Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט אם לקנות הונדה סיוויק טורר (סטיישן)

הצדיק_הנאור
שימו לב! השרשור הזה בן 1397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל לקנות הונדה סיוויק טורר 2016. חשבתי במקור לקנות יונדאי i30cw או קאיה סיד אבל ראיתי שמוכרים ביד 2 את ההונדה באותו מחיר בערך (עד 60 אלף).
רציתי לקבל חוות דעת על ההונדה מכל הבחינות.
האם הוא רכב סחיר (מנוע 1800 בכל זאת)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה מאוד אמינה, מנוע 1800חזק וגיר פלנטרי אמין, יש כאלה שלא אוהבים את הלוח שעונים המפוצל והישיבה בפנים נמוכה ולא מתאימה לכל אחד, שווה לך להיכנס לכל אחת מהמכוניות ולראות אם אתה מתחבר.

לקיה סיד יש גיר רובוטי כפול ממצמדים ויש מצב שגם ביונדאי 2016 כבר הוחלף הגיר לפלנטרי 6 הילוכים לרובוטי, אני לא מכיר תלונות על הרובוטי של קיה ויונדאי אבל מצמדים הם כן חלק מהעסקה והם לא זולים להחלפה.

לי אישית יש ניסיון מצוין על יונדאי I30CW אבל על הגיר הפלנטרי שהייתה סופר אמינה וצברתי על 2 כאלה מעל 300000 ק"מ עם אפס תקלות אבל שוב לא מדובר באותו גיר. המנוע 135 כ"ס חלק מההונדה רק ב5 כ"ס אבל תאכלס מרגיש חלש בהרבה (בגרסת הגיר הפלנטרי) בגלל יחסי העברה שונים וההונדה יוצאת מהמקום טוב יותר, גם ההיגוי של ההונדה מדויק יותר לטעמי וכך גם בידוד הרעשים במיוחד בשיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עלויות האחזקה של ההונדה? ראיתי תגובות של אנשים שאמרו שהן גבוהות ושאין הרבה מוסכים בארץ שיודעים לטפל בה כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מיוחד בעלויות תחזוקה של סיוויק בהשוואה לרכבים מקבילים.
מה שצריך לראות, האם הישיבה הנמוכה בהונדה מוצאת חן בעינייכם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ההונדה סטיישן מאוד נוחה להטענת מטען כולל קיפול מושבים שנותן משטח הטענה שטוח . המנוע משייט בסל"ד נמוך יותר מהיונדאי . מזגן מעולה . מולטימדיה גרועה , בהתקנה מקומית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מורשי הונדה בארץ אבל, במוסכים המורשים התחזוקה יקרה להחריד- במוסך בחיפה שעת עבודה סביב ה 420 ש"ח כולל מע"מ.

ברכב שאינו סטיישן כמו שלי בסמלון (סדאן 2013,שמאפייניו זהים לסטיישן טורר) מחירי טיפולים לדוגמא: טיפול 75K  עלה 1800 ש"ח, טיפול 90K עלה 2200 ש"ח (כל המחירים ללא בלמים,תוספים והפתעות אם יש)- מניח שזה ככה בכל מוסכי החברה.

יחד עם זאת,יש מוסכים מומחים בהונדה ,לא חייב לטפל ביבואן אם כי נוזל קירור/שמן גיר,מסנן אוויר ומצתים לא הייתי מעז לשים לא מקורי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...