Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אכפת לי מהממשק באנגלית, אבל יש עדכון תוכנה לשמות אנשי קשר בעברית? כשמצלצלים אלי אני רואה ע"ג לוח השעונים ריבועים. באילו רכבים יש עברית?

על זה לא שמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.jpg

או שזה עברית, או שאני יודע לקרוא סינית P:

כשאספתי את הרכב לפני חודש בדיוק, נאמר לי רגע לפני חיבור הטלפון שעדיין אין תמיכה בעברית

אבל שעוד רגע יהיה. כשפתחנו את אנשי הקשר להפתעת הסוכן, הופיע בעברית.

אני חושב שצ׳מפיון צריכים לעצור רגע ולהתאפס על עצמם, ואז לחזור ולספק את המידע הנכון ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]470948[/ATTACH]

או שזה עברית, או שאני יודע לקרוא סינית P:

כשאספתי את הרכב לפני חודש בדיוק, נאמר לי רגע לפני חיבור הטלפון שעדיין אין תמיכה בעברית

אבל שעוד רגע יהיה. כשפתחנו את אנשי הקשר להפתעת הסוכן, הופיע בעברית.

אני חושב שצ׳מפיון צריכים לעצור רגע ולהתאפס על עצמם, ואז לחזור ולספק את המידע הנכון ללקוחות.

אצלי הכל ג'יבריש

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני התקשרתי לשירות לקוחות לגבי העברית ונאמר שאין עדיין תמיכה בעברית. כשאמרתי שיש רכב שהגיע עם עברית ואני יכול לשלוח תמונה וגם את מספר הגירסא, נאמר שלא יכול להיות כזה דבר ולא ידוע להם על תמיכה בעברית (כמובן לאחר שביקשו שאמתין ושאלו במוקד הטכני), אבל אם בכל אופן ראיתי עברית, אז זה פריצה והתקנה של תוכנה בלתי חוקית וזה לא דרך צמפיון.....מכאן הבנתי שאין עם מי לדבר. יכול להיות שהמנהל הטכני ידע לשפוך אור על הסוגייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הם אומרים כל פעם שזו פריצה לא חוקית.

הרכב הגיע ככה מהיצרן, עבר דרך גיל קאר להתקנת איתוראן והמשיך לסוכנות.

ולעניין העיקר - שיקוף מסך.

אז צ'מפיון כבר הודיעו שמקטים 819 ו820 אינם תומכים בשיקוף מסך. שאלתי אותם כמה עולה לרכוש יחידת פיקוד שכן תומכת.. תשובתם היא שלא ניתן להתקין יחידת פיקוד שתומכת בשיקוף מסך.

אני לא קונה את הסיפור הזה, מכיוון שראיתי רטרופיטים של MIB2 עם שיקוף מסך בגולפים ישנים יותר מצביר 13/14/15

קישור להתקנה - צ'מפיון, אתם מוזמנים לצפות בזה ולהגיב בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין להם מושג ירוק....הכי נוח להם לומר שזו התקנה/פריצה שבעל הרכב התקין ביוזמתו. נקווה שהמנהל הטכני של צמפיון יתן תשובה מוסמכת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...