Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה מול סיאט Mii

shoohy
שימו לב! השרשור הזה בן 3077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב ידני קטן, זול, בטיחותי וחסכוני, שיהיה נוח לנסיעות ארוכות מחוץ לעיר מספר פעמים בשבוע.

התקציב הוא באזור ה-40-45K.

אחרי חיפושים באינטרנט צמצמתי את האופציות שלי:

• ניסאן מיקרה 2013/2014 ידני
  • סיאט מיי 2013 ידני

אני מנסה להבין איזה מהם יתאים לצרכי בצורה הטובה ביותר. כל היתרונות והחסרונות שמצאתי לא היו משמעותיים כ"כ בעיני בין הדגמים ואני מחפש חוות דעת או משהו שיגרום לי ללכת בכיוון זה או אחר.

אודה לכל עזרה אפשרית!

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לך סיאט מיי פעם? לנו הייתה כזו.

לגבי איבזור ונוחות אתה צודק.

לגבי מנוע-גיר, ביצועים, הם די דומות.

לגבי צריכת דלק, מזגן, היגוי והתנהגות כביש, היא עושה למיקרה בית ספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה היה לי Mii לחודשיים ומיקרה ל3-4 חודשים.

המיי אחלה רכב, כיף, חסכוני מאוד, ונוח - הכל נכון, מחוץ לעיר הוא קצת לא נוח.

המיקרה יותר מאובזרת, חזקה, היא גבוהה יותר אז מרגישה יותר נוחה, מבחינת דלק טיפה יותר שתיינית אבל אני לא זוכר שזה היה ממש משמעותי. ומחוץ לעיר היא הייתה פצצה

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו התלבטתי בין המיי (או סיטיגו הזהה) ולבין פנדה, הבחירה בפנדה הייתה בנוק אאוט, נוחה יותר, מרגישה הרבה יותר אוטו, מתאימה יותר מהמיי לנסיעות בינעירוניות, הגיר הידני נוח יותר לתפעול, מתגי ח"ח ופתחי מזגן עדיפים (חשוב!) ובגילוי נאות, חיבתי למותג האיטלקי השפיעה גם היא.

אני סבור שהפנדה עדיפה במיוחד אם אתה נוסע מחוץ לעיר לא מעט.

בצריכה ממוצעת, המיי בהחלט חסכונית יותר מהפנדה אבל הפנדה הופכת לחסכונית ממש בנסיעה בינעירונית סבירה, האחריות ארוכה ומרווח הטיפולים גדול.

שווה לשקול.

מיקרה היא מיקרה, טובה, יעילה, חסכונית אבל משעממת, אפרורית ולא ממש עושה עושה טוב למי שנוהג או נוסע בה (לפחות לדעתי והתרשמותי).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...