Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בבאטמוביל

Morningstar

פוסטים מומלצים

רק לי לא נטענות התמונות? למרות שהם לא מקצוענים כמו שאתה אומר איפה חווית השירות שם ואיפה פה, אפילו מול דפרים אתה יוצא בתחושה טובה בעוד שפה (גם מול דפרים ברוב המקרים), במקרה הטוב היו מפצים אותך בטיפול ראשון חינם ותעוף להם מהעיניים.

ואיך לעזאזל הצלחת להוציא 15 קילומטר לליטר מרכב של מיליון כוח סוס, כל הדרך חזרה היתה בירידה? 🙃

ברצינות, זה נשמע נתון הזוי פשוט ומביך במיוחד לברז שלי חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני לא רואה את התמונות.

לגבי השירות, לפחות ידעו לתת לך שירות על פאשלות שלהם.

כשההורים שלי באו לאסוף רכב מהסוכנות והייתה איתו בעיה, התייבשנו שם שעות על גבי שעות. 

וגם פיצוי מעפן של טיפול ראשון חינם היינו צריכים לבקש ולא הציעו בעצמם.

אז מבאס שהמסירה מתעכבת, אבל ידעו לתת לך שירות הולם כדי שלא תצא מאוכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Doron_Z כתב:

רק לי לא נטענות התמונות? למרות שהם לא מקצוענים כמו שאתה אומר איפה חווית השירות שם ואיפה פה, אפילו מול דפרים אתה יוצא בתחושה טובה בעוד שפה (גם מול דפרים ברוב המקרים), במקרה הטוב היו מפצים אותך בטיפול ראשון חינם ותעוף להם מהעיניים.

ואיך לעזאזל הצלחת להוציא 15 קילומטר לליטר מרכב של מיליון כוח סוס, כל הדרך חזרה היתה בירידה? 🙃

ברצינות, זה נשמע נתון הזוי פשוט ומביך במיוחד לברז שלי חח

זכרתי את מה שאמרת פעם שעברה ופתחתי מ Incognito והתמונות כן עבדו 🤔

תכף אנסה שוב.

במצב A ב DNA יענו המצב החסכוני - הג'וליה מנתקת שני צילינדרים, אז בפירוש אין לה את כל ה 505 כ"ס.

גם אם תדביק את הרגל לרצפה, במצב הזה, זה עדיין 4 צילינדרים - זה מה שמאפשר לרכב להיות כל כך חסכוני.

ניסיון שני

5F30C654-46FA-4E82-ACCC-560C9B9CE71A.jpg

IMG_0455.jpg

IMG_0459.jpg

IMG_0467.jpg

IMG_0468.jpg

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם נטענו התמונות 🙂 חתיכת מסע הרכב עבר עם איך שהוא נראה שם, נשמע לי ממש חוויה לעשות נסיעה כזו.

הקטע עם הניתוק צילינדרים זה לא דבר חדש ועדיין לא ציפיתי לכזו צריכה, אל תשכח שרכב כמו הברז רץ על 4 צילינדרים קבוע ואני בטוח שגם אם תוריד לתלתן עוד 2 צילינדרים היא תשאיר לברז אבק חח

ממש מגניב שהרכב כל כך יעיל ובו זמנית הוא יכול להיהפך לכזו מפלצת. אשכרה להנות מכל העולמות. אני עדיין זוכר את הביקורת האדירה של קלארקסון על הרכב שבסיומה הוא ניגש לדילר ורכש את הרכב בעצמו. תהנה 😉

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Doron_Z כתב:

הפעם נטענו התמונות 🙂 חתיכת מסע הרכב עבר עם איך שהוא נראה שם, נשמע לי ממש חוויה לעשות נסיעה כזו.

הקטע עם הניתוק צילינדרים זה לא דבר חדש ועדיין לא ציפיתי לכזו צריכה, אל תשכח שרכב כמו הברז רץ על 4 צילינדרים קבוע ואני בטוח שגם אם תוריד לתלתן עוד 2 צילינדרים היא תשאיר לברז אבק חח

ממש מגניב שהרכב כל כך יעיל ובו זמנית הוא יכול להיהפך לכזו מפלצת. אשכרה להנות מכל העולמות. אני עדיין זוכר את הביקורת האדירה של קלארקסון על הרכב שבסיומה הוא ניגש לדילר ורכש את הרכב בעצמו. תהנה 😉

אין מה להשוות... זה מנוע שפותח להשקה ב 2017, המנוע בברז פותח להשקה ב 2012...

במיוחד בתקופה הזו שכל עולם הרכב התחיל לתת דגש גדול על חסכון וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמות נפשי עם פלישתים, איזו יפה 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Doron_Z כתב:

חייב לעדכן כי זה באמת היה נשמע לי לא הגיוני... אז מסתבר שלתת לסירי חישובים מתמטיים בזמן נסיעה תוך כדי המרה בראש בין יחידות, לא רעיון טוב.

צריכת הדלק היתה בפועל 1 ל 11, עדיין מרשים, אבל כמובן - פחות מרשים מ 1 ל 15.

המהירות היתה כ 130 קמ"ש כל הדרך, כלומר לא אידאלי לצריכת דלק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נשמע יותר הגיוני עכשיו, לא שזו צריכה רעה כמובן במיוחד במהירות נסיעה שהיית בה, פשוט אני זוכר שעם כמה שניתוק הצילינדרים משפר משמעותית את הצריכה, זה לא הופך רכב עם כאלה רמות של כוח כאלה לטויוטה קורולה, למרות ששוב, אי אפשר להתלונן על הנתון הזה.

בכל אופן כל הקטע של כמה דלק אוכל זה פקטור היום בארה״ב? היו ימים שהיתה לזה אפס חשיבות כי המחירים היו ממש מצחיקים ככה שגם תיכוניסט היה יכול לקנות מוסטנג ישנה שנוסעת 1 ל 5 בדרך לתיכון ולא היה לו אכפת, היום אני יודע שזה פחות ככה במיוחד מאז שביידן עלה, ועדיין, בטח ביחס לישראל המחירים עדיין זולים משמעותית גם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהייתי שם (אי שם לפני הקורונה...) המחיר לגלון היה בערך המחיר שאנחנו משלמים על ליטר.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לזה משמעות במיוחד בקליפורניה ובמיוחד בדלק פרמיום.

הכי זול שמצאתי בינתיים זה 3.9 לגלון, כלומר בערך דולר לליטר.

זול משמעותית מישראל - אבל בשום אופן לא "גרושים".

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דניאל1983 כתב:

למה לא העדפת טסלה מודל 3 פרפומנס?
היא בטח עולה באמריקה רבע מחיר מהאלפא...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

היא לא...

ואיך שני הרכבים קשורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ היא כן עולה רבע מחיר בהשוואה ל m3, c63 שעולות בסביבות 700אלף.
ולפי מבחנים לא פחות טובה מהן.

https://www.auto.co.il/article/roadcartest/134381-tesla-model-3

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הרכבים, הטסלה לא רכב ספורט בהרגשה ובהתנהגות. אין בכלל השוואה גם אם בזכות תאוצות הזויות היא יכולה לנצח במסלולים מסויימים, זה עדיין רכב פרווה לעומת רכב כמו התלתן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...