Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדור שמחליף חומרי ניקוי למכונת כביסה. מישהו קנה?זה נראה סופר שקר

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוזל או ג'ל לא ניתן להשתמש בכל מכונה, רק בכאלה שמגיעות עם "אמבטיה" שמתאימה לתא האבקה וג'טים מספיק חזקים כדי להעיף את הג'ל החוצה מהאמבטיה הזו.

ה-LG שקניתי לפני שנתיים או שלוש כבר הגיעה בלי אמבטיה כזו.

עם אבקה אין בעיה להשתמש כי היא נשארת בתא, עם קפסולה אין בעיה להשתמש כי היא בתוף, עם ג'ל או נוזל אי אפשר להשתמש כי הם נוזלים לפני שמתחילה הכביסה (ולפני שאתה סוגר את המגירה).

זו למעשה הסיבה היחידה שעברתי מג'ל לקפסולה

זה בעייתי רק בתכניות עם השרייה כששם המכונה לוקחת חומר מתא אחד להשרייה ורק אחר כך מהתא השני לכביסה.

בתכנית רגילה ממילא המכונה לוקחת את החומר עם ההפעלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי מכונה בלי "אמבטיה" ואני משתמש בג'ל כל הזמן. אף פעם לא חשבתי שיש עם זה בעיה. אני שופך את הג'ל לתא במגירה, והוא נשפך פנימה "לאנשהו"...

יש לך איזה תיעוד שאסור להשתמש בג'ל במכונה כזו?

זו ההנחייה בהוראות ההפעלה של המכשיר שאצלי.

אגב אם כבר אתה משתמש בג'ל בלי אמבטיה, כדאי להוציא אחת לשבועיים-שלושה את המגירה עצמה ולשטוף אותה משאריות חומרים (שזה בכלל המלצה טובה) אבל גם לשטוף ולנקות את ה"משפך" שנמצא מתחת למגירה ולשפוך מעט מים לתוך המשפך הזה כדי לנקות את ה"אנשהו" שהג'ל ירד אליו.

זה בעייתי רק בתכניות עם השרייה כששם המכונה לוקחת חומר מתא אחד להשרייה ורק אחר כך מהתא השני לכביסה.

בתכנית רגילה ממילא המכונה לוקחת את החומר עם ההפעלה.

אצלי המכונה לא לוקחת את החומר מייד בהתחלה אלא ממלאת מים בתוף קודם.

ובמבט חטוף על התוכניות לרובן יש Pre-Wash, כנראה שזה העניין.

האמת שגם ב-Candy הקודמת זה היה ככה, אבל הייתה לה אמבטיה.

אגב שם בהוראות ההפעלה ציינו במפורש שבשימוש בג'ל או נוזל יש להשתמש באמבטיה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עבר הזמן של אבקה מן העולם, תמיד יש שאריות מגעילות במגירה והכל מטונף שם וזה סתם התעסקות. יש טייד פודס

הכלל החשוב הוא שימוש בכמות אבקה המומלצת ולא יותר. יש להשתמש באבקת כביסה שמתמוססת ב-30 מעלות צלזיוס. אם תשמור על הכלל הזה וגם תנקה את המגירה אחת לכמה חודשים לא ישארו לך שאריות במגירה ושום דבר לא יהייה מטונף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המוחלט של המכונות שאני מכיר, המכונה מכניסה מים דרך התא של הכביסה העיקרית (II), במקרה כזה אין שום משמעות לסוג חומר הכביסה ואם יש או אין אמבטיה. אלא אם כן מפעילים תוכנית עם השריה או הלבנה או עם קדם-כביסה (I). די טריויאלי לבדוק איש-איש במכונתו אם זה המצב אצלו ולפיכך אם אפשר או לא להשתמש בג'ל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למכור לך מגנט נגד אבנית למכונת הכביסה ולמדיח, מגן ברקים למקרר וצמיד מגנטי נגד מיחושים?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המוחלט של המכונות שאני מכיר, המכונה מכניסה מים דרך התא של הכביסה העיקרית (II), במקרה כזה אין שום משמעות לסוג חומר הכביסה ואם יש או אין אמבטיה. אלא אם כן מפעילים תוכנית עם השריה או הלבנה או עם קדם-כביסה (I). די טריויאלי לבדוק איש-איש במכונתו אם זה המצב אצלו ולפיכך אם אפשר או לא להשתמש בג'ל.

לא בדקתי תוכניות אחרות כי כל התוכניות העיקריות שבהן אני משתמש מסומנות במדריך כ-Pre-Wash.

אני יכול בשביל האנקדוטה לבדוק, אבל זה לא רלוונטי אליי בעליל.

אפשר למכור לך מגנט נגד אבנית למכונת הכביסה ולמדיח, מגן ברקים למקרר וצמיד מגנטי נגד מיחושים?

היי, המגן ברקים אשכרה עובד.

או שאתה מתכוון למגן ברקים מיוחד למקרר?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מגן על הברק של המקרר, שלא יראה דהוי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל החשוב הוא שימוש בכמות אבקה המומלצת ולא יותר. יש להשתמש באבקת כביסה שמתמוססת ב-30 מעלות צלזיוס. אם תשמור על הכלל הזה וגם תנקה את המגירה אחת לכמה חודשים לא ישארו לך שאריות במגירה ושום דבר לא יהייה מטונף.

לא רוצה לנקות. עם פודים אין בלאגן ואין ניקיונות וכמו שאמרו פה גם אבקה לא מוצאת את דרכה לרצפה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מוסיף - בתוכנית עם Pre wash יש בעיה עם קפסולות, כי הן יתפרקו בשטיפה המוקדמת, ירדו עם ניקוז המים, ובתוכנית המלאה כבר לא יהיה כמעט חומר.

תקף גם לג'ל במכונה בלי 'אמבטיה' (האמת לא ראיתי כאלה) שבה הג'ל נשפך למכונה ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה מתכוון למגן ברקים מיוחד למקרר?

אני מתכוון למגן ברקים מיוחד למקרר במחיר רק בשבילך של 400 ש"ח שבלעדיו אין אחריות ואפשר לקנות רק עכשיו במעמד ההתקנה אבל בפועל יש בו לד ונגד בלבד, הוא לא עושה כלום והעלות שלו לטכנאי היא 38 אגורות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגן על הברק של המקרר, שלא יראה דהוי.

עכשיו אני קונה - אתה יודע איזה חשוב זה לשמור על הברק של המקרר?

השקעתי אקסטרה בגימור זכוכית למקרר, והייתי יכול לוותר על זה אם היה לי מגן ברק.

סתם מוסיף - בתוכנית עם Pre wash יש בעיה עם קפסולות, כי הן יתפרקו בשטיפה המוקדמת, ירדו עם ניקוז המים, ובתוכנית המלאה כבר לא יהיה כמעט חומר.

תקף גם לג'ל במכונה בלי 'אמבטיה' (האמת לא ראיתי כאלה) שבה הג'ל נשפך למכונה ישר.

אין להן בעיה עם ה-Pre-Wash כנראה בגלל שהמים ב-Pre-Wash הם קרים, וגם הקפסולות יושבות למטה מתחת לבגדים, ככה שהבגדים נרטבים אבל לא כל כך מגיעים מים לקפסולה.

אני מתכוון למגן ברקים מיוחד למקרר במחיר רק בשבילך של 400 ש"ח שבלעדיו אין אחריות ואפשר לקנות רק עכשיו במעמד ההתקנה אבל בפועל יש בו לד ונגד בלבד, הוא לא עושה כלום והעלות שלו לטכנאי היא 38 אגורות.

אהה, זה המגן הזה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לנקות. עם פודים אין בלאגן ואין ניקיונות וכמו שאמרו פה גם אבקה לא מוצאת את דרכה לרצפה

סתם עקשנות.

כול מכונת כביסה מודרנית שיוצרה בעשור האחרון מנקה את התאים עם מים זורמים בסיום תהליך הכביסה ואין שום צורך בפודים.

ניקוי מכונת הכביסה אחת למספר חודשים בטמפ' של 90 מעלות צלזיוס מאוד מומלץ בלי שום קשר לסוג חומר הניקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי תוכניות אחרות כי כל התוכניות העיקריות שבהן אני משתמש מסומנות במדריך כ-Pre-Wash.

אני יכול בשביל האנקדוטה לבדוק, אבל זה לא רלוונטי אליי בעליל.

תוכנית או האופציה prewash מתאימה לבגדים מאוד מלוכלכים ואין צורך בתוכנית זו אלא אם מדובר על בגדי עבודה של מכונאי רכב/צבעי וכו'.

תוכנית prewash מאריכה את מחזור הכביסה הכולל וגם פחות חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן ברקים אכן מיותר. במגן ברקים מותקנים בדרך כלל כ-3 ווריסטורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...