Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ירוק + בעל ישיבה גבוהה.

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 2029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צודק. חשבתי על זה אחרי שרשמתי שלטעמי המנוע הצנום יותר, גם נעים יותר. הוא גם עדיף מבחינה זו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק שאין קשר בין ג׳יפ ירוק וDS7 ו3008 GT.

אגב, DS7 בנזין אמור להגיע מינואר.

המנוע דיזל החדש של פג'ו בדרגת זיהום 2....כמעט ירוק. מאוד חסכוני ורכב "גברי" כפי שביקש...

אז יש לקרוא פוסט ויש להבין מה קוראים...

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, כפי שכבר נכתב והסכמתי (לא הבנתי למה חזרת על זה).

אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שהמנוע 2.0 (DS7, 3008 GT) רחוק מאוד מלהיות ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת טעות שלי, כי השמטתי כמה קריטריונים שהם גם חשובים ברכישה.

רכב חסכוני (עדיף ירוק), ישיבה גבוהה, עדיפות גבוהה גבוהה ליצרן גרמני\שוודי\איטלקי (איטלקי- זה אלפא רומיאו, לא פיאט.)

קרוסאוברים של כוסיות- לא רלוונטי.

אם אני לא אמצא פה המלצה יצירתית, אני אוסיף 50K לתקציב ואחפש לבד- עם 50K נוספים, יהיה הרבה יותר קל למצוא משהו :)

קשה לי לחשוב על רכב מתאים בתקציב אני חייב לומר. אירופאי, ישיבה גבוהה וירוק.

גם אני :) בגלל זה אני נעזר בכם.

תודה.

לעומתה עולים שלב לאבראט : תמיד שחור .

מדובר בגבר בן 60, בנאדם מכובד. פיאט לא מתאים, בטח שלא אבראט.

תודה.

DS7 דיזל, נראה לי שמתאים לגבר...

זאת הצעה מעניינת. תודה.

אבל כנראה ההגדרה אצלי ל"רכב ל"גבר"" שונה מהגדרה אצלך. אני חשבתי על משהו הרבה יותר "קלאס" מה-DS7.

דבר נוסף,

אם כתבתי "רכב ירוק" כנראה שאני מחפש רכב חסכוני לא רק מטעמים כלכליים, אלא גם מטעמי איכות סביבה. דיזל מזיק לאיכות סביבה. אבא שלי יכעס מאוד אם זה מה שאני אקנה לו ליומולדת.

גם פג'ו 3800 GT עשוי להתאים

לא רציתי להגיע למוצא האחרון ולהתפשר על יצרן צרפתי, בכל מקרה, זה דגם שהוא אנטי תזה לאיכות הסביבה. לא מתאים, תודה.

סתם לידיעה - ה-3008 עם מנוע 1.5 הוא בדרגת זיהום 2. בדיוק באותה רמה של רוב ההברידיות.

אשמח להרחבה של הטיעון. לפי מה שידוע לי, מנועי דיזל מאוד מאוד מזיקים לאיכות הסביבה.

תודה לכולם

נערך בטוב טעם - התבטאויות לא ראויות הוסרו. נא לכבד את העונים תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל לגמרי, יכול להיות שלא שמתי לב, ופגעתי בטעות בכבוד אחד העונים, ואם כך המצב, מצטער ותודה על הארת תשומת הלב.

כבוד הדדי הוא ערך עליון, והכרחי לקיום כל מסגרת דיון, ואני מאוד מקפיד לשמור עליו בכל דיון או שיח עם הזולת, גם במרשתת. נאה דורש, נאה מקיים.

ישנה הסתייגות אחת,

נאמרה פה אמרה בעל משמעות מאוד גזענית ונבובה, שממש, אבל ממש עוברת ורומסת את אחד זכויות האדם הבסיסיות ביותר: "זכות לכבוד".

יכול להיות שמי שכתב את זה, כתב את זה מטעמי בורות ולאו דווקא מכוונת זדון או רוע, אך זה אינו פורום של ילדים, כתבת שטות חסרת אחריות- אתה תקבל על זה הארה. רק ככה משתפרים כבני אדם וחברה.

תודה ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התנגשות בין כמה דרישות שלך - רכב אירופאי ,סולידי, חסכוני ולא מזהם ( כאשר דיזל מזיק לסביבה ).

התקציב, גם אם תגדיל אותו, לא מאפשר לרכוש, למשל, וולוו XC60 т8 .

לכן, תצטרך להתגמש במשהו מהדרישות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה - ה-3008 עם מנוע 1.5 הוא בדרגת זיהום 2. בדיוק באותה רמה של רוב ההברידיות.
עכשיו נשאר למצוא איזה קומבינה הם עשו בבדיקות זיהום אוויר כדי להגיע לזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אבל כנראה ההגדרה אצלי ל"רכב ל"גבר"" שונה מהגדרה אצלך. אני חשבתי על משהו הרבה יותר "קלאס" מה-DS7.

קצת קשה לי לרדת לעומק דעתך לגבי עניין הרכב לכוסייות ורכב לגברים...

מעבר לעובדה שזו שטות גמורה (אם בעינך פיאט 500 למשל זה רכב לכוסיות, אז כנראה שרומא מפוצצת בגברים כוסיות), איפה עובר הגבול? יעזור לי (ולכולם) כדי שלא נבזבז את זמננו (ואנחנו רוצים לעזור), מה נחשב אצלך רכב של כוסיות .

גם המילה ״קלאס״ שבו השתמשת כדי לפסול את הDS7 לא מסתדרת לי, כי הרכב דווקא בהחלט משדר קלאסה. בוא נגיד שאחרי שבועיים שביליתי באחת, לרכוש כזו אחרי הרכב הנוכחי שלי (רכב פרמיום ששילמתי עליו מעל 300 אלף, לצורך ההשוואה) לא ממש היה עושה לי רגשי נחיתות (חוץ מעניין הניהוג) , אלא אם כן הייתי סנוב מותגים רציני.

אז אם אני מבין נכון, הדרישה שלך היא כנראה גם לרכב עם סמל פרמיום/יוקרה מקדימה למרות שלא ציינת זאת במפורש.

לאלפא אין שום רכב מתאים מלבד הסטלביו, שתיכנס לך לתקציב (אחרי הנחה) אם תוסיף את ה50 אלף הנוספים, אבל תוותר על העניין הירוק כי דרגת הזיהום שלה לא בדיוק נמוכה.

אצל הגרמניות אני גם לא יכול לחשוב על תשובה עבורך בתקציב ובדרישות. אם תחכה אני מניח שמתישהו בשנה הקרובה הQ3 החדשה תגיע גם בגרסת פלאג-אין ובמחיר אטרקטיבי פה, אבל אין עדיין חדשות בעניין.

אם תחליט שאתה יורד מהעניין הירוק (ואין לי משהו נגד ירוק, אני בעצמי נוהג בפלאג-אין וגם עם סוג הסמל שאתה מחפש, אבל היא נופלת בסעיף הישיבה הגבוהה שאני מניח שאתה לא מתכוון לוותר עליו), אז כמו שכבר הציעו, יש XC40, יש X1, וQ3 חדשה שנראית מבטיחה ותגיע מתישהו בתחילת השנה. אבל יכול להיות שכל אלא נחשבים אצלך רכבים של כוסיות, אז אולי אני מבזבז את זמני פה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי. הבחור נוהג ב206+ ובשרשור מקביל מתלבט האם להשתרשר ל308 של סבתא. הוא לא יקנה לאבא כלום. לדעתי אבא כבר ילד גדול ויחליט לבד על פריוס.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...