Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל שיווק ב.מ.וו 125 בישראל - החל מ-238 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע עד כמה 208K ש"ח זה ריאלי או לא, אבל שים לב שהמחיר המפורסם (238) הוא לדגם 5 דלתות אוטומטי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי חושב לכיוון 218K מחיר סגירה לבימר לדגם הבסיסי.

אולי הם נותנים שם הנחות במעמד הקניה כמו בצ'מפיון והמחיר הזה ריאלי?

אני לא יודע למה המחיר הזה נשמע לך הגיוני והקודם לא. גולף GTI אוטומטית בסיסית עולה 210K. אתה חושב שהבימר שווה רק עוד 8K?

לדעתי המחיר מצויין. נקודת הייחוס צריכה להיות רכבי הוטהאצ' עממיים, או רכב הנעה אחורית ספורטיביים.

אם נשווה את זה לרכבי הנעה אחורית ספורטיביים אז יש כאן נוקאווט לסובארו/טויוטה/מיאטה. כן יש מה להכניס את המיאטה למשוואה כי חלק לא קטן מהלקוחות קונה אותה בגלל איכויות הניהוג.

ביחס להוטהאצ' מקבילים שוב תמורת פרמיה של כ10% מקבלים הרבה יותר איכות בכל פרמטר.

הדבר היחיד שצריך לשקול הוא עלויות האחזקה. השאלה היא עד כמה העלויות האלה רחוקות מרכבים עם סמל עממי?

אני מקווה שהמגמה הזו תחלחל גם למותגים העממיים של דלק מוטורס כי יש שם כמה רכבים מאוד מעניינים.

עכשיו לשאלה מעניינת: האם יש כוונה לבצע סקירה לרכב הזה בזמן הקרוב? האם אפשר בבקשה לפרט עלויות אחזקה אם אכן תבוצע סקירה לרכב הזה. לדעתי זה יחזק את ההשוואה לרכבים שהוזכרו כאן.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה המחיר הזה נשמע לך הגיוני והקודם לא. גולף GTI אוטומטית בסיסית עולה 210K. אתה חושב שהבימר שווה רק עוד 8K?

לא.

הגולף פשוט שווה פחות מ-200K, זה הכל...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק. עדיין זו נק' הייחוס להשוואה, ובמצב הקיים אי אפשר להגיד שהבימר לא מתומחרת טוב.

אם הGTI הייתה מתומחרת ב180K לך תידע בכמה היו מתמחרים את הבימר, אבל היא לא ולכן תימחרו את הבימר בהתאם. תוספת של 10% מקנה לרוכש סמל פרימיום, הנעה אחורית, ויכולות עדיפות.

אם היה מצוי בידי הממון לא חושב שהייתי מתלבט. הנעלם היחיד מבחינתי הוא מה קורה אחרי רכישת הרכב(מבחינת הוצאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה היחידה שלי לפרקש היא שאני לא חושב שהרבה אנשים רואים בסדרה 1 פרימיום. לפחות אני לא רואה בזה כך, וגם לא אשתי. ואם פולניה בלונדינית לא חושבת שזה פרימיום - אז היא כנראה צודקת.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

הגולף פשוט שווה פחות מ-200K, זה הכל...

וקורולה שווה פחות מ120, ו....? מה המשמעות של דיון make-believe שכזה, שהרי כולנו מודעים היטב למיסוי+תמחור הרקטלי בארץ הקודש.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי שנהגתי על הסדרה 1, דבר אחד בולט והוא שמדובר ברכב שהעיצוב שלו (לדעתי לפחות) לא מאוזן, משהו שם בעיצוב לא מתחבר עד הסוף, זה בוודאי לא רכב עם עיצוב מדהים. אישית אם היה לי את הממון הייתי מוכן להקריב מהעיצוב לטובת האיכויות ולטובת ניהוג עדיף אם אכן יש כזה. ממה שהבנתי גם לא מדובר ברכב מרווח מידי, כלומר סביר להניח שגולף/לאון תהיינה מרווחות יותר לא?

אני מניח שבכל מה שקשור לעלויות ביטוח ואחזקה שוטפת פה יתגלו פערים גדולים משמעותית בינה לבין הרכבים בקטגוריה המקבילה פחות או יותר, כלומר היא תהיה הרבה יותר יקרה לבטח ולתחזק וזה סעיף שלחלק מהאנשים הוא בעייתי ולכן יתכן שיוותרו עליה ולו בגלל סעיף זה בלבד.

בכל מקרה אם זה יביא להורדת מחירים כללית של המתחרות אז זה כבר יהיה שינוי מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מנוע 2.0 מוגדש 192 כ״ס השאלה שלי האם רק ההספק שונה? וזה אותו מנוע

בדקתי: לי יש מנוע B48 ל125i יש N20B20

צודק לגמרי

ה B48 מנוע עילאי יותר מה N20 בכל צורה.

אחלה רכב המיני שלך :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה היחידה שלי לפרקש היא שאני לא חושב שהרבה אנשים רואים בסדרה 1 פרימיום. לפחות אני לא רואה בזה כך, וגם לא אשתי. ואם פולניה בלונדינית לא חושבת שזה פרימיום - אז היא כנראה צודקת.

הכוונה היא לסמל. BMW זה מותג פרימיום. גם לגבי סידרה 1, היא תעשה הרבה יותר רושם על האדם הפשוט מאשר גולף.

אני דווקא חושב שאתה נמצא במיעוט. רוב האנשים התייחסו לרכב הזה כפרימיום גם אם לא בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים או לא, הרכב הוא פרימיום. מנסיון במגוון רכבים כולל GTI. במיוחד אם אתה מזמין את גרסת הM.

בכל אופן, הרכב עולה 238 סה"כ וBMW בישראל לא נוהגים לפרסם את המחיר הנמוך ביותר לגרסה הפשוטה ביותר שזה אומר בסביבות ה227 ש"ח לגרסה הידנית. אולי אפשר גם לרדת ל3 דלתות בהזמנה אישית ואז זה יוצא כ222 ש"ח, מה שאומר שהמחיר הכי נמוך שאפשר לצאת איתה מהסוכנות (בהזמנה אישית כמובן של עד 5 חודשים, בד"כ בין חודש ל3) הוא סביבות ה225 אלף ש"ח.

שימו לב לקסנון, אני לא בטוח אם הם מוכרים את הגרסה הזו עם קסנון במחיר הזה (ואם לא, מישהו בBMW מפשל חזק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף את דעתי הלא רלוונטית (מחסור בסכום כסף הנדרש לרכישה) ואגיד שהרכב הזה הוא ללא ספק העדיפות הראשונה שלי בקטגוריה, כי התוספת בהשוואה לרכבים בנאליים כמו לאון ו-GTI ממש זניחה לטעמי. אבל באופן אישי עצוב לי שבמוו וויתרו מזמן על צבע ירוק כהה המהמם שהיה להם בשנות ה-90. (אולי אני בין הבודדים שאהב את הצבע הזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקורולה שווה פחות מ120, ו....? מה המשמעות של דיון make-believe שכזה, שהרי כולנו מודעים היטב למיסוי+תמחור הרקטלי בארץ הקודש.

המשמעות של הדיון הזה היא שאחרי שסוכני צ'מפיון ישמעו בפעם המאה "מה "לא יורד מ 210?" אתה מסתלבט עלי? בעוד 10 אלף אני מביא/מעמיד בי.אמ!" המחיר ירד.

גם בסעיף הביצועים וגם בסעיף היוקר (הנתפשת והלא נתפשת), גולף בכלל לא משחקת במגרש הזה.

באופן אישי עצוב לי שבמוו וויתרו מזמן על צבע ירוק כהה המהמם שהיה להם בשנות ה-90. (אולי אני בין הבודדים שאהב את הצבע הזה).

הירוק הכהה וביחד איתו, באותה תקופה, הכחול העמוק, היו שני הצבעים שאהבתי מאוד בב.מ.וו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמלוב ממש לא ברורה לי הנקודה שלך, הדיון הוא על המחירים הקיימים בפועל ולא על כמה אתה היית רוצה לשלם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, הרכב עולה 238 סה"כ וBMW בישראל לא נוהגים לפרסם את המחיר הנמוך ביותר לגרסה הפשוטה ביותר שזה אומר בסביבות ה227 ש"ח לגרסה הידנית. אולי אפשר גם לרדת ל3 דלתות בהזמנה אישית ואז זה יוצא כ222 ש"ח, מה שאומר שהמחיר הכי נמוך שאפשר לצאת איתה מהסוכנות (בהזמנה אישית כמובן של עד 5 חודשים, בד"כ בין חודש ל3) הוא סביבות ה225 אלף ש"ח.

לדעתי, 3 דלתות או ידני זה הזמנה מיוחדת ובהזמנות מיוחדות אין הנחות נוספות ממחיר המחירון הרשמי

אז כן, 222 זה כנראה המחיר הכי נמוך (אם לוקחים בחשבון 11 לגיר ידני ו 5 ל3 דלתות)

עריכה אחרונה על ידי bodovg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, 3 דלתות או ידני זה הזמנה מיוחדת ובהזמנות מיוחדות אין הנחות נוספות ממחיר המחירון הרשמי

אז כן, 222 זה כנראה המחיר הכי נמוך (אם לוקחים בחשבון 11 לגיר ידני ו 5 ל3 דלתות)

וזאת אתה אומר על סמך...

ללא קשר למה קורה או לא בב.מ.וו, יש הנחות גם על הזמנות מיוחדות.

עידן 82, אני שאלתי את שמלוב כמה היה מוכן לשלם כשהדיון נסב על המחירים הסטנדרטיים. תשובתו רק אישרה את מה שאנחנו חושבים, כלומר שהתמחור הבסיסי של הרכב הזה אטרקטיבי.

אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, מחירה של גולף GTI שלוש דלתות ידנית התחיל בפחות מ-200K.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...