Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על ברז מטבח

A_lex
שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לפני חצי שנה התקנו מטבח ויחד איתו ברז מאוד יפה. אבל ברז צריך להיות גם פרקטי ולא רק יפה ולצערי פה יש קצת בעיה. אם רוצים זרם סביר מהברז אז יש הרבה השפרצות לאחר פגיעת הזרם בכיור עצמו.

אז כדי להימנע מלזרוק עוד מאות שקלים ולהתאכזב שנית, אני מבקש את עזרתכם - תמליצו לי על ברזי מטבח ספציפיים (דגם - לא רק מותג) שיש לכם ניסיון טוב איתם.

הדרישות:

- סיבוב הברז ימינה שמאלה

- נשלף

- מספיק גבוה כדי להכניס סיר תחתיו

- עדיפות לידית שלא הולכת הרבה אחורה מעבר לקו הברז. פתח השיש קצת קרוב לקיר ובברז הנוכחי, למשל, לא ניתן לפתוח את המים למצב הכי חם כי הידית נתקלת בקרמיקה.

- עדיפות לשני מצבי זרימה אבל לא חובה.

- לא מעוניינים בברז בהזמנה מאלי/איביי עקב חשש מזליגת חומרים לתוך המים.

בנוסף, אם יש המלצות לאיפה לקנות גם יתקבלו בברכה.

תמונת הברז הנוכחי:

ברז.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה התקציב ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה של התזות - אבל היא נובעת מנחת רשת פלסטיק בתחתית הכיור, שנועדה להגן עליו מפגיעת כלי מטבח כבדים.

לגבי הברז עצמו - יש לי של Hans Grohe. טוב מבחינת התפעול, אבל יש לו בעיה - ככל הנראה חדר איזה גרגר למנגנון שמעביר בין זרם מרוכז ובין "מקלחת" - ואם מישהו מעביר למצב "מקלחת" אני נאלץ לפרק את מעדן הזרם ולהחזיר את המנגנון למצב הרגיל (זרם מרוכז) על ידי לחיפה השסתום.

כמוכן לאחר כ-3 שנות שימוש היה צורך בהחלפת צינור גמיש, קיבלתי צינור במסגרת האחריות (וצריך לציין לטובה את השירות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברזים זהים לשלך עם ראש דוש (במקרה אתמול העפתי מבט בחנות עליהם והמחיר אכן סביב אלף +-).

הכי טוב שתקפוץ לחנות עם מגוון ברזים ותתרשם, מבחינת איכות מאמין שכול החברות דומות , חמת ודומיהם (ברזים של GROHE יקרים בטירוף).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה הקודמת היה לי ברז נשפף של חמת שהיה צרה צרורה, הרבה מאד דליפות סביב הטלפון (מהחיבור של הצינור הגמיש) שגרמו להצפות חוזרות בארון שמתחת לכיור.

בנוכחית יש לי תערובת של ברזים מיצרנים שונים - כאשר ביצעתי את הרכישה השביעו אותי לקנות ברז מטבח ואינטרפוצים של הנס גרוהה ומיכלי הדחה נסתרים של גבריט, אבל שאר הברזים הם מדגל וחמת. חוץ מהסיפור שהזכרתי קודם היתה לי גם דליפה מהמנגנון של אחד מברזי חמת, תוקןם במסגרת אחריות (7 שנים).

פות"ש - התזות מתחתית הכיור הן עניין פיזיקלי ויתרחשו בזרם חזק עם כל ברז. בעיית טווח התנועה של הידית היא עניין שונה, השאלה היא האם מבחינתך זה מצדיק החלפת הברז.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הידית לא מצדיק החלפה, אבל אשתי לא מוכנה להשאיר את הברז הזה בגלל ההתזות.

דרך אגב הוא כן דו-מצבי כך שיש לו מצב דוש וגם בו יש מלא התזות (אולי אף יותר) לאחר הפגיעה בכיור.

לגבי ללכת לחנות, זה לא עוזר. מכיוון שהברזים בחנויות לא מחוברים למים ומוצבים מעל כיורים, אין לי דרך לדעת אם גם הם יסבלו מבעיית ההתזות כשיותקנו אצלי.

בברז שלי הזרם יוצא בזרם דק יחסית וקיוויתי לקבל המלצה על ברז שמוציא זרם "עבה" יותר, אולי מנופח ביותר אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתזות נובעות מההפרש בין גובה יציאת המים לכיור ולחץ המים.

אפשר לא לפתוח את הברז עד הסוף כדי להוריד לחץ,

אפשר גם לשים שטיח בכיור שיוריד קצת את ההשפרצות.

הכוונה שלי לראש דוש הייתה לראש שיוצא החוצה עם צינור גמיש.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור הגמיש נוח לשימוש, אבל גורר תקלות שכוללות התנקבות או שחיקה של הצינור ודליפות מהחיבור למזלף שמתגלות באיחור, כאשר הארות מתחת לכיור מוצף. צריך להיות ערני לתקלות אלה שכן הן נוטות להתגלות לאחר שנגרם נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדן זרם הוא חלק מכל ברז - זה הסנן שדרכו זורמים המים. הבעיה היא בפגיעת הזרם בתחתית הכיור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט תגביל מעט את עוצמת הזרם ע"י סגירה חלקית של ברז הניל המזין את הברז?

שווה לנסות כי זה לא כרוך בשום הוצאה כספית.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את העצה של יוסי. לא יודע עד כמה זה שיפר את ההתזות, אבל מילוי של קנקן בריטה הפך לבלתי נסבל :sleeping:

ראיתי מבצע בהום סנטר על ברז של גרוהה.

8560004711_Big.jpg

לפי איך שהוא נראה, זה כנראה בעצם הברז הזה (שייצורו הופסק כבר), מה שאומר שהוא נמכר בחצי ממחירו הרגיל, אבל כנראה מיבוא מקביל כי האחריות רק 5 שנים ולא 7.

השוואת המידות מלמדת שפיית הברז הנוכחי שלי גבוהה בהרבה מהפיה שלו ואולי זו הסיבה להתזות.

berez.JPG

מה אתם אומרים, כדאי לקנות אותו? מישהו רואה בו משהו בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מכיוון שאתה זה שמציע, אז אני מניח שמדובר באמזון ובמקרה כזה קניה מחו"ל בהחלט הולך (שום דבר לא בוער - חייתי עם הברז חצי שנה, אחיה גם עוד חודש).

קצת חושש מאמינות הברזים החשמליים למינהם, כך שמעדיף ברז מכאני רגיל.

דרך אגב, הברז הנ"ל של גרוהה עולה באמזון יותר מהמחיר בהום-סנטר. מעניין מה הקאץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...