Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פגע בי בצידי הפגוש האחורי בתוך שטח תחנת דלק, ולאחר מכן ברח

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

עמדתי בתור לתדלוק בתחנת דלק, רכב שהגיע מאחורי ניסה להשתחל בכוח תוך שנצמד אלי ועולה על המדרכה ונתן לי מכה (שמעו את המכה) בפגוש צידי שמאלי, הנזק שנראה בעין זה שפשופים ושריטות בפגוש.

מיד הוא נסע רוורס, יצאתי אליו, ומהרכב יצא בחור צעיר (מעניין אם יש לו בכלל רישיון), לא הסביר ולא התנצל, רציתי לקבל את פרטיו ולצלם, אך הוא נכנס לרכב ונסע במהירות לאחור וברח מהתחנה. יש לי צילום של הרכב לאחר שהוא בורח, כך שזה יחסית מרחוק ולא ניתן לראות את המספר.

כאמור, זה קרה בתוך שטח תחנת הדלק וזה מצולם. כ"כ יש מישהו שתדלק במקום והשאיר לי את פרטיו למקרה ויצטרכו את עדותו.

התקשרתי למשטרה לאחר מכן ואמרו לי שאני יכול לבוא להגיש תלונה (זה זמן קצת לחוץ ועמוס בשביל זה)

כ"כ התקשרתי לבעל התחנה ואמר לי שאמנם הוא לא יכול לתת צילומים ממצלמות האבטחה אלא למשטרה, אך הוא יכול לבדוק בשבוע הבא ולתת לי את המספר רכב.

מה ההמלצה לעשות במקרה כזה?

כמה אנרגיה וזמן להשקיע בזה? מה הסיכויים שייצא מזה משהו, ומה יכול לצאת?

האם הביטוח שלי אמור לתת את השירות הזה של לתבוע את הצד השני או שבכל מקרה זה נקרא שתבעתי את הביטוח שלי?

מעבר לעניין הנזק האישי, העובדה שמדובר בפורע שנהג בצורה פושעת, ולאחר מכן במקום לתת פרטים בחר לברוח מהמקום, האם ללכת למשטרה? יש להם עניין ומוטביציה לטפל בזה או שאני סתם מכלה זמני בכך שאפנה כמה שעות לצורך הגשת התלונה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למשטרה אין מוטיבציה לטפל בשום דבר מעבר ללקחת ממך מספר רכב, ולתת לך את פרטי בעל הרכב (לא בהכרח הנהג).

בעל התחנה צריך גם לשמור את הצילומים כי במקרה של משפט הצילומים האלה יעזרו לך מאוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...