Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות למערכת מולטימדיה שיכולה לשקף WAZE מהטלפון

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם נטען.

אני מניח שפחות מהר ממטען q.c 3.0 איכותי, אבל זה גם משהו.

המלצה ספציפית לתת לך אין לי, מכיוון שאני עם מערכת מקורית של היצרן (ומשתמש ב Carplay בכלל).

נסה לסייר באמזון וללקט שם משהו מהביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסדרת MVH 1300/1400 של פיונייר - פה הם עולים בערך 250-300 דולר ותומכים גם וגם.

שים לב - מה שאתה רוצה זה Android auto - לא Head unit שמריץ אנדרואיד בעצמו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסדרת MVH 1300/1400 של פיונייר - פה הם עולים בערך 250-300 דולר ותומכים גם וגם.

שים לב - מה שאתה רוצה זה Android auto - לא Head unit שמריץ אנדרואיד בעצמו.

דווקא מערכת שרצה על אנדרויד תאפשר לי התקנה של יוטיוב ווייז וכו לא?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה זה מה אתה מנסה לעשות, להריץ אנדרואיד סוג ד׳ סיני שיריץ את הכל על המכשיר עצמו - או ״שיקוף״ (יותר כמו הרחבת ממשק) שגוגל בנו לאנדרואיד כדי להתממשק ולעבוד כמו שצריך ברכב.

אז כן - להריץ אנדרואיד מלא - בתיאוריה יתן לך יותר תמיכה - אבל זה לא יהיה ״ביחד״ עם הפלאפון שלך - אלא בפני עצמו.

למרות שעל פניו זה נשמע יותר חזק - בפועל - זה לתחזק עוד מכשיר עם תמיכה חצי כח - לעומת להשתמש במוצר שגוגל עצמם בנו לרכב.

יש כמה מקרים שבהם זה עדיף אגב - לדוגמא אם אתה רוצה להריץ torque מחובר לOBD2 או Harrys laptimer (למרות שהוא לא תומך רשמית במכשירים כאלו) - אז זה דווקא אחלה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מה שהכי חשוב לי זה WAZE על המסך

שיחות נכנסות \ יוצאות דרך המערכת מולטימדיה

מצלמת רוורס

וכמובן BT

כל השאר - יוטיוב וכו' זה בונוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוניר, קנווד, JVC, SONY, אלפיין וכו', לכולן יש דגמים שתומכים באנדרואיד אוטו.

כנס לאתרים שלהן וחפש. אח"כ שב ותשווה מחירים, בארץ ומחו"ל.

שים לב שמכשירים אמריקאים יכילו לעיתים תכונות שלא רלוונטיות לארץ וכן, תדרי הרדיו לא תמיד יתאימו.

גם במכשירים אירופאים יש לעיתים תכונות שאינן רלוונטיות, אבל תדרי הרדיו יתאימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי קונה מערכת אנדרואיד סינית מעלי.

אופציה א':https://www.amazon.de/Sony-XAV-AX3005-Premium-Receiver-Bluetooth/dp/B07GLWLQSY

כ 1670 שח עד היד כולל הכל

אופציה ב': הדגם הקודם של הסוני https://www.amazon.de/Sony-XAV-AX100-Touchscreen-Smartphones-Freisprechen-Schwarz/dp/B01LY8222N/

אופציה ג':https://www.amazon.de/Pioneer-SPH-DA230DAB-Clear-Resistive-Touchpanel-Freisprecheinrichtung-Media-Receiver/dp/B075FKSK43/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...