Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישקלי עברות

asaf12345
שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ידעתי להתאים תנושא כותרת מתאימה אבל המנהל כניראה ישנה וידע בדיוק מה צריך לכתוב

אז ככה:

היה ברשותי טייפון שנת 96 מורד מהכביש הישתמשתי בו תקופה ארוכה לא ניתפסתי.

השאלב שלי היא כזאת אני מעוניין להביא עוד קטנוע מורד מהכביש ואני רוצה לדעת מה המישקל של זה כעברה

זה שווה ערך להחזקה ברכוש גנוב??

למה בעצם זה שווה ערך ומה הדין שנותנים על זה?

תודהצ רבה לעונים וכן אני כבר יודע שזו זאלה שעדיף לא לשאול אבל אני רוצה לדעת בכל מקרה

ובקשר לרישיון יש לי עד 50 סמ"ק

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת כולנו עדיף שתפסיק לחרבן על המדינה ולא תביא אף קטנוע "מורד מהכביש".

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ידעתי להתאים תנושא כותרת מתאימה אבל המנהל כניראה ישנה וידע בדיוק מה צריך לכתוב

אז ככה:

היה ברשותי טייפון שנת 96 מורד מהכביש הישתמשתי בו תקופה ארוכה לא ניתפסתי.

השאלב שלי היא כזאת אני מעוניין להביא עוד קטנוע מורד מהכביש ואני רוצה לדעת מה המישקל של זה כעברה

זה שווה ערך להחזקה ברכוש גנוב??

למה בעצם זה שווה ערך ומה הדין שנותנים על זה?

תודהצ רבה לעונים וכן אני כבר יודע שזו זאלה שעדיף לא לשאול אבל אני רוצה לדעת בכל מקרה

ובקשר לרישיון יש לי עד 50 סמ"ק

אם תופסים אותך, אז העבירות המיוחסות לך:

1. נסיעה ללא ביטוח.

2. נסיעה ללא טסט.

3. נסיעה ללא רשיון רכב.

וכניראה עוד כמה.

בכל מיקרה, תתכונן לשלילה.

Moo Moo

------------

רוכב עד CSC75, ונותן בראש.

תגידו יש אייקון פרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לעצור ליד יס"מניק (עדיף ליד הזה על עם הBMW דקאר) ולשאול אותו אותה שאלה .

ורגע של רצינות זה שלא נתפסתה לא אומר שלא תתפס (וכולי תקווה שתתפס ).ואז המשפט יקח את כל הכסף שחסכתה בתוספת ריבית הצמדה וביקור לילה בבית מעצר קישון. ועם כבר אז תמסה גם לחסוך בביטוח ורישון .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיייי

הבנתייי

וכן רדפו אחריי לא פעם ולא פעמיים וזה לא אומר שאני לא יתפס לעולם.

אבל אני רק שאלתי שאלה אתם לא אמורים להטיף לי .

עם הייתי מעוניין שאתם תטיפו לי הייתי מבקש , בשביל זה כבר יש לי את אבא ואת אמא .

הבנתיי את המישקל של העבירה הנ"ל

ועכשיו אני תקועעע מצד אחד רוצה להביא קטנוע מצד שני עם אני יתפס אני לא יוכל להוציא רישיון לרכב ב זמן הקרובב

אני אחכה לגיל 17 ויוציא עד 500 וזהווו

תודה רבה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ו בקשר ל בחור עם הדקאר "ניראה לי שהוא לא בדיוק הבחור שכדאי לשאול שאלה כזאת"

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיייי

הבנתייי

עם הייתי מעוניין שאתם תטיפו לי הייתי מבקש , בשביל זה כבר יש לי את אבא ואת אמא .

הבנתיי את המישקל של העבירה הנ"ל

ועכשיו אני תקועעע מצד אחד רוצה להביא קטנוע מצד שני עם אני יתפס אני לא יוכל להוציא רישיון לרכב ב זמן הקרובב

אני אחכה לגיל 17 ויוציא עד 500 וזהווו

תודה רבה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ו בקשר ל בחור עם הדקאר "ניראה לי שהוא לא בדיוק הבחור שכדאי לשאול שאלה כזאת"

בשביל להוציא עד 500 תצטרך לחכות עד גיל 18.

להוציא על רכב תצטרך לחכות עד גיל 17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיייי

יופי לך ,גבר-גבר ,טומ"ת 160 .

שאלה שאלה שמראש לא חוקית ,וידעתה את זה . עקב כך אנו כן חייבים להטיף לך כי כך אולי זה יכנס לך לראש שאתה מסכן את עצמך ,אבל יותר גרוע מזה מסכן אחרים.אולי לאחר שכל העולם ואחותו יגידו לך שאתה אידיוט תבין שהחוק לא הונפץ כדי להציק לך אלה כדי לשמור על חיי הסובבים אותך .

כפי שזה נראה כרגע תעשה לכולנו טובה גדולה ואל תנסה אפילו לנהוג במשהו יותר חזק מקורקינט ממונע .

אלוהים שמור על נפשותונו מאנשים שהיחס שלהם לבטחונם של אחרים הוא כזה.

(הראשון בפורום הזה שהצליח לעצבן אותי כל הכבוד לו )

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבן אדם פה שבר את שיא הטימטום בהמשך לשרשור:

how dumb can you get

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו לא נקלקל את האוירה של הפורום. אין מה לעשות הוא ילמד בדרך הקשה והכואבת. כמו שהוא אמר, אנחנו לא אמא ולא אבא שלו...אז שיהיה לו לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עזבו אותו. זה השרשור האידיוטי השני שהוא פותח ואני מניח שמסתתר מאחורי זה איזה ילד מטופש, שמנסה סתם להדליק אותנו. בהתחלה חשבתי שבאמת להטיף זה הפתרון. אולי בעצם עדיף להתעלם, שכן המשך ידרדר את השרשור וסתם יהרוס את הטעם בפורום.

אני מניח שכרובי עסוק, אחרת השרשור הזה לא מופיע. ואני בצעד חריג קורא בשמי (ואולי בשם אחרים?) פשוט להעיף את השרשור הזה לאשפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני בסך הכל שאלתי שאלה במקום הסברתם את עצמיכם

הבנתי אתם יכולים להיות רגועים ודרך הגז עם אני כזה טיפש אז למה שייהייה איכפת לי בכלל מה יכול לקרות??.

אני שואל כי אני רוצה לדעת זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני בסך הכל שאלתי שאלה במקום הסברתם את עצמיכם

הבנתי אתם יכולים להיות רגועים ודרך הגז עם אני כזה טיפש אז למה שייהייה איכפת לי בכלל מה יכול לקרות??.

אני שואל כי אני רוצה לדעת זה הכל.

זו בדיוק הנקודה שאיכפת לך הרבה אחרי שכבר עשיתה את השטויות שלך ,אחרי שברחתה כמה פעמים מהמשטרה ,אחרי שסיכנתה אחרים . ולא לפני כמו לאנשים שיש בהם שמץ אחריות , ומחשבה על בטחונם ומצבם של אחרים.

ובקשר לזה שאתה רוצה לדעת הכול. (תענה בכנות) לו התשובה היתה שהעונש הוא רק 250 ש"ח האם היתה ממשיך לרכב כך ?

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...