Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן סינטטי Liqui Moly 5W-40 Synthoil

fasha34
שימו לב! השרשור הזה בן 2212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תום תגובתך מאוד מעניינת ;-)

מצד אחד אתה לא מבין

מצד שני אתה מציין שיש חלופות ממש טובות ועוד במחירים שווים לכל נפש ;-)

פרדוקס ;-)

כיום יש חלופות ממש טובות במחירים שווים לכל נפש שלא נופלים מהשמן הנ"ל.

אני לא מבין מה נתפסתם עליו כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהשמנים הם שמנים גרועים.

liqui moly הם חברה מעולה לשמנים פשוט יש חלופות עדיפות מכמה סיבות:

1.אין יבוא מוסדר וקשה להשגה שמן סינטטי מלא שלהם.

2.יש שמנים של חברות טובות שנמכרים במחירים ממש טובים כגון סדרה 8 של מוטול והיורול שנמכרים בחנויות החלפים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בשמנים שלהם באופן קבוע. מהמקומות שניתן לרכוש אותם , באיזור רחובות אצל אבי חלפים, בתל אביב אצל אלכסנדר, שבוע האחרון ראיתי שגם ל.כ (המהוללים) ברמלה הציבו סטנד שלהם עם שלל שמנים שטרם נראו לי בעבר. לא חסר.

באוטו דיפו למשל או אייס, הפסיקו לעבוד עם היבואן מאחר שהיה להם סכסוך כספי , ככה הבנתי מאחד העובדים לפני כשנה,מאז לא מוכרים ברשת את המוצרים שלהם, מה שכן במקביל גם הום סנטר הפסיקו למכור לצערי. אולי מאותה סיבה?

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכוש LM גם בכפר קסם - א.ד נאצר פארטס

150 שקלים ל5W30 ו160 ל5W40 סינטטי מלא - ה40 מגיע במיכל סגול וה30 תכלת

אני רוכש חלפים בעיקר דרכם או דרך אבי פרטס ברחובות ומה שאני לא מוצא כאן אני מזמין מחו"ל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקווה שעשית לי חיים הרבה יותר קלים (חודשים אני מנסה למצוא בארץ שמן סינטטי מלא תוצרת ליקווי מולי בצמיגות 5W-40)

מקווה שכאשר אתה מציין את הסינטטי המלאי, אתה מתכוון אל השמן שמופיעה בתחתית התמונה שצירפתי.

אחרת אתה טועה !

45981921-E101-41EA-8CE7-2177DE035BC3.jpg45981921-E101-41EA-8CE7-2177DE035BC3.jpg45981921-E101-41EA-8CE7-2177DE035BC3.jpg

אפשר לרכוש LM גם בכפר קסם - א.ד נאצר פארטס

150 שקלים ל5W30 ו160 ל5W40 סינטטי מלא - ה40 מגיע במיכל סגול וה30 תכלת

אני רוכש חלפים בעיקר דרכם או דרך אבי פרטס ברחובות ומה שאני לא מוצא כאן אני מזמין מחו"ל.

עריכה אחרונה על ידי fasha34
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...