Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בבאטמוביל

Morningstar

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, 98civic כתב:

חייב בפנסיה לעבור לאמריקה. לפחות בסוף חיי ארכוש איזו פורשה.

לא חייבים אמריקה - כל מקום שהוא לא ישראל תופס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הגבתי פה יותר מחצי שנה, וחשבתי לעדכן - הפוסט הזה הוא כמו הפייסבוק או האינסטגרם שאין לי.

עוד לפני המעבר לארהב היה ברור לי שאני קונה בוקסטר, או דור קודם (981) או 718 (982).

במשך חודשים, עוד מישראל, חרשתי את השוק לאורכו ולרוחבו ופינטזתי איך אני כל סופש יוצא לנהוג בכבישים המדהימים שמקיפים את ה bay area, כולם במרחק 10 דק' נסיעה מהבית.

image.thumb.png.9dad79ed8a708d6b2f67dba6656f32be.png

התוכנית לא עבדה כמתוכנן - היתה המון אי ודאות לגבי החזרה לעבודה מהמשרד ואיכשהו הגעתי למסקנה (השגויה) שאני חייב רכב אחד שיעשה הכל, וכך נרכשה הג'וליה.

החודשים עברו - והג'וליה בעיקר ישבה בחניה כי החזרה למשרד פשוט לא קרתה, ואני והאשה מצאנו את עצמנו לא צריכים יותר מרכב אחד.

מכמה נהיגות נמרצות בהרים הבנתי מאוד מהר שהכבישים האלו פשוט קטנים על הג'וליה - וזה רכב שדורש מסלול אמיתי בשביל לקבל ריגוש כלשהו.

היתה הזדמנות חד פעמית למכור את הג'וליה במחיר באמת מדהים (כמה אלפי דולרים יותר ממה ששילמתי) והחלטתי ללכת על זה ולעשות reset להחלטה.

ובכן, אנחנו בארה"ב כמעט שנתיים - ואנחנו עדיין עם רכב אחד (מאזדה 3, הרכב של האשה).

התשוקה לתחום הרכב ולנהיגה לא עברה - פשוט היו דברים אחרים על הראש.

הקמת מעגל חברתי חדש, אינסוף טיולים, גרן קארד, ניסיון שמירה על קשר עם חברים\משפחה מישראל ובכללי המון דברים שגורמים לשנה שנתיים הראשונות של רילוקיישן להיות עמוסים ולא שגרתיים.

במשך השנתיים האחרונות ידעתי שבנקודה כזו אחרת אני אלחץ על ההדק ואקנה Boxster GTS 4.0 - כל המחקרים נעשו, ידעתי בוודאות שזה הרכב שאני רוצה. עשיתי עליו כמה נסיעות מבחן בפערי זמן די גדולים בשביל להגיע להחלטה מושכלת שזה מה שאני רוצה. המשכתי באותו בקו מחשבה ממקודם - רכב אחד שעושה הכל תוך כדי שאני מניח 2 הנחות:

- בעתיד הנראה לעין תהיה חזרה למשרד ללפחות 3 פעמים בשבוע (אנחנו כבר שם)

- שאחרי הפקקים שאכלתי בישראל במשך כמה שנים, אני לא אגור במרחק יותר מ 15-20 דק' נסיעה מהמשרד "לא משנה מה"

ישבתי על הגדר במשך לא מעט זמן, פשוט כי שום דבר לא "בער" והיה נוח. עד שלפני כמה חודשים ראיתי תמונות ריגול של הגרסא החשמלית של הבוקסטר שצפויה לצאת ב 2025 והבנתי שאם לא אזדרז - לא יהיה לי. התחלתי לבדוק איך מזמינים פורשה בארה"ב ומסתבר שבמקרה של ה 718 בכלל, והגרסאות עם המנוע 4.0 בפרט - זו משימה לא פשוטה בעליל.

המשך יבוא בקרוב, מעייף לכתוב כל כך הרבה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכיתי לנהוג בקאיימן 718 GTS 4.0 ידנית (בקטע מצדה מערב - ערד) ואני יכול לסכם שזאת מכונה מדהימה! 

המנוע פנינה אמיתית עם סאונד מחרמן. 

ד"א בארץ, כבר אי אפשר להזמין אותה יותר.... 

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

יותר מ10 חודשים מאז צייצת אודות הבוקסטר GTS שרכשת וכלום מאז...

אני מניח שאתה נוהג כל יום, כל היום ואין לך זמן לכתוב על החיים איתה.

זרוק לנו עצם אל תהיה כזה...

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...