Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתארגנת קבוצה לייבוא בילשטיין במחיר מציאה

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא היתה כוונתי לתקוף, זה פשוט מפליא אותי.

1. פתאום המחיר לא כל כך אטרקטיבי (לא שאני מופתע)

2. נראה לך שתוכל להכניס כמות רצינית של בולמים לארץ מבלי להזדקק לרשיון יבוא ותשלום מיסים? אני מתפלא עליך.

3. B8 עולים משמעותית יותר מ B4 (ברור)

4. לא ענית לגבי הטיפול באחריות במידה ויש צורך. האם אתה על חשבונך תשלח את הבולם לגרמניה ובחזרה?

5. אתה באמת חושב שזה אפשרי ומשתלם כלכלית לעקוף את היבואנים הרשמיים? שהרי אם כך, לא היו קיימים בכלל יבואנים עם כוח קניה, אפשרויות תשלום ואשראי והתחייבות לשירות ולאחריות.

6. "אחריות לכל החיים" - כדאי לקרוא את האותיות הקטנות. לא נולדנו אתמול.

7. עצתי לך, רד מזה. בקנייה מרוכזת אתה יכול להגיע לאותם מחירים אטרקטיביים עם היבואן פלוס אחריות פלוס שירות פלוס אשראי ותשלומים מינוס כאב ראש.

דודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על האנרגייה שאתם מבזבזים...לכל יצרני הבולמים שנמכרים בארץ יש בילעדיות,ולמעט סט אחד או שניים לשימוש עצמי,אין סיכוי שימכרו לבודד כמות מיסחרית.תבררו היטב עם היצרן לפני שאתם בונים מיגדלים באוויר...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון טוש,

אלעד רוצה להזמין לעצמו בולמים של בילשטיין (או לחבר שלו עם הקוראדו), הוא ראה שזה זול ושיתף את כל קהילת הפורום.

הוא לא חייב אף אחד להזמין כלום.

הוא הציע וחשב שעלות המשלוח תעלה פחות (בצדק).

בקיצור טענותיך אליו לא שוות הרבה, הוא רק מעביר אינפורמציה.

לך תעשה דוש :wink:

אלעד, האם יש בולמים לסיאט איביזה טורבו (או קופרה כמו שאומרים בחו"ל) ?

ואם אפשר לקבל מחיר אני אשמח.

תודה,

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

להזמין 4-6 סטים של בולמים זה לא משהו סיטונאי.

חוץ מזה אם יהיה בעיות אפשר להזמין כל אחד בנפרד.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על האנרגייה שאתם מבזבזים...לכל יצרני הבולמים שנמכרים בארץ יש בילעדיות,ולמעט סט אחד או שניים לשימוש עצמי,אין סיכוי שימכרו לבודד כמות מיסחרית.תבררו היטב עם היצרן לפני שאתם בונים מיגדלים באוויר...

אז אני מוכן לעדכן אותך חן פרחי היקר ...

עכשיו חזר אליי הבחור שהמליצו לי עליו בגרמניה (יש לי הרבה קשרים בגרמניה כי אני מזמין משם הרבה חלקים למנטה שלי). אין לו בעיה לשלוח לארץ, ולאף אחד אין בלעדיות, פיט סטופ מביאים לארץ בילשטיין ואם תכנס לאתר של בילשטיין תראה שהם בכלל לא רשומים שם כתור דילר ...

1) המחיר לא אטרקטיבי ??? 2500-3000 ש"ח לרביעיית בולמים של בילשטיין זה ממש לא יקר, כאשר ממול מה יש לך ??? KYB ב-1500 ש"ח, מונרו ב-2K ש"ח ?!?!?!

2) מי אמר שאני לא הולך לשלם מיסים ??? רשמתי בפרוש שכל המחירים שפרסמתי הם כוללים מכס.

4) כן, אני על חשבוני אחזיר את הבולמים לגרמניה, משלוח של בולם בודד עולה כ-200 ש"ח, אני בטוח שהדילר יחזיר לך את הכסף במקרה שזו אשמתו (בחו"ל יש אנשים הוגנים בניגוד לזוועה שהולכת בארץ) ...

5) לפי מה שאתה רושם, אני ממחר לא מזמין יותר חלקים לרכב שלי. הכי משתלם לקנות מצ'מפיון צינורית ב-700 ש"ח כאשר בחו"ל מוכרים אותה ב-200 ש"ח ...

7) אין מצב שהיבואן יוריד לי 50% (כי היבואן הציע לי 5K ש"ח ואני מצאתי בפחות מ-2500 ש"ח). שמעת פעם על ההזמנה הגדולה שארגנו פה הפורום עם הראם אייר ??? אם לא אז אני מזמין אותך לעשות חיפוש קצר, כל מי שלא הזמין אוכל עכשיו את הכובע ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון טוש,

אלעד רוצה להזמין לעצמו בולמים של בילשטיין (או לחבר שלו עם הקוראדו), הוא ראה שזה זול ושיתף את כל קהילת הפורום.

הוא לא חייב אף אחד להזמין כלום.

הוא הציע וחשב שעלות המשלוח תעלה פחות (בצדק).

בקיצור טענותיך אליו לא שוות הרבה, הוא רק מעביר אינפורמציה.

לך תעשה דוש :wink:

אלעד, האם יש בולמים לסיאט איביזה טורבו (או קופרה כמו שאומרים בחו"ל) ?

ואם אפשר לקבל מחיר אני אשמח.

תודה,

דניאל.

דניאל ידידי,

הנושא קרוב לליבי ולכן כ"כ חשוב לדייק.

יש כאן הטעייה של הקהילה. לא כולם יודעים את ההבדלים בין B8 ל B4.

המחיר שקיבל מהיבואן הוא ל B8 בולם ספורטיבי, קצר ויקר.

המחיר שהוא פרסם מתייחס ל B4 שזה בולם תחליפי למקורי ולא ספורטיבי בעליל.

כמו להתיימר ולומר שאפשר לייבא M3 במחיר של 330

לבוא ולהציג כאילו (כך לפחות משתמע מן ההודעה הראשונה) הוא יכול לספק את אותו הדגם במחיר זול יותר זו פשוט הטעייה.

לא מדובר על גנבים כדוגמת צ'מפיון, שם זו מצווה להביא לבד. תנסה להביא צמיגים ספורטיביים למשל ולהתחרות בשוק התחרותי באמת ולא במונופול כדוגמת צ'מפיון.

וכן, במחירים ובכמויות האלו ניתן להגיע לאותו המחיר עם היבואן. נחכה ונראה.

בהצלחה.

דודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל ידידי,

הנושא קרוב לליבי ולכן כ"כ חשוב לדייק.

יש כאן הטעייה של הקהילה. לא כולם יודעים את ההבדלים בין B8 ל B4.

המחיר שקיבל מהיבואן הוא ל B8 בולם ספורטיבי, קצר ויקר.

המחיר שהוא פרסם מתייחס ל B4 שזה בולם תחליפי למקורי ולא ספורטיבי בעליל.

כמו להתיימר ולומר שאפשר לייבא M3 במחיר של 330

לבוא ולהציג כאילו (כך לפחות משתמע מן ההודעה הראשונה) הוא יכול לספק את אותו הדגם במחיר זול יותר זו פשוט הטעייה.

לא מדובר על גנבים כדוגמת צ'מפיון, שם זו מצווה להביא לבד. תנסה להביא צמיגים ספורטיביים למשל ולהתחרות בשוק התחרותי באמת ולא במונופול כדוגמת צ'מפיון.

וכן, במחירים ובכמויות האלו ניתן להגיע לאותו המחיר עם היבואן. נחכה ונראה.

בהצלחה.

אם צ'מפיון גנבים, אז מה תגיד על פיט סטופ ??? שהציעו לי בולם במחיר כפול ממה שאני מצאתי ??? גם פיט סטופ הם מונופול כי הם היחידים בארץ שמוכרים בילשטיין ...

אני לא רוצה להוציא פה שם רע לאף אחד. לפיט סטופ יש את השיקולים שלהם ואני לא בא אליהם בטענות ...

אני גם לא הולך להיכנס לתחרות אתם, אני בסך הכל מביא לחבר שלי בולמים לקוראדו ובגלל שקבלתי מחיר טוב בחו"ל רציתי לשאול האם מישהו מעוניין להצטרף ...

אתה רוצה להכנס למבצעים עם פיט סטופ, שיבושם לך. אל תשכח שיש להם משכורות לשלם, שכירות לשלם, ארנונה, מים, חשמל. לי אין את כל אלה ואני גם לא מחפש להרוויח מזה, לכן המחיר שלי יותר זול ממה שהם יוכלו אי פעם להציע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המחירים שזרקת זולים מאילו שהציעו לך בפיט סטופ.

וכן, הם משלמים שכירות וכו' אך במקביל נהנים גם מהנחת יבואן מהיצרן כך שזה דיי מתאזן.

לפיט סטופ יש את הסיבות ושיטות התמחור שלהם ואין עיננו צרה על אף אחד שמתפרנס ביושר.

הם לא הטעו אף אחד, סיפקו את הסחורה וסבבה לכולם.

ידידי, אני חושב שאלו חלומות באספמיה, אני אישית אוכל את הכובע אם תצליח לעמוד במילותיך ולהביא את אותם בולמים שפיט סטופ הציעו לך (ולא במזוודה אלא בקנייה של מספר קיטים ביבוא מסודר עם מיסים וכו')

במחיר זול יותר. ב ה צ ל ח ה.

ד"א - היבואן הרשמי של בילשטיין בארץ זה מ.י.ח שבבעלותה בין היתר - פיט סטופ.

יום נעים, מבחינתי הנושא מיצא את עצמו.

דודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הבולמים שנמכרים ע"י פיט-סטופ הם מסדרות B6 ו- B8 ומעלה .

יבוא סדיר של בילשטיין תחליפי נמצא אצל ספק אחר ,

ההשוואה שערכת לא משמעותית כי השווית בין סדרות שונות לגמרי

תקן וערוך את טבלת המחירים לסדרות B6 ורצוי יותר B8 ואז נראה אם ההבדל גדול כמו שאתה טוען

.ולא , רוטב איולי הולך טוב עם כובע.

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הבולמים שנמכרים ע"י פיט-סטופ הם מסדרות B6 ו- B8 ומעלה .

יבוא סדיר של בילשטיין תחליפי נמצא אצל ספק אחר ,

ההשוואה שערכת לא משמעותית כי השווית בין סדרות שונות לגמרי

תקן וערוך את טבלת המחירים לסדרות B6 ורצוי יותר B8 ואז נראה אם ההבדל גדול כמו שאתה טוען

.ולא , רוטב איולי הולך טוב עם כובע.

לכל הספקנים, יש לי מחירים ל-B6 ו-B8 והמחירים לא חוצים את ה-3K ש"ח. הבעיה שעדיין אין לי מחירים מדויקים לאירופאיות (אני עובד על זה) אלא רק לאמריקקיות וגרמניות (מכוניות שיובאו לארה"ב).

לדוגמא:

בולמי B6 למיאטה דור ראשון, 2500 ש"ח.

בולמי B6 לאאודי אי6, 3K ש"ח או B8 ב-3.5K ש"ח.

בכל מקרה, פה אני מסיים את הנושא. מי שלא מאמין, שלא יאמין, מי שרציני כבר ידבר איתי בטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...