Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיטור על שוק העבודה, מהכיוון ההפוך

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
מדהים. לא רלבנטי בכלל לאיזור הצפון.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

מתאר במדוייק גם את הצפון. זו התנהגות חוצת מגזרים ואיזורי חיוג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

CNC זה משהו שתמיד רציתי ללמוד, אבל לא יכולתי להיכנס לתחום בגלל שכר מגוחך ותנאי עבודה מזעזעים. בפעם האחרונה שמצאתי מקום עם תנאים נורמליים (מפעלי ורטהיימר), הכל הלך סבבה ואפילו עברתי אצלם מיון מוצלח, אבל הם העדיפו לתת את המקום שלי בקורס למישהו מהכפר הסמוך. אז נאלצתי לחזור להייטק.

בכדי להיות תכנת CNC אתה חייב תחילה לעבור קורס מסודר החל מיסודות העיבוד השבבי וכלה תיכנות G-CODE. לאחר מכן תוכל ללמוד באופן מעשי עם הדרכה צמודה.

אף אחד לא ילמד אותך G-CODE או את תורת העיבוד השבבי בגלל שאתה מתחייב לעבוד שנתיים גם בחינם.

בכדי להיות כוון CNC אפשר ללמוד תוך כדי תנועה עם בעל מקצוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאר במדוייק גם את הצפון. זו התנהגות חוצת מגזרים ואיזורי חיוג.

פרסמתי מודעות דרושים למזכירה ב30 ש"ח לשעה. הוצפתי פניות של בוגרות תואר ראשון וגם שני, איכותיות להפליא.

אני מכיר ה-מ-ו-ן אנשים ונשים שעובדים בשכר מינימום. אז לא כ"כ ברור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התחייבויות ועזיבות - אם יש לך מושג בסיסי בניהול עובדים ומוטיבציה, תבין שאני בקבוצת סיכון נמוכה למדי.

בוא נראה:

אתה דורש שכר מכובד מאוד עבור תקופת ההשתלמות שלך, כשההתחייבות שלך זניחה למדי. כמובן שעל עלות השכר המבוקש יש להוסיף את עלות ההכשרה (שהיא לכל הפחות כוללת עובד נוסף, בשכר דומה שמכשיר אותך ולא מקדם עבודה)

בנוסף, אין שום אינדיקציה שבכלל תהיה טוב במקצוע מלבד הביטחון העצמי שלך, שהוא מכובד אבל לא מספיק בשביל להכנס להשקעה כזו.

ואחרון חביב, היות ולניסיון מצטבר יש משקל עצום בעבודה כזו, גם על הפרט הזה אני צריך לוותר בשם הניסוי.

יכול להיות שאתה עילוי והשקעה בך תניב רווח אדיר, רק שמלבד ביטחון עצמי אני לא רואה נתונים נוספים שמאששים את זה. ההימור גדול ויקר מדי.

Sent from overseas using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש עובד.

לא צריך ידע, לא צריך כלום מעבר לרשיון נהיגה בתוקף ונכונות לעבוד.

העבודה היא משלוחים וסידור סחורה ושליטה על מלאי במחסנון (מכיל כמה מאות שקי אוכל).

חיפשתי מזכירה למעלה מחודשיים. הצעתי 35 ש"ח לשעה + 35 ש"ח אש"ל ליום. סכום לא רע. אפילו נתתי יותר ימי חופשה ומחלה.

שלחו לי המון קורות חיים ואף אחת לא הגיעה לראיונות.

הטעות שלכם שאתם מחפשים עובדים. היום כולם מחפשים משרות ניהול.

בגירה צריך להגדיר את המשרה כ "מנהל מחסן"

ניר לוי צריך להגדיר את המשרה "מנהלת אדמינסטרטיבית"

מניסיון של קרוב משפחה זה משפר מאד את מהירות איוש המשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה עילוי והשקעה בך תניב רווח אדיר, רק שמלבד ביטחון עצמי אני לא רואה נתונים נוספים שמאששים את זה. ההימור גדול ויקר מדי.

שכנעת אותי, האלטרנטיבה אכן עדיפה בהרבה:

בכל המשרות האלה לא הגעתי לשלב השכר פשוט בגלל אפס מועמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר ה-מ-ו-ן אנשים ונשים שעובדים בשכר מינימום.

צודק, לפשוטי העם הלא מקולחים האלה עוד יש את החוצפה לדרוש משהו מעבר למה שאתה חייב לשלם לפי החוק (אם לא היה חוק, לא היו מקבלים גם את זה).

איפה הימים שהיה אפשר להצליף בעבדים עם שוט...

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות שלכם שאתם מחפשים עובדים. היום כולם מחפשים משרות ניהול.

בגירה צריך להגדיר את המשרה כ "מנהל מחסן"

ניר לוי צריך להגדיר את המשרה "מנהלת אדמינסטרטיבית"

מניסיון של קרוב משפחה זה משפר מאד את מהירות איוש המשרה.

אני משער שהצדק איתך וכנראה טעיתי בהגדרת המשרה, אך אני לא מחפש מנהלים מהיום הראשון, כי זה די מהר עלול לחזור אלי כבומרנג.

אני לא יודע לשקר ולמכור לוקשים - להדביק כינוי מפוצץ לתפקיד פקידותי, זה לא נראה לי כל כך אידאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקריאה שניה המשפט הזה יצא מתנשא ואני רוצה להתנצל על כך - זו לא היתה הכוונה.

שכנעת אותי, האלטרנטיבה אכן עדיפה בהרבה

האלטרנטיבה שכוחות השוק מכתיבים היא צמצום כ"א והעברת/הפקרת הייצור למדינות מתפתחות. רואים את זה יופי בנתוני הצמיחה ובכיס של כל אחד מאיתנו מאז 2008.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לפשוטי העם הלא מקולחים האלה עוד יש את החוצפה לדרוש משהו מעבר למה שאתה חייב לשלם לפי החוק (אם לא היה חוק, לא היו מקבלים גם את זה).

איפה הימים שהיה אפשר להצליף בעבדים עם שוט...

צא מהסרט.

התייחסתי לתיאור המציאות כאן בצפון, לפחות באיזור העמקים.

לכן אמרתי שרבים עובדים בשכר זה. בין השאר אשתי וחבר פורום מוערך שפתח לא מזמן פוסט על זה

לכן הופתעתי ממה שקראתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, אם כבד שמיעה יכול לעשות את התפקיד, חפש כזה. בדר"כ אנשים מעולים ובעלי מוטיבציה אין סופית. אם תרצה אוכל לשאול בחוגים שלי.

אגב, במחסן עצים ראיתי עובד כבד שמיעה קשה/חירש, קשה קצת לתקשר איתו אבל מאוד נחמד ומאוד הערכתי בעל עסק כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי מודעות דרושים למזכירה ב30 ש"ח לשעה. הוצפתי פניות של בוגרות תואר ראשון וגם שני, איכותיות להפליא.

אני מכיר ה-מ-ו-ן אנשים ונשים שעובדים בשכר מינימום. אז לא כ"כ ברור לי.

באיזה אזור בארץ קיבלת פניות כאלה עבור 30 ש"ח בשעה ? באזור תל אבי אין סיכוי שתקבל דברים כאלה. אני מכיר מספיק עובדים פקידותיים ללא תואר שמרוויחים הרבה מעל זה (5-20 ש"ח יותר).

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...