Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשלקוח ליסינג בא להתרשם מרכבים באולם תצוגה - הטוב,הרע והלא נורא

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 2849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תגלו קצת הבנה ואמפטיה?

הזוי ועצוב שאתה חושב שזה בסדר שסוכן מכירות מדבר בצורה כזה.

אין מצב שהייתי עובר על כך לסדר היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך בעיה באוריינות?

לא כתבתי שזה בסדר, תיארתי בפניכם את עולמם העגמומי על מנת שתנסו להבין ולא תשפדו אותם בכזו אכזריות.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומדוע לא כולם מתנהגים כמו איש המכירות הזה?

אני מניח שלא רק הוא עובד בתנאים האלה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על אצבעות היד שלך. כולן זהות?

נתתי לכם רקע מאחורי הקלעים של הענף הדורסני הזה על מנת שתנסו להבין. דרך אגב, שיעור התחלופה באולמות המכירה הוא מהגבוהים בענף המכירות בכלל. השחיקה שם מאד גבוהה והעתיד, למי שבונה על פנסיה הוגנת, עגום.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שאני לא יכול להחליף אצבע עקומה לאחת אחרת ישרה.

היבואן כן יכול להחליף עובד לא מתאים .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן יכול להחליף עובד שלו מהמיניין, לא עובד של בעלים פרטי של סוכנות משנה. בעולם מכירות הרכב זה קורה לצערי מהר מדי ובאכזריות למי שלא עומד ביעדי המסירות הכמעט בלתי אפשריים. זה לא מקצוע שהייתי ממליץ לנכדי.

דרך אגב, בתור צרכנים צעירים (אני מניח) ידכם קלה מאד על הדק האיומים והפיטורין.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה באוריינות?

לא כתבתי שזה בסדר, תיארתי בפניכם את עולמם העגמומי על מנת שתנסו להבין ולא תשפדו אותם בכזו אכזריות.

אין לי שום בעיה באוריינות, אבל יתכן ויש לך בעיה בהבעה בכתב, אחרת קשה לי להבין למה כתבת אולי תגלו קצת הבנה ואמפתיה.

בלי קשר לכמה הוא מרוויח או כמה קשה לו להתפרנס (לא אגיד עבודה קשה, כי עבודה קשה מבחינתי זה מנקה הרחוב המבוגר שאני רואה כל יום בחום לדוגמא, שלא היה מעיז לדבר כמו סוכן המכירות ההוא), אין אף תירוץ בעולם להתייחס לאדם שבא להתעניין בגסות וגועל כזה. אז לא, אין לי טיפת אמפתיה כלפיו.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר הענין הזה שרואים פה מעת לעת, זה בו הלקוח הנעלב מיחס שאינו הולם "מעניש" את היבואן בכך שהוא הולך למתחרים המנומסים יותר. אחרי הכל החלק של נציג המכירות בבחירה אמור להיות שולי עד אפסי, לא היצרן, גם לא היבואן מוכרים לך את האוטו בעיסקת חבילה יחד עם אותו עלם חסר תרבות קימעונאית, הוא נשאר לרוב מאחור. אם נורא כועסים אין בעיה לספר את מה שסיפרת פה גם ליבואן ובמנותק לעשות נסיעת מבחן ואז להחליט אם שווה ל"העניש" אותו, או שאולי אתה בעצם ה"נענש" בכך שאתה אולי מוותר על מה שמתאים לך יותר מהאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניש אף אחד, הלכתי לסוכנות ממול כי יש להם רכב באותה הקטגוריה ששווה לראות - ושם התייחסו אליי יפה ואף מעבר לזה.

Primekart- כל מה שהזכרת יפה ונחמד אך יחד עם זאת לא רלוונטי. גם המלצרים בחתונה שהייתי בה בשבוע שעבר מרוויחים מעט, זה לא נותן להם לגיטימציה להפיל אוכל או להתנהג בצורה לא מקובלת לאורחים. אמפתיה אין במקרה הזה וגם לא תיהיה.

אגב הסוכן היה מבוגר ומכיוון שהשאר לא היו מנהלים, לדעתי הוא מנהל האולם.

גילוי נאות: עבדתי וניהלתי סניף מכירות במשך כמה שנים. גם אני עבדתי על עמלות ובסיס נמוך ומעולם לא העזתי לפגוע בלקוח, גם לא כזה שהגיע סתם לשגל את המוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שקראתי שהמנוע בעל ה-3 צילנדרים יוצא מאיזון בשלב כלשהו בחייו ואז מתחיל לייצר הרבה יותר ויברציות.

.

האם אכן כך? היכן שמעת? בעיה ידועה?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על אצבעות היד שלך. כולן זהות?

נתתי לכם רקע מאחורי הקלעים של הענף הדורסני הזה על מנת שתנסו להבין. דרך אגב, שיעור התחלופה באולמות המכירה הוא מהגבוהים בענף המכירות בכלל. השחיקה שם מאד גבוהה והעתיד, למי שבונה על פנסיה הוגנת, עגום.

פה זה לא ביטוח לאומי. קשה לו בעבודה? גם לי קשה, אז לגיטימי שאני אבוא ללקוח, אפשיל את המכניס והתחתון ואצביע ואבקש ממנו לדבר לביצה?

אני כלקוח לא מעניין אותי אם אשתך לא נתנה לך, קשה לך בעבודה (מסכן :cry:) או שאתה לא מרוויח עלי עמלה. יש משהו שנקרא "תודעת שירות" ואצלו זה בתחת. כל זה נרשם ע"י אדם שגם הוא נותן שירות, ואספר לך סוד, אני לא מרוויח עמלה מהשירות שאני נותן וזה בנוסף לעבודתי ולמעשה זה פוגע לי בפרמייה ובתפוקת עבודה.

זה נחמד לציין את הדמעות והתרוצים למה אותו איש מכירות עשה רושם של כישלון מוחלט בדמות אדם, אבל זה לא סיבה.

אגב, שמעתי שגם למוחמד לאחווייג' בוהלל היה חיים קשים. עבד במקצוע דורסני עם שיעור תחלופה מהגבוהים בענף. מזל שהוא לקח אחריות על מעשו, התנהג כאדם בוגר ולא השליך את הכעסים והתסכולים שלו על אוכלוסיה בלתי מעורבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן יכול להחליף עובד שלו מהמיניין, לא עובד של בעלים פרטי של סוכנות משנה

בשביל בעל סוכנות פרטית, יש מישהו אצל היבואן, שהוא כפוף לו (בטח מנהל מוצר או מנהל איזור), ומילה של אחד כזה בשביל בעל הסוכנות היא כמו מילה של אלוהים.

ואם יגידו לו להחליף איש מכירות, אז אותו איש מכירות סביר להניח שעוד באותו יום ימצא את עצמו מחוץ לאולם תצוגה, עם מכתב ביד וסימן של נעל על החלק האחורי של המכנסיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההגנה על איש המכירות הסורר.

אדם כזה לא ראוי שיעבוד בשירות לקוחות ועוד יותר מקומם זה שאף אחד אחר בסוכנות לא טרח לקום ולהגיע אליך לתקן את הדרוש תיקון.

כלקוח לא מעניין אותי אם זו סוכנות משנה או משרד המנכ"ל. היבואן אחראי על המפיצים שלו ואם הוא רוצה למכור אז שיקח את עצמו לידיים ולהחזיק נציג בפורום אינטרנטי של חובבי רכב זה בהחלט לא מספיק.

חבל שרכבים טובים לא עולים על הכביש בגלל התנהלות חובבנית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תגלו קצת הבנה ואמפטיה?

אנשי המכירות לא מתפרנסים מלקוחות הליסינג, גם לא מנערים חסרי רשיון נהיגה, הם מתפרנסים מ״מסירות״. אפילו לא מ״מכירות״ או מ״הזמנות״. מכירות והזמנות מבחינתם זה כסף על העץ. רק מה שנמסר ללקוח - מפתח ביד- נזקף לזכות המשכורת שלהם. שכרם מבוסס על שכר מינימום, אולי טיפ טיפה יותר ובונוסים, על מסירות ומכירת אביזרים. אפילו הפנסיה שלהם מבוססת רק על מרכיב השכר ללא הבונוסים. רובם בכלל לא עובדי היבואן אלא עובדים של אדם או גוף פרטי שמחזיק סוכנות משנה.

הם לא מתוגמלים על תדמית ולא על נחמדות ולא על ״מקצועיות״ על פי הסרגל שלכם. רק על פי סרגל המסירות של היבואן והיצרן. כן, גם הוא סופר מסירות בלבד ובהתאם מתוגמלים היבואן ובעל הסוכנות.

אז מבחינתם, הם מעדיפים להשקיע את מה שנדמה לכם כזמן פנוי, בחרישת לוחות יד 2 ורשימות אינסופיות של לקוחות עבר ולידים ששולח אליהם היבואן ולא בלקוחות סרק.

אחרי שניגבתי את הדמעות על מר גורלו של איש המכירות אני אגיב למה שכתבת.

איש המכירות נמצא במקום העבודה שלו מב-ח-י-ר-ה!

איש מכירות טוב מרוויח סכום כסף מכובד.

היום, מודדים אותם גם ברמת השירות שהם מעניקים.

היכן שאני עובד מס׳ ימים לאחר קבלת הרכב מבוצע סקר מול הלקוח על כל תהליך המכירה ואף אחד לא מקל ראש בתוצאות של הסקרים האלה, להיפך.

לא יכול לגלות שום אמפטיה לסוכן הסורר ולמרות ההבטחות לשיפור, יש יותר מדיי סיפורים לאחרונה בפורום על ה״שירות״ של אנשי המכירות בלובינסקי. חבל, מכיוון שיש להם ליין רכבים מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...