Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת "שגריר": הכי הרבה קריאות לשירות - במכוניות אירופאיות

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 3186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכל'ס דיון עקר, ומספיק דגם אחד ספציפי ומאי אלו שנתונים, שהוא גם די נפוץ ושיש בו בעיה שכיחה מאד ואפילו קלה במערכת החשמל, כדי להפר את המדד הזה ובלי לאמר כלום על דגם אחר מקביל של יצרן אחר מאותו פלח קבוצה.

מה רוצים להגיד פה? סתם כותרת בעיתון עם השם של שגריר.

אם בכ"ז ננסה לנתח את הדבר הזה לשיטתכם, אזי האמריקאיות סובלות מאמינות מאד נמוכה, אחריהן הקוריאניות, האירופאיות ואז היפניות. מה שכן חסרה לי הסיבה השכיחה ביותר לחילוץ אצל היפניות, "נתפס הגב\כואבת הרגל" , לי עדיין כואבת הרגל מהמזדה שהייתה לי יותר מידי זמן בליסינג... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משהו פה לא ברור.

אולי פראפרזה תעזור.

" רכבים מתוצרת אירופאית נתקעים המון כי הם דרעק לא אמין.

רכבים מתוצרת יפנית נתקעים ממש מעט כי הם מוצר ממש אמין".

זה אותו דבר כבר כמה עשורים, בכל העולם, בכל סקר.

לא כזה קשה להבין.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שנה אותו דיון? לא טעות ולא דמגוגיה, לפי הנתונים האלה האירופאיות נתקעות הכי הרבה. מי שצריך עזרה בקריאת הגרף מוזמן לקרוא הכתבה המלאה לשנת 2014, הכל מוסבר שם (ולמתקשים אפשר לעבור גם על השירשור): http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1927/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%95%D7%AA--%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8-2014

מעניין להסתכל על השינויים מ2014 - אין הפתעות היפנים והקוראנים הולכים לכיוון אחד והאמריקאים והאירופאים הולכים לכיוון השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משווים את החלק היחסי בקריאות מול החלק היחסי באוכלוסיה, אז קודם כל מצבם של האמריקאיות הכי חמור, ושנית, הקוריאניות במצב פחות טוב מהאירופאיות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא ניתנה מהות התקלה לא יהיה ניתן ללמוד כלום מהדו"ח הזה.

כאחד שנסע על אירופאיות ועכשיו נוסע על יפנית אני יכול לומר שההבדל בין אירופה ליפן גדול מאוד בתחום האבזור הנוחות וההרגשה הכללית ברכב ואיכות הייצור.

באופן כללי הרכב האירופאי יהיה מאובזר יותר ולכן מועד יותר לתקלות.

ולכן כל עוד לא מדובר על תקלה חמורה אני לא הייתי ממהר להגיד שאירופה נחותה מיפן

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. הבעייה שקראתי רק את הגרף. האחוזים שם אינם מכלל קריאות השירות כמו שהנחתי אלא מסה"כ כלי הרכב לאותה ארץ מוצא.

מכוניות יפניות נתקעות פחות ממכוניות אירופאיות. רק 19.7% מבעלי המכוניות היפניות יזמינו קריאת שירות פעם בשנה, לעומת 23.4% מבעלי המכוניות הקוריאניות ו-28.7% מבעלי המכוניות האמריקאיות. הרכבים האירופאיים מצדיקים, לפחות לפי הנתונים של שגריר, את הסטיגמה המוכרת ונתקעים הכי הרבה – 35.4% מבעלי הרכבים האירופאיים יזמינו קריאת שירות אחת לשנה לפחות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tsi, dsg, powershift והמנוע של ב.מ.וו שהיה לסיטרואן.

אף אחד לא אמר שהאירופאיות לא מאובזרות, נוחות או משהו אחר, מדברים רק על אמינות. עדיין לא ראיתי אוטו שנוסע בלי מנוע/גיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנסע על אירופאיות ועכשיו נוסע על יפנית אני יכול לומר שההבדל בין אירופה ליפן גדול מאוד בתחום האבזור הנוחות וההרגשה הכללית ברכב ואיכות הייצור.

אין שום הבדל היום, כנס לטויוטה קורולה ומאזדה 3 החדשות ותבין לבד

אתה טועה בקשר לאבזור, דבר ראשון היפניות מאובזרות יותר מהאירופאיות המקומצנות, התקלות לא קשורות לאבזור אלה לאיכות מכאניקה של היפניות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור מקביל טען מישהו שזה בין השאר בגלל חוסר במחזיקי כוסות ברכבים אירופאיים

אז אולי זה דווקא יותר מדי מחזיקי כוסות ?

כך או אחרת כשמדברים ברצינות אין בכלל מה להשוות בין רמות האמינות של רכבים כמו טויוטה\הונדה

לכל מה שתביא מאירופה. יש לרכבים האירופאיים לא מעט נקודות חוזק, אמינות אינה אחת מהן.

זה גם לא כזה חשוב לאנשים, מסתבר, כי הם עדיין קונים רכבים אירופאיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות חשובה מאוד לאנשים,1 אבל כנראה שהשד אינו כזה גרו, לעומת זאת בעלי האירופאיות מקבלים איכות חיים גבוה יותר מאשר ביפניות ולכן אנשים ימשיכו לקנות אירופאיות.

וכן עדיין יש הבדל מורגש בין סלון אירופאי למקבילו היפני.

אני כרגע עם דייהטסו טריוס 2008 ואיכות החומרים שם נוראית, הכל מאוד עדין ושביר וכל פירוק של חלק מצריך משנה זהירות.

אז אולי טויוטה והונדה מתקרבות לאירופה אבל מיצובישי,ניסן,דייהטסו סובארו ומאזדה עדיין צריכות ללמוד איך מייצרים רכבים לא רק אמינים אלא מהנים לנהיגה ומהנים לשהייה

לכן, כל אירופאי שמחזיק בממוצע רכב 5 שנים לא יסבול מתקלות ברכב חדש ולכן לא יפחד לקנות רכב אירופאי שאולי כשיגיע לגיל 10 יהיה פחות אמין מטויוטה.

עריכה אחרונה על ידי michael carmi

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו ומאזדה עדיין צריכות ללמוד ...

לכן, כל אירופאי שמחזיק בממוצע רכב 5 שנים לא יסבול מתקלות ברכב חדש

ואיזה קטע שדווקא סובארו נותנת 5 שנים אחריות ואילו יצרן כמו במוו רק לאחרונה עבר משנתיים לשלוש !

עולם הפוך, תאמין לי. אגב לגבי הבי-איקס בתמונה שלך, היה לי כזה, אם הוא עדיין

תקוע ככה תגיד יש לי כמה טיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הBX לא תקועה ולא נתקעה מעולם בזכות תחזוקה נכונה , האמת מצדדי היפניות תמיד לקוחים אותה כדוגמא רעה , אם כך אני ישן בשקט.

אני מדבר על עובדות, נהגתי גם על יפניות וגם על אירופאיות, מעולם לא נתקעתי בצד הדרך באף רכב, האירופאיות נתנו לי איכות חיים טובה יותר מהיפניות, כך שמבחינתי אין בכלל שאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני יותר מתחברת לאירופאיות, אבל ברור לי לגמרי שלפיאט שלי פוטנציאל התקלות גבוה יותר מאשר לסוזוקי של אבא ושהיא דורשת תשומת לב רבה יותר כדי להישאר אמינה.

יחד עם זאת, היפניות מצמצמות פערים יפה מאוד בתקופה האחרונה, להגיד שמאזדה לא מהנה לנהיגה או לא מאובזרת לעומת האירופאיות זה קצת תלוש מהמציאות. מאזדה 3 בגרסת הליסינג הפשוטה לא נופלת מC4 החדשה מבחינת האיבזור.

ואיזה קטע שדווקא סובארו נותנת 5 שנים אחריות ואילו יצרן כמו במוו רק לאחרונה עבר משנתיים לשלוש !

אני לא חושבת שמישהו פה טען שסובארו לא אמינים, אבל לא באמת השוואת כרגע את סובארו לבמוו, נכון?

האימפזרה החדשה זה הרכב הכי לא נוח שיצא לי ליסוע בו בזמן האחרון, לא ברור לי איך משפחתית מודרנית רועדת כל כך בשיוט באחד הכבישים האיכותיים של ארצינו (כביש 6).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...