Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בבאטמוביל

Morningstar

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, Doron_Z כתב:

שמע ציפיתי למחיר נמוך אבל הצלחת להפתיע אותי. אני די בהלם מהמחיר הזה. 

לא יודע איזה דגם בדיוק קניתם ומה הכי קרוב אליו בארץ אבל המיני קבריו הכי חלשה ברמת הגימור הכי נמוכה מתחילה מ 209,000 ללא תוספת אגרת רישוי. 

מבסוט עליך שזה לא חשמלי. מחכה לעדכון כשיסגר :)

היכולת מיקוח פה משתנה בצורה דרסטית בין רכב לרכב.

אם הרכב יושב לדילר הרבה זמן ההנחות יהיו מפליגות.

אם הרכב יחסית חדש, או שהצבע מיוחד ואין בסביבה - בקושי יזוזו, זה הרושם שלי בינתיים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש. הג'וליה רכב יפהפה. אין לי הכרות ממש איתו אבל ממבחני רכבים והשוואות הוא תמיד היה נראה לי הרכב הכי מגניב ועם "נשמה" בקטגוריה הזו. 

אני שוב בהלם מהמחיר, בארץ התלתן עלתה 690 אלף לגיר הידני ו 700 לאוטומט והרכב שלך הוא הלכה למעשה חדש לגמרי - מה ההבדל בין הרכב הזה לרכב שקונים פה מהסוכנות שגם יכול לשבת אצלם חצי שנה? ששם רק אין טריקים של שנתון על סמך חודש עלייה לכביש זה הכל. 

דיל מדהים, אתה שומר על המוניטין שלך בתחום הזה גם מעבר לים... תהנה! 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Doron_Z כתב:

ששם רק אין טריקים של שנתון על סמך חודש עלייה לכביש זה הכל

גם פה יבואן יכול למכור מכונית כחדשה כל עוד לא עברו 12 חודשים מייצורה - בעקבות הקורונה, היבואנים לחצו ומשרד התחבורע אישר להאריך תקופה זאת ל-15 חודשים (תהיו בטוחים שכל בעלי העניין ינסו להחביא מתחת לשטיח פן ניזכר שצריך לבטל את ההחרגה הנ"ל...). שם, מחיר רכב מגוייל (שעברה שנה מייצורו) פשוט צונח צניחה חופשית. אני מניח שזה נובע מכך שקל יחסית לנייד את הרכב למדינה אחרת שם יש ביקוש ואפשר ל"העיף" אותו. 

• מעניין 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם בכלל עברה שנה מזמן היצור לאלפא של מורנינג. יכול להיות שיוצרה באוגוסט, הגיעה לסוכנות לקראת אוקטובר 20 ומאז היא יושבת שם. 

על הנייר המחיר של חדשה מהסוכנות מתחיל ב 75K, לא יודע לאיזה רמות זה מגיע מבחינת תוספת מחיר לאבזור ואיזו רמת אבזור מורנינג קנה, על פניו זה נשמע כמו הנחה הגיונית לרכב לא מבוקש במיוחד שלא מצליח להמכר אבל לא שבהכרח עבר גיול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

בנוגע לשנתון - אין פה משחקי שנתון עד כמה שהצלחתי להבין.

כלומר אין דבר כזה רכב טרום מתיחת פנים, כלומר "2020", שירשם כ 2020.

כל מה ש 2020 זה רכבים מאותו פס יצור לדגם שנקרא "2020".

יכול להיות אחד חדש יותר אחד פחות - אבל זה אותו רכב בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Morningstar כתב:

איזה ג'וליה ידנית... ZF8

יש תלתן ידנית אם אני לא טועה
מה גם שספציפית בארה"ב יש ביקוש לרכבים כאלה.
נגיד ב.מ.וו או פורשה החזירו אפשרות לידני בגלל ביקוש בארה"ב אחרי שעברו לאוטומט בלבד

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, mcshmupi כתב:

יש תלתן ידנית אם אני לא טועה
מה גם שספציפית בארה"ב יש ביקוש לרכבים כאלה.
נגיד ב.מ.וו או פורשה החזירו אפשרות לידני בגלל ביקוש בארה"ב אחרי שעברו לאוטומט בלבד

יש תלתן ידנית, הכוונה שלי היתה שבארה"ב אין, הייתי צריך לנסח טוב יותר.

לא אין "קשה למצוא" - אין לא יובא.

ובכל מקרה, במקרה הנ"ל חיפשתי איזון עם דיילי, ואני רוצה בקרת שיוט אדפטיבית - וזה עובד לא משהו עם ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שעות אני ובת הזוג הגענו הביתה בחזרה מהמסע (לגמרי מסע, לא יודע איך אמריקאים אומרים לי ש 700 מיילס זה בקטנה).

הדילרשיפ שקניתי ממנו בכלל, ואיש המכירות בפרט - לא העפרונות המחודדים ביותר בקלמר, בלשון המעטה.

אין הנאמר שהם לא היו נחמדים ועם המון כוונות טובות - אבל פשוט לא אנשי מקצוע טובים כל כך.

לא אלאה אתכם בפרטים, אבל במקום לצאת מהסוכנות ב 10 בבוקר ולהתחיל טיול נחמד של יומיים, יצאנו ממנה ב 16.

היו כל מני בעיות דיטיילינג קטנות באינטיריור שדרשתי שינוקו\יתוקנו - דברים שפוספסו על ידי הדילר "בבדיקה" שהוא עשה לפני בואי.

כך יצא שבמקום לצאת עם ג'וליה תלתן ב 10 בבוקר, יצאתי עם סטלביו תלתן ואשראי של הדילר לאוכל \ אטרקציות עד אשר יסיימו לטפל ברכב.

שירות מציון - אבל אם היו עושים את העבודה שלהם כמו שצריך, לא היה צורך בשירות הזה.

הג'וליה, גם התלתן - רכב מנהלים מצוין. נוחה מאוד, טכנולוגית מאוד ובגדול לא ממש מצאתי על מה להתלונן בפאן הזה.

חייב לציין שאיכות ההרכבה לא ברמה של הגרמנים ומדי פעם יש משהו שמרשרש בלי סיבה ברורה.

המערכות עזר לנהג, בקרת שיוט אדפטיבית, שמירה על נתיב - עבדו בצורה מושלמת לאורך כל הדרך.

יש גם כל מני דברים קטנים שהערכתי מאוד -

הנעה מרחוק עם מזגן חימום לדוגמה, קמנו בבוקר לטמפ' של 1- והיה נחמד מאוד להכנס לרכב חמים ונעים.

הגה מתחמם, מושבים חשמליים עם זיכרון ל 3 פרופילים, יציאה וכניסה קלים על ידי זה שהמושבים זזים אחורה ועוד

העובדה שלמרות כל הנאמר, אפשר לשנות את החוגה למצב דינאמיק\רייס ולקבל רכב ספורט לכל דבר ועניין,

לקבל רכב שמנצח את רוב רכבי הספורט היעודיים ברינג וכו' וכו'

- זה פשוט קסום בעיני - וזה באמת המצב פה.

וכל זה - עם 15 ק"מ לליטר [במשאבה!] במצב החסכוני. 

בעיני זה קסום, ואין לי ספק שאם לא היתה נתפסת ברכב תדמית של לימון [ימים יגידו אם זו רק תדמית] -

היה יכול להיות להיט היסטרי [אבל אז לא הייתי יכול להרשות לעצמי אחד כזה].

aDhtf4f1V3MAtJWQNDDdcuLPiAz-KhWFIdQhxW4Jr0nNOvwZNe7YG44d8-Ob-bww9STKpzPLeMmRHAsFt5EfiEYKHn85IVM53-DZIu2X9YSyJpbvkApWpVQmrNdz_NNvWTrAvMkX4oXnw35M8egD1W69KECTCHdACbllRatDU1csMkKbSGfBbGqdUEhN74R0blgpo5mRt4hu_3A1GNZ5PXgPr9y3lk9DMOBbTMFTLpMAMFhcWIbPzGlUWPoH7YpSnYuLDQkUIK_44Xk9IneHnyBMKSsK-9aYiVuKWrGczq-PRe5zZx_Len9f4fExB7RLcNYbCOnXunKfUb0Gm__RLFL_rqtTBMgGPOtfSbZJx7RrFM9dsZZ1ob0ulQw0XkvopqBGsb3OGrgG16n53K6zqImzz_dXCOISPKI_M8W-wy47pkFhCu1rn6h-IJc2LnyKuSPnBEvJVhSGWtRDF2bn7XSFaDqdzCrwSUhX8cwmN3BMAD_3xintlIks67G4Tkxf72lKdEB_ZxgZsO-fDgtrRKU7KqTps1HSRX6EKUxotH1Fgg7ix-tBy-3S25krZRNVvbH1NIIrII1WP9bPGZUKvdGmu-lteg_JbsyT2HpI6zbQW5AGvcU9oGJNfZGDsXQmC7groPvpbYX2cPN7I74CCvgHWGScVhFdqjdkcgtbPaZtQzClJM4U6_daE4_8-LoBIZcfgI0Qh094qQxxKsZ86qs=w1408-h1876-no?authuser=0

OMNt3VX4a7OjtPPes9ibqZyP6OZccjhSTtWwxJNu9jOQmmj9GLUGnTEXfyNrZbSL3izscAnICTVWlTU_snX52BR7hcz4oeK3gnLGlgefvyPde26W7BfQ_tglnJTWy7RmRQ0cp-QiEaubAAR38dWwFTNNRjEPLL9ElPXPcYzqKqjbnL_gS3m6yqTiIbz8icQlbqXzEDxmrbHSuP3r18tG0OesoCrn9L5B44kDiQn4zXzf9QR-fCzRpu5FToxK4PclXEWCoNUvNHF7XiOteH_FLRpOIWa1LPedjBWM2kcu9Ph9xiRXp7R_c34nu7LVL2UVrmNpBvVbEdETnYQVwfIxGiLisiydmHx30iD_QsIVscZvync44Ymii1AvY3IiPBncpAosKPrAHwMlcg1KYSlnioFr3xDqPTv3K2HZQSJJ9y9dEC1-HSMt7G-137kvy3TnfeO-46bHrUCRoBi9zNepxWjGzhIMAdJN_a1lYO_VPRTbXx-fhK5yPIOGKqgc_Qhpd6zN6NpWM3jZJJGYQN-wyTsGz5cdRQjRZ-QfyS8-3AjuLqWqOi9TaMuw-fAXdzEtaehc0td5ADTNH98qMCBHa-Gc8EkDSinGX-axUClc-HOK4-dRPzlrKrKcheT3rvhjvEke9zs1NY4vK5t7MFzSplLWbx6UhTvnWVT70LOPsQSwvUW8OoQwT6D7CFgDGb1OZhvCnhOeWuG5KWxNfZ_8l64=w2502-h1876-no?authuser=0

תקורצף כמו שצריך בסוף השבוע:

VGP7nH-CjxCQbFfut84t8r58TKegjFBR_g6JFOEXCxpLxMiYEc9zjWMSnWMGZ89v-an1HpRQSNM3o6p0AnJ0gCt0qyHBYvIJNJioIV2aXfVFRov7sP4FpO6XLWT6McSoYHO5BSrC-fY1_mz4KZ8aSbQNJSyUR-NP0WvwxtXL1ijTb2T1-7LiCYYpH4bgnKxdooRTqzXl8GlVRSydLAo4gJ3dguG2xK-ftNtHPNK2roTTZmz9wO3r_oE_zq32Mpimt2kfuuwiF0zOPOWxI1WcFT1xemi1lA1QkFf-SJhDhxg3vLSK6ZLa3JbJCwjuA3qJK4UZX0kY1lmrn0s4nGdFQppjl1KIGr6ETs4PenRuWD_s3rJEkmwco-uSI6zcJZJS5i5oC48cVbAjXA36T6eHOPYepp5GYPkUdymO_o6sIXgTRNfI0yUFMzpSJ--Folm2guGSo54NIBEZ5pfaefS5P3IpNwLZh7gdOajIadaDmtvRv7Dl5b4w_oGQ0QOiZtHZ-HWfk1ZAlB-xqn3FyodUqt2IYSKxBSQKuvUSLV1i4QKifU_plszH1BsYVnfGTXOnqSJ_8x3mhXDmdEAlq6I5y63bCjADZMHsriUJRlibJhjtQ56b1P5DGt-PsD8gcIOddHXsMTzs5CXmRvBs1mc9AkmGqYrMS6RT7SEmMnB23lgfgN808oYxnlNbrtVRND6ASU2tZVMxu_YIwD2QOoLknnM=w2502-h1876-no?authuser=0

• אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...