Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה:מדינת עולם 3 לעבור אליה בעתיד הרחוק מאוד(כ20 שנה)

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי מהמר על מזרח אירופה - פולין/רומניה/הונגריה/בולגריה/מדינות בלטיות.

למרות שטכנית זה לא עולם שלישי, אלא עולם שני, לפי החלוקה מתקופת המלחמה הקרה (בעלות בריתה של ארה"ב - עולם 1, מדינות הסכם וורשה - עולם 2, לא לכאן ולא לכאן - עולם שלישי).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כיום המדינות הללו מפותחות מאוד וממשיכות להתפתח ולהתייקר. בעוד 20 שנה לך תדע לאן יגיעו.

בכל מקרה לגור בהן לא זול כמו שנדמה (אם כי זול יותר מבארץ, כמובן) וחוצמזה - קר (ברובן).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח בית קפה בפאטיה...

וחי את הרגע עד שתחטוף מחלת מין.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חי לא רע בבנגקוק.

קונדו חדש, דירת 2 חד״ש מרוהטת בצורה מלאה, בריכה, חדר כושר, מנקה פעם בשבוע שמחליפה מצעים כמו במלון, מגבות, כלים, נייר טואלט, שוב כמו מלון. גג שהכלבה שלי יכולה להתרוצץ בו על הדשא הסינטטי. עגלת גולף שמוציאה אותי עד הBTS (רכבת עילית), אינטרנט חינם, חשמל חינם, מים חינם, ארנונה חינם. אוכל זול, מחיה זולה, תחבורה ציבורית זולה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ש בסוי שמונה עד שלושים ושלוש...

וזה עדיין לא מקום לגדל ילדים

זיהום האוויר נורא

פקקים מטורפים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה,אנשים כמו קאררה אני מחפש!

אפשר לדעת עוד פרטים?

איך וכמה ההוצאות החודשיות שלך וכו?

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנסיה זמנית :)

אגב בנגקוק לא מזוהמת, היא קצת מסריחה באזורים מסויימים אבל זה משהו אחר. אם תסתכלו על המפות שמראות את רמת זיהום האוויר בהרים בנגקוק לא נמצאת במצב כל כך גרוע. אני חושב שהסיבה שאנשים חושבים שהיא מזוהמת זה בגלל שבעבר היא היתה מסריחה יותר בגלל הביובים הפתוחים וגם בגלל שבעבר רכבי המוניות היו מונעים על ידי דלק במקום גז והפיח שלהם היה מחניק את האוויר. ללא זרימת אוויר ראויה לעיר, העיר היתה ״מזוהמת״.

אני גר באזור שמאופיין בתושבים יפנים ונחשב טוב ונקי. לא מסריח אצלנו בכלל.

לגבי גידול ילדים, בתאילנד זה בעייתי. אי אפשר לגדל ילד פה במעמד ביניים או אפילו מתחת. ילד שתרצו לתת לו כלים להצליח בחייו חייב ללכת פה לבית ספר בינלאומי\פרטי והמחירים של בתי ספר כאלה הם גבוהים. מנגד, הם יחסית זולים למקומות כמו הונג קונג או ארה״ב אבל קטונתי מלהשוות את רמות הלימוד, ביחוד כשאני בזוגיות אך לא נשוי.

שכ״ד לזוג בדירה שתוארה למעלה: 5000 ש״ח

אוכל והוצאות: 3800 ש״ח (כ-1000 דולר בחודש) זה כולל גם:

1. שיעורים פרטיים באנגלית שחברה שלי לוקחת 3 שיעורים בשבוע באורך של שעה בעלות של 120 ש״ח לשבוע.

2. אכילה במסעדות (פעמיים בשבוע לפחות אוכלים בחוץ).

3. קניות בסופר: ירקות, פירות, מאכלי ים, בשרים... לא חוסכים על כלום. הסופר מפותח יותר מבארץ (לא מדינה עולם שלישי).

4. מוצרי מזון וטיפוח לכלבה שלנו (עלויות זניחות)

5. נסיעות: עלויות זניחות, גם כשמדובר על מוניות.

6. הוצאות אישה: מסאג׳ים, מניקור ופדיקור לעיתים תכופות: ״כי זה זול״ על פיה.

הביטוחים שלנו הם ישראלים. לשמחתנו לא נאלצנו להשתמש בשירותים רפואיים בתאילנד. כל תקופה אנחנו מבקרים בארץ ומבקרים אצל רופא המשפחה שלנו לבדיקות שגרתיות.

נ.ב: אני חיפאי במקור, הזיהום אוויר שם לא קרוב להיות אופטימלי.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חברה... גר בבנגקוק? אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכ״ד לזוג בדירה שתוארה למעלה: 5000 ש״ח

אוכל והוצאות: 3800 ש״ח (כ-1000 דולר בחודש)

אמנם יותר זול מישראל, אבל יותר יקר ממה שציפיתי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חברה... גר בבנגקוק? אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

אל תדאג, פיצחתי בעבר לא מעט אגוזים, הכל טוב. חברה שלי היא חלק מהסיבה והדרך שאני חי בה היום אז כן, אני בן 32, בפנסיה וגר בבנגקוק עם חברה שלי.

אמנם יותר זול מישראל, אבל יותר יקר ממה שציפיתי.

אם אתה רוצה לחיות באמת במדינת עולם שלישי אתה לא תהנה מרמת שירותים ומחייה גבוהים. בכל זאת חשוב שהיא תהיה מפותחת במידה מסויימת וזה מגיע עם תג מחיר. אין להמעיט בהרגשת הביטחון כשאתה הולך פה ברחוב או חס וחלילה אם תצטרך שירותי רפואה פה הם בסטנדרטים מערביים.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור כמעט 9000 שקלים בחודש בשביל לגור בתאילנד. איך זה בדיוק מסתדר עם השאלה המקורית של פות"ש? אפילו באסטוניה אפשר לחיות מצוין על (הרבה) פחות כסף...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז אני מניח (ויתקן אותי פות"ש) שזו השאלה המעניינת באמת - איך אותו חבר חי?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...