Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים מדפיים עד 2500

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 2096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרמקולים הם מדפיים של מורל, ראה לעיל.

מקורות: נגן DVD ומחשב.

תקציב: 1500 ש"ח, אפשר בהחלט יד"ש.

שוקרן

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 358
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעלה טיפה בתקציב ורכוש פיוניר 922 ביד שנייה. או 921. (בתקציב שלך)

אם תרצה? אפנה אותך לחנות בתל אביב - תקבל שם שירות מצוין וגם מחיר טוב. (אדבר איתם לפני, במידה ותחליט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקרן

רסיבר סטריאו הוא מגבר דו ערוצי עם טיונר (לדעתי כבר כמעט לא רלוונטי היום).

הייתי ממליץ לך לבדוק את המגברים הדו ערוציים הבאים, במתיחה קלה למעלה:

http://www.yad2.co.il/Yad2/hotPicYad2.php?CatID=3&SubCatID=0&RecordID=13695364&SalesCatID=8&Code=d6f232b0e99e9fe72e82e871373451f5

http://www.yad2.co.il/Yad2/hotPicYad2.php?CatID=3&SubCatID=0&RecordID=13699682&SalesCatID=8&Code=d6f232b0e99e9fe72e82e871373451f5

רסיבר רגיל, הומלץ לך בקומה שמעלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקרן

נהג תייבא , אמזון גרמניה Denon AVRX1400 יוצא כ 2200 שח עם אחריות לשנתיים.

בארץ תשלם פרמיה של עוד כ 1300 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה, אבדוק את האופציות, יוגב אדבר איתך.

הסט אפ הוא לא עבורי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן - בסוף קניתי את הHS5 של ימאהה. מוניטורים שטוחים בטירוף - עם קצת EQ הם נשמעים ממש ממש ממש טובים. ניסיתי עוד 10 רמקולים אבל הימאהה לקחו את הכתר עקב הפירוט החד שלהם בmid range וגם בגבוההים. באס זה החיסרון היחידי שלהם, אבל סאבוופר ימלא את החלל הריק. לטעמי אין רמקולים יותר טובים במחיר הזה וגם אני יגזים ואגיד שאין יותר טובים עד 5K. ניסיתי הכל מהכל (רק מוגברים) ובאמת שימאהה התעלו על עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה, אבדוק את האופציות, יוגב אדבר איתך.

הסט אפ הוא לא עבורי.

אני לא רואה שום סיבה לרצות טיונר, כשכל סלולרי/ממיר/מחשב יכול לספק לך רדיו מהאינטרנט.

מבחינת איכות שמע, לרמקולים הנבחרים, כל רסיבר שתבחר ממותג מוכר, יהיה בסדר גמור, מקסימום תשתמש באקולייזר להגיע לצליל שתרצה. מבחינת איכות צליל, אל תשים שקל יותר ממה שתכננת על רסיבר, לפני שאתה שם אותו על שדרוג הרמקולים (ואיך אני יודע שהרמקולים לא-משהו?! לפי החיבורים...).

אתה לא תשמע הבדל.

המגברים שניר לוי קישר הן בחירות מצויינות, אבל חבל על הכסף, לרמת הרמקולים הזו, ובסיכון של לקנות משהו ישן.

ה-NAD הוא אוברקיל מבחינת הכוח, אבל אולי שווה לשקול, אבל תביא בחשבון שהוא בן 20 שנה, לפחות.

ה-Exposure יעלה מעל התקציב.

יש מלא רסיברים ממותגים מוכרים ביד 2, חדשים יותר. אם תמצא אחד עם קישוריות BT, בכלל טוב.

http://www.yad2.co.il/Yad2/hotPicYad1.php?CatID=3&SubCatID=2&RecordID=7304150&SalesCatID=8&Code=d6f232b0e99e9fe72e82e871373451f5

חדש כזה עולה 1.6K, אז אתה יכול לדחוף אותו עוד קצת למטה במחיר:

http://www.yad2.co.il/Yad2/Print.php?CatID=3&SubCatID=33&RecordID=13785266

בקיצור, בלי ענתיקות ובלי מותגי מדבקה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה בחירה, ידעתי על מה להמליץ ועוד יותר טוב ששמעת את התוצאה באוזניך.

תודה רבה. רק נשאר לי סאבוופר ואולי דאק (כרגע עם SMSL M3) - אולי של SVS כי יש להם יציאות של 80HZ וזה מאוד יעזור לי לחסוך על קרוס אקטיבי או משהו בסגנון.

הרמקולים נשעמים נהדר. הם ממש שטוחים וזה מה שאני אוהב בהם, אבל קצת תיקוני EQ גורמים להכל להשמע חיי ובועט. הבאס הוא החוליה החלשה (טוב, לא ציפיתי שוופר של 5" ידחוף אוויר) אבל כמו שאמרתי יש את עניין הסאב.

ידוע לך על התמחור של SVS בארץ? או אפילו כמה אחד עולה עד הבית בחו"ל? הSB2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לגיא מפיוצר הוא יטפל בך יפה...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

כן את האמת ראיתי באתר של SVS שיש להם משווקים מורשים בארץ. אני אלך אליו להאזין לכמה סאבים. תודה! אני רק מקווה שהמחירים שלו הגיוניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לרצות טיונר, כשכל סלולרי/ממיר/מחשב יכול לספק לך רדיו מהאינטרנט.

מבחינת איכות שמע, לרמקולים הנבחרים, כל רסיבר שתבחר ממותג מוכר, יהיה בסדר גמור, מקסימום תשתמש באקולייזר להגיע לצליל שתרצה. מבחינת איכות צליל, אל תשים שקל יותר ממה שתכננת על רסיבר, לפני שאתה שם אותו על שדרוג הרמקולים (ואיך אני יודע שהרמקולים לא-משהו?! לפי החיבורים...).

אתה לא תשמע הבדל.

המגברים שניר לוי קישר הן בחירות מצויינות, אבל חבל על הכסף, לרמת הרמקולים הזו, ובסיכון של לקנות משהו ישן.

ה-NAD הוא אוברקיל מבחינת הכוח, אבל אולי שווה לשקול, אבל תביא בחשבון שהוא בן 20 שנה, לפחות.

ה-Exposure יעלה מעל התקציב.

ככה הצרות מתחילות :-)

כבר כמה שנים טובות שאני לא מעודכן בדגמי הרסיברים, ומזמן כבר לא יצא לי להאזין להם בדו ערוצי.

איך הם "ראש בראש" מול מגברים משולבים בדו ערוצי?

אגב, לא הייתי ממהר לפסול את ה-C370. למרות גילו, מדובר במגבר פצצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, לרמקולים ברמה האמורה, אין משמעות...

ה-NAD. פצצה, אבל הרמקולים האמורים מאוד קלים להנעה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו פאלו אתה רוצה להתווכח עם גרושתי? צריך רדיו אז צריך רדיו.

:shock:

בסדר, תודה, אחפש רסיבר חדש עם פונקציונליות בסיסית.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...