
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

עשיתי החודש רישיון לa2

ותכננתי לקנות yzf 125 של ימאהה 

אבל שמעתי במוסך של אופנועים שיש אופציה לקנות אופנוע גדול ולהגביל לו את הכוח סוס כדי להוריד בדרגת רישוי.

רציתי לברר אם זה נכון כי עדיף לי כבר להביא r3 שיהיה לי לשנה הקרובה עד שאני אגיע ל18 ולפתוח תהגבלה.

מישהו שמע על משהו כזה? אם כן כמה יעלה לי? ומה צריך לעשות בשביל זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, dj_dani כתב:

לא ניתן להגביל אופנועים לA2.

יש מספר אופנועים שניתנים להגבלה מA ל A1 על פי הוראת הרישום, התנאי הוא שהספקם המלא לא עובר את ה95 כ"ס 

וואי מבאס

אז איזה אופנוע מומלץ לa2 משהו שאני אהנה איתו לשנה( קצת פחות)?

עריכה אחרונה על ידי חננאל קלפה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בלבד , בנפחים הללו הייתי הולך על אופנוע לשטח. בשטח משקל קל וחוסר כוח הם הרבה פעמים יתרון. בניגוד לכביש.
השאלה היא האם זה מדבר אליך?
האם תרכב בשטח ?

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

R125, טואונו 125, gsx-s125, נינג'ה 125, דיוק 125, CB125R - אופנועים שקולים יחסית. חלקם מגיעים גם בגרסות ספורט וגם בגרסאות נייקד והם פחות או יותר המקסימום שאתה יכול לקבל בA2. יש גם RKF125 סיני שיעלה קצת פחות.

אם לגמרי לא יוצאים מהעיר אז גרום (MSX125) יכול להיות אופציה חביבה אבל זה אופנוע בקטע קצת אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2020 בשעה 09:48, YaronNahum כתב:

לדעתי בלבד , בנפחים הללו הייתי הולך על אופנוע לשטח. בשטח משקל קל וחוסר כוח הם הרבה פעמים יתרון. בניגוד לכביש.
השאלה היא האם זה מדבר אליך?
האם תרכב בשטח ?

Sent from ...

חשבתי על זה גם  אני גר במושב...

אבל אני צריך את האופנוע גם לשימוש יומיומי אני לא יכול להחזיק גם רכב בנוסף..

בתאריך 20.6.2020 בשעה 11:27, omerkot כתב:

R125, טואונו 125, gsx-s125, נינג'ה 125, דיוק 125, CB125R - אופנועים שקולים יחסית. חלקם מגיעים גם בגרסות ספורט וגם בגרסאות נייקד והם פחות או יותר המקסימום שאתה יכול לקבל בA2. יש גם RKF125 סיני שיעלה קצת פחות.

אם לגמרי לא יוצאים מהעיר אז גרום (MSX125) יכול להיות אופציה חביבה אבל זה אופנוע בקטע קצת אחר.

איזה מהם עם הביצועים הכי טובים?

נראה לכם הגיוני? או שהוא משופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל של ממש בין הביצועים השונים שלהם אבל הR125 והGSX-R125 מגיעים למהירות סופית מעט גבוהה יותר בזכות המבנה האוירודינאמי שלהם.

האפריליה כנראה לא משופר אבל זה לא אופנוע A2. זה אופנוע ישן עם מנוע שתי פעימות שמוציא בערך כפול הספק ממה שמותר בA2. בשביל ביצועים כאלה צריך A1...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלצבור ניסיון ברכיבה על אופנוע. עדיף שתקנה משהו סולידי ותשפר את היכולת שלך לקרוא את הכביש ואת תנאי הדרך. אם בעוד שנה עדיין תרצה לשדרג, לא תהיה לך בעיה. עם כמות הניסיון שלך, יותר טוב שלא תקנה שום דבר עם יותר מדי כח. זה אולי מבאס לשמוע, אבל עדיף שתצבור ניסיון ולא תשבור כלום.

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2020 בשעה 23:37, G. P. Magnus כתב:

תתחיל מלצבור ניסיון ברכיבה על אופנוע. עדיף שתקנה משהו סולידי ותשפר את היכולת שלך לקרוא את הכביש ואת תנאי הדרך. אם בעוד שנה עדיין תרצה לשדרג, לא תהיה לך בעיה. עם כמות הניסיון שלך, יותר טוב שלא תקנה שום דבר עם יותר מדי כח. זה אולי מבאס לשמוע, אבל עדיף שתצבור ניסיון ולא תשבור כלום.

אני כבר רוכב הרבה זמן האופנועי שטח במושב 

ולקנות אופנוע שמכוניות עוקפות אותך ברמזורים זה  מבאס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, חננאל קלפה כתב:

שטח זה לא כביש. לגבי מכוניות שיעקפו אותך, מבין את הבאסה לחלוטין. תסתכל על זה ככה - אם תרכב כל החיים מה זאת שנה? עדיף לבנות בסיס מוצק, ובטח ובטח לקחת קורס מתקדם על אופנוע ככל שתוכל.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רוכב הרבה זמן האופנועי שטח במושב  ולקנות אופנוע שמכוניות עוקפות אותך ברמזורים זה  מבאס 

אתה בן 16? אם כן, אין לך הרבה ברירות - לחכות, להגדיל רשיון, ולקנות כלי עם יותר "מיץ"  ולגבי התגובה שמעלי, אתה לא מדייק. ברור שיש הבדלים בין רכיבת שטח לכביש, אבל נסיון בשטח נותן אחלה של מניירות למי שמתחיל לרכב בכביש. בכל מקרה אני חושב שמאוד מומלץ לעשות הדרכות רכיבה

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Sanction כתב:

אתה בן 16? אם כן, אין לך הרבה ברירות - לחכות, להגדיל רשיון, ולקנות כלי עם יותר "מיץ"  ולגבי התגובה שמעלי, אתה לא מדייק. ברור שיש הבדלים בין רכיבת שטח לכביש, אבל נסיון בשטח נותן אחלה של מניירות למי שמתחיל לרכב בכביש. בכל מקרה אני חושב שמאוד מומלץ לעשות הדרכות רכיבה

Sent from my GM1913 using Tapatalk

אף אחד לא אמר שאין יתרון בכל ניסיון אבל זה יתרון מוגבל, בעיקר כי בשטח אין לך נהגים אחרים או הולכי רגל, אין לך עלים או כתמי שמן והצמיגים שלך שונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 24.6.2020 בשעה 03:11, חננאל קלפה כתב:

אתה תוכל בכיף לשייט בנתיב הימני בלי בעיות.

תמיד יש את אלה שנוסעים 100 או פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אם הנסועה היא בעיקר בינעירונית - קנה משהו עם פיירינגים ומשקף, אם עירונית - דיוק 125 יהיה הכי קרוב למה שאתה מכיר בשטח מבחינת פאן.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...