Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הדור החדש של תוכנת הניווט מבית iGO, ה-primo nextgen

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במאפיניי התוכנה בכתבה תפסו את עיני שורות אלו:

• מנוע הנחיה קולית חכמה (TTS) להכרזת שמות רחובות וכבישים בעברית.
  • מותאמת לכלל מערכות ההפעלה : windows / linux / wince / IOS / ANDROID

1. האם יתכן שקבצי הTTS בעברית יעבדו גם על גרסאות קודמות ועל פלטפורמות אחרות? נראה לי שווה בדיקה.

2. האם תינתן הורדה חינם גם לשלושת הפלטפורמות האחרות ואם כן היכן.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אייל, תודה על הסקירה, מעניין מאוד ומפתיע.

אני מאוד אוהב את הממשק של ה igo, אבל דווקא

פחות את הפרימו. וייז לדעתי מבחינת תוכנת ניווט לא

מגיעה לקרסוליים של ה igo, והיתרון הגדול הוא שלא

תלויים ברשת הסלולרית בכל שניה ושניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי פעם במנגנון TTS באנגלית לנסיעה בארץ. צורת ההגיה של שמות הרחובות העבריים הייתה מצחיקה עד דמעות.

מעניין אם המנגנון בעברית יתגבר על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני מנחש שאתה מנסה להוריד igo primo הרגיל ורואה שזה בתשלום

אתה צריך למצוא את החינמית, כלומר זאת : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclient

וואלה, יצאת תותח.

אכן ירד ובחינם.

תודה!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאפיניי התוכנה בכתבה תפסו את עיני שורות אלו:

• מנוע הנחיה קולית חכמה (TTS) להכרזת שמות רחובות וכבישים בעברית.
  • מותאמת לכלל מערכות ההפעלה : windows / linux / wince / IOS / ANDROID

1. האם יתכן שקבצי הTTS בעברית יעבדו גם על גרסאות קודמות ועל פלטפורמות אחרות? נראה לי שווה בדיקה.

2. האם תינתן הורדה חינם גם לשלושת הפלטפורמות האחרות ואם כן היכן.

תודה רבה.

1. אני חושב שכן אבל למה להשאר עם הגרסה הישנה?

2. ל IOS ואנדרואיד יש בחנות. בשאר המערכות מן הסתם תצטרך לקבל קובץ מהיצרן כדי להתקין.

תברר איתם. יש להם דף בפייסבוק והם עונים מהר מאד.

https://www.facebook.com/IGO.MY.WAY/

השתמשתי פעם במנגנון TTS באנגלית לנסיעה בארץ. צורת ההגיה של שמות הרחובות העבריים הייתה מצחיקה עד דמעות.

מעניין אם המנגנון בעברית יתגבר על זה.

היום קוראים לה כרמית. לדעתי עברה טירונות במ"צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, יצאת תותח.

אכן ירד ובחינם.

תודה!

בכיף תבוא כל יום :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד אהבתי את IGO בזמנו, ונראה שהתוכנה העדכנית באמת נותנת הרבה פיצ'רים ויכולות שחסרות לי בWAZE.

הדברים החשובים בעיניי :

- חישוב חכם של מסלול חלופי ואופציה לבקשת אישור לפני.

- תצוגה של שלטי חוצות, נתיבים, ומבנה צמתים/מחלפים.

- שילוב של מפת שטח עם סימון שבילי ישראל - זה בהחלט אחד החזקים. רק בשביל זה שווה.

- מקלדת חכמה וחיפוש חכם/קולי (בהנחה שעובד טוב).

- בעבר היה, ואני מקווה שעדיין יש - אפשרות להכניס מספר יעדים ולקבל מסלול אופטימלי שעובר בכולם. בוויז יש רק נקודת עצירה אחת.

אבל כל זה תלוי באמינות דווחי התנועה - אם יצליחו לתת תמונת מצב שלפחות משתווה לוויז - יש להם סיכוי להחליף אותה.

אחד הדברים שמאד חסרים לי בוויז זה שאין התחשבות בפקקים צפויים, למרות שהמידע קיים.

אם אני יוצא מחיפה לתל אביב בבוקר מוקדם, הוא צריך לחשב לי את המסלול המהיר ביותר בהתחשב בזמן שעובר, כלומר יכול להיות שכרגע התנועה דלילה בגלילות, אבל עוד שעה, כשאני כבר אהיה שם, יהיה שם פקק, כמו שיש כל יום בשעה הזאת. אז מראש שלא ישלח אותי לשם. כן - יש אפשרות לחישוב מסלול בשעה עתידית, אבל זה לא אותו דבר.

אייל - דבר אחד ששמתי לב אליו, כתבת :

מקלט ה GPS שלנו, אם זה ברכב או בטלפון החכם, למעשה מבצע חישוב על פי הנתונים האלו ועל פיהם הוא יודע איפה אנחנו בדיוק של ארבעה מטרים בתצורה אזרחית ועד אלפיות המילימטר בתצורה הצבאית.

אלפיות המילימטר בGPS זה לא משהו פיזיקלי... גם הצבאי מגיע לדיוק של עד כחצי מטר למיטב ידיעתי. אם יש לך מידע אחר בנושא אשמח לראות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שמאד חסרים לי בוויז זה שאין התחשבות בפקקים צפויים, למרות שהמידע קיים.

אלפיות המילימטר בGPS זה לא משהו פיזיקלי... גם הצבאי מגיע לדיוק של עד כחצי מטר למיטב ידיעתי. אם יש לך מידע אחר בנושא אשמח לראות.

אמור להיות להם עד כמה שאני זוכר.

לגבי הGPS, משתמשים בנתונים האלו במדידות גאולוגיות למדידת תזוזה של איזורים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קראתי על זה קצת - מדובר על תחנות סטטיות בלבד שגם הן מגיעות לדיוק של מילימטרים בודדים, לא אלפיות המילימטר :)

זה נראה Plate Boundary Observatory או PBO :

http://www.earthscope.org/science/observatories/pbo

במכשירים ניידים לא ניתן להגיע לדיוק של יותר מחצי מטר, גם ברשת הצבאית.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפוש כתובת הקולי עובד ממש אבל ממש טוב,

התקנתי את הגרסא על מערכת הFLYAUDIO ברכב נראה מה התוכנה שווה בימים הקרובים שננווט איתה במקביל לוויז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קראתי על זה קצת - מדובר על תחנות סטטיות בלבד שגם הן מגיעות לדיוק של מילימטרים בודדים, לא אלפיות המילימטר :)

זה נראה Plate Boundary Observatory או PBO :

http://www.earthscope.org/science/observatories/pbo

במכשירים ניידים לא ניתן להגיע לדיוק של יותר מחצי מטר, גם ברשת הצבאית.

זה מה שקראתי איפשהו. כנראה שהכתב התלהב..אבל תכלס אין עם זה שום בעיה בהנחה שהשעון האטומי מדייק באותה רמה.

חצי מטר זה אכן למכשירים נידים. לכלי נשק זה סנטימטרים.

החיפוש כתובת הקולי עובד ממש אבל ממש טוב
רק לזכור שצריך לומר את שם העיר בהתחלה. וזה כי יש רחובות עם שמות של ערים. עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התאפקתי, והורדתי שלשום את התוכנה בתשלום..

לא היה לי כח להתעסק עם הקישורים החינמיים ומדובר כולו ב 82 ש״ח (אין לי בעיה לשלם מחיר הוגן על מוצר/שירות טוב).

התוכנה רצה על קופסת אנדרואיד שעובדת מרגע ההתנעה.

סידרתי כך, שהוויז ימשיך לעבוד ברקע (לטובת דיווחי מלכודות) והאייגו החדשה היא זו שתוצג במהלך הנסיעה.

עד כה - התרשמות חיובית ביותר.

ממשק נאה ותצוגת שמות רחובות באופן ברור

כמו כן, רמת פירוט גבוהה ביותר (עד כדי כך שבאחד מהרחובות המובילים לביתי יש 5 פסי הרעדה. לפני כל פס הרעדה קיבלתי בנפרד חיווי והתרעה על כביש משובש).

כמו כן, עושה רושם שהושקעה עבודה בבניית בסיס המידע על מצלמות רמזור ומהירות, כלל גם מצלמה חדשה שהותקנה לפני כחודשיים.

לגבי ההתראות על עומסים עדיין לא גיבשתי דעה.

בערב היו כמה אינדיקציות על עומסים שלא היו בפועל, ובבוקר באיילון האינדיקציות על העומסים היו מדוייקות (לא כזו חוכמה להתריע בבוקר על עומסים באיילון).

אם אפשר אשמח לפירוט על מקור המידע לעומסים ואופן העידכון.

Image1466509481.379046.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...