Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות הידרואליות "להקפצת" רכבים

Sprint
שימו לב! השרשור הזה בן 7719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני היתענינתי במערכת הזאת

אבל לא על מנת לעשות דעינים אלה להגביהה את הרכב שהוא

יוכל להיכנס למקומות כמו גיפים שעולים על מידרכה בלי הרבה שאלות

או להנמיך על מנת לקבל שיפור בביצועים של הרכב

אבל העסק יקר שאלתי מוסכניק לפני כמה חדשים הוא אמר לי

שזה לפחות לחכות חודש עד שזה מגיע

וזה יוצא בערך 1000 דולר לגלגל..

אבל זאת ההצעת מחיר שאני קיבלתי

לגבי הצעות מחיר שאנשים אחרים קיבלו אין לי מושג אני בדקתי רק במקום אחד

ןזה מה שאמרו לי אל תיסתמך רק על מה שאני אומר לך תלך לשאול במוסכים

אחרים אולי יגידו לך משהוא אחר לגבי המחיר אבל זאת ההצעה שאני קיבלתי

בכל מקרה

בקשר למה שיובל אמר

זה נכון אני הייתי עושה את זה בב.מ.וו

זה דבר מדליק ידידה שלי קוראת לזה אוטו מיזדיין

שמעתי על זה והחלטתי לנסות זה עובד גם בפיאט פונטו אבל חלש יותר... :lol:

זה רק אני או שאדון BMW היקר כותב באופן איך אני יקרא לזה ........... מיוחד :?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה - שנה וחצי היה מגיע למפגש בזהב טראנו קצר כחול (אם אני לא טועה)

והייתה לו את המערכת הזו!!!

הוא בא, קיפץ קצת, כולם הסתכלו, ניסו לעכל מה לעזאזל קורה שם, ונסע!

ככה כמה מפגשים אחד אחרי השני.

לי זכור איסוזו טרופר קצר, שהיה מגיע לזהב ונכנס מכיוון דרום, נוסע לאט ואז היה מרים את הגלגלים מקדימה... בימים שעוד הייתי בא למפגש עם אופנוע....

זה היה כזה מדליק, אני חושב שיהיה קל להרכיב את זה בסיטרואן C5 למשל...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאמר על התחרות יש לי איזה סירטון ... שיש מיפגשים של מכוניות ויש איזה אחד עם ג'יפ שברולט בליזר והוא לא מקפיץ את הגלגלים הקדמיים ... אלה את כל האוטו האוטו ממש מרחף באוויר ... בגובה שי יותר מימטר וחצי ... הוא כימעט היתהפך על מישהו(הג'יפ)

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי לפעמים כמה שטויות אנשים מצליחים לדחוס לתוך ת'רד אחד. זה התחיל עם זה שזה לא עובד עם קפיצי סליל ונגמר בהנדברקס.

תעשו לכולנו טובה , אם אתם לא יודעים משהו... אפשר לוותר על לכתוב תגובה, לא מקבלים נקודות בונוס על כל שטות שכותבים.

ועכשיו לעניין , יש שתי סוגי מערכות :

1) קפיצי אוויר - החלפת מערך המתלה כך שמעל כל מתלה יושב "בלון אוויר" כאשר בתא המטען קומפרסור ובלון. הקפיצות מושגות ע"י ניפוח מהיר של כריות האוויר. החסרונות הם מרחב תגובה קטן מאוד וזמן פעולה קצר (עד שהבלון מתחיל לאבד לחץ).

2) קפיצים הידראוליים - כמו שרואים בכל הסרטים , לא חייבים מספר מסויים של בטריות כמו שנכתב כאן, זה רק רצוי בשל כמות החשמל שכל הסיפור לוקח. כאן ישנים בולמים הידראוליים אשר קומפרסורים בתא המטען מעלים ומורידים את הלחץ בהם וכך גורמים לקפיצות. ככל שהמערכת משוכללת יותר כך היא מסוגלת ליותר סוגי תנועות והשליטה על כל בולם טובה יותר.

המערכות הללו לא יקרות בעיקרון וניתן להשיג סט כריות אוויר כולל קומפרסור וכל החיווט הדרוש באזור ה 300$ באר"הב. סט הידראולי יקר יותר אך עדיין לא מאוד משמעותי.

איכות הנסיעה על המערכות ההידראוליות מזוויעה במקרה הטוב ואין שום קשר בין המערכת לבין נהיגה ספורטיבית או שיפור אחיזת הרכב.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לפוקו על התשובה העניינית.... :)

נראה לי מוזר, אם המערכת זולה יחסית, איך דבר כזה נדיר פה בישראל ? ועוד אנחנו עם שאוהב פוזות, דאווין וכל זה עם האוטו...

יהיה מצחיק לראות איזה סובארו פשע מקפצת לה ברחובות רמלה/לוד/נתניה וכאלה :D

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...