Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ארונה FR- רשמים ראשונים

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורים שלי שוקלים לרכוש את הרכב, אבל נראה לי זה תהיה ירידה או חוסר עליה ברמה לעומת היטי שמחזיקים כרגע.

גם בFR אין תאורה במושב האחורי?

איך צריכת הדלק?

עלות ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין תאורה במושב האחורי.

אני לא ממש מודד צריכת דלק משום שאני לא נוהג ברכב הזה ביום יום, הרכב נוסע בעיקר נסיעות קצרות ובעיר ובפעם האחרונה שמדדתי צרך סביב 13 ק"מ לליטר.

הארונה קטנה מהיטי אבל גם זולה יותר מהתמחור של היטי בזמנו. מצד שני אם אין צורך בגודל מקבלים רכב חסכוני, חדיש, מאובזר ובטוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי כרגע ארונה fr שלפניה היתה רנו קאפצ'ור ולפני יטיי. יש לציין שהם מתגעגעים ליטיי ולפני דעתם היטיי היתה טובה מהרנו והסיאט.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הייטי הייתה עיצוב של רכב חלוקה ולא רכב פנאי, יכול להיות שהיו לו יתרונות, אבל החיסרון הגדול, עיצוב לא מתאים לקהל היעד. ראה גם שבחברה שמרנית כמו סקודה, כאשר החליפו אותו, הם שינו את השם, לעומת דורות של אוקטביה וכו. רק מראה, שחוץ מכמה אוהבי מכוניות, אף אחד לא התרשם מתואם ברלינגו הזה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להכיר בעובדה, שהגיר הזה כבר בוגר ובשל. הוא מספק אמינות טובה.

העובדה היחידה להכיר בה זה שאתה כותב בלי להתבסס על עובדות בכלל.

אין שום ראיה שהגיר הזה אמין, בטח שלא מספק אמינות "טובה". הוא אולי יותר טוב מבעבר, אבל זו לא חכמה, כי בעבר כל הגירים היו תקולים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך יש נתונים אחרים? מסתפק בעובדה שאני רואה מספיק אנשים שיש להם רכבים עם הגיר הנ"ל, הם די מרוצים. אפשר גם להכנס לקבוצות בפייסבוק של סיאט וסקודה , הם לא מתלוננים על הגיר, הבעיה העיקרית שאנשים מתלוננים עליה שם, אלה ההתקנות של גיל קאר. אני חושב, שלהזכיר כל פעם סיפורי בלהות מהעבר הם לא רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט עניין של טעם, אך העיצוב של ה-c3 איירקרוס הרבה יותר שמח וצעיר מהארונה הרצינית...

גם בתא הנוסעים.

לפי ביקורות ברשת היא גם מעט נוחה יותר מהארונה, למה לאחר נסיעה בארונה היא נבחרה על פני הסיטרואן? בגלל חטיבת הכוח הנמרצת יותר של הסיאט ?

ראשית הסיאט הייתה נוחה לה יותר מהסיטרואן, במיוחד מושב הנהג אשר התאים הרבה יותר למידותיה.

שנית השילוב גיר \ מנוע של הסיאט לטעמה היה עדיף , ככלל היא טוענת שהסיאט טובה יותר כמכלול מהסיטרואן.

אצל בת זוגי הנושא פשוט, הרכב אשר "מדבר" אליה בנסיעת המבחן הוא זה אשר נבחר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אם פרנקופיל העדיף ארונה, כנראה היא עדיפה, מעניין באמת למה

זה לא הרכב של הפרנקופיל , כאשר בת זוגי היא הנהגת העיקרית ברכב היא זו אשר תבחר מה שמתאים לה.

הבחירה בין הסיאט לסיטרואן הוא ענין של העדפה אישית, אצל זוגתי הסיאט לקחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה היחידה להכיר בה זה שאתה כותב בלי להתבסס על עובדות בכלל.

אין שום ראיה שהגיר הזה אמין, בטח שלא מספק אמינות "טובה". הוא אולי יותר טוב מבעבר, אבל זו לא חכמה, כי בעבר כל הגירים היו תקולים.

אתה חוטא באותה הכללה בדיוק, כל הגירים היו תקולים ?

כולם ?

100% ??

מצטער אבל אצלנו יש לפחות 6-7 סקודות ללא בעיות כלל , זה חריג ?

היו בעיות זה נכון, לא חושב שהכל הגיע לפיתרון אבל לעניות דעתי הלא קובעת הגיר אמין הרבה יותר מהמוניטין שיצא לו גם זה של רנו.

לא מתכוון לשכנע איש בזה, מאמין שאיש באמונתו יחיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חוטא באותה הכללה בדיוק, כל הגירים היו תקולים ?

כולם ?

100% ??

מצטער אבל אצלנו יש לפחות 6-7 סקודות ללא בעיות כלל , זה חריג ?

היו בעיות זה נכון, לא חושב שהכל הגיע לפיתרון אבל לעניות דעתי הלא קובעת הגיר אמין הרבה יותר מהמוניטין שיצא לו גם זה של רנו.

לא מתכוון לשכנע איש בזה, מאמין שאיש באמונתו יחיה.

כן. מאה אחוז. לכולם הוחלפו קלאצ'ים. כולם קיבלו הארכת אחריות, כי הייתה הכרה שמדובר בתקלה סדרתית.

אתה מכיר רכב אחד מתקופת הארכת האריות שלא עשה בה שימוש?

למדוד את המוניטין אני לא יודע. להגיד שהאמינות "טובה", זה רחוק מלהיות מבוסס. היא, במקסימום, יותר טובה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רכבים מלפני עשור, די. בן אדם קנה רכב, תאחל לו בהצלחה, אתה לא היית קונה dsg, סבבה זכותך. אני קניתי שנה שעברה אטקה, הדבר שהכי פחדתי ממנו היה הגיר, בכל זאת רכשתי את הרכב, בנתיים מרוצה מאוד. תנסה לנהוג 5 דקות בכל רכב יםני עם cvt, תראה איזה מכה הדבר הזה, גם שם יש בעיות אמינות, אבל שם זה לא החלפת מצמד ב2500 שקל, שם זה יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך יש נתונים אחרים? מסתפק בעובדה שאני רואה מספיק אנשים שיש להם רכבים עם הגיר הנ"ל, הם די מרוצים. אפשר גם להכנס לקבוצות בפייסבוק של סיאט וסקודה , הם לא מתלוננים על הגיר, הבעיה העיקרית שאנשים מתלוננים עליה שם, אלה ההתקנות של גיל קאר. אני חושב, שלהזכיר כל פעם סיפורי בלהות מהעבר הם לא רלוונטיות.

הקבוצה בפייס היא של מעריצי המותג. שים לב כמה אנשים כותבים שם שזה גיר שצריך לדעת לנהוג איתו כדי שישרוד.

לתפיסתי גיראוטומטי צריך להיו שקוף לנהג והתוכנה דשלו אמורה לדאוג להגן עליו מפני "שימוש לא נכון".

גם לכרוך את הגיר של רנו עם הגיר של VAG באותו המשפט זה לא נכון ומעיד על בורות כי אלה שני גירים שונים של יצרנים שונים שהמשותף היחיד לשניהם הוא עיקרון הפעולה.

כדי שלא תאשים אותי בדיעות קדומות אז אחרי 25 שנים עם רנו אני עכשיו עם סקודה שנקנתה למרות הגיר תוך ידיעה ברורה שיש סיכוי שהיא תשאיר אותי בדרך פעם אחת לפחות בתקופת השירות שלה אצלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נפתרה הבעיה הישיבה במושב האחורי ברכבים סיאט ארונה וסיאט איביזה,

אשר עלולה לגרום לכך שבמצבים יוצאי דופן בעת ביצוע תמרון חריף

דוגמת שינוי נתיב מהיר עם שלושה נוסעים מאחור,

עשויה חגורת הבטיחות של הנוסע משמאל להשתחרר באופן פתאומי ולא מתוכנן.

"היצרן מבקש שלא להשתמש במושב האחורי האמצעי ברכב

וליידע על כך את כל המשתמשים ברכב וזאת עד להתקנת פתרון טכני קבוע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רכבים מלפני עשור, די. בן אדם קנה רכב, תאחל לו בהצלחה, אתה לא היית קונה dsg, סבבה זכותך. אני קניתי שנה שעברה אטקה, הדבר שהכי פחדתי ממנו היה הגיר, בכל זאת רכשתי את הרכב, בנתיים מרוצה מאוד. תנסה לנהוג 5 דקות בכל רכב יםני עם cvt, תראה איזה מכה הדבר הזה, גם שם יש בעיות אמינות, אבל שם זה לא החלפת מצמד ב2500 שקל, שם זה יקר

הכל טוב, אישתי מאוד נהנית מהרכב וזה בשורת הסיכום מה שקובע.

הרכב נקנה במודע עם הגיר הזה , לא מפחד משום דבר ואם תהיה בעיה נטפל בה, לכן גם רכשתי אחריות לשנה השלישית על כל מקרה.

אבל לתתלזה להטריד אותי ? , לא אצלי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...