Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחשפו שלושת המגישים החדשים של טופ-גיר

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם פיליפ גלניסטר היה אורח.

עשה אחלה זמנים.

ג'ודי קיד ממש פעילה בעולם הרכב ועשתה גם כמה הופעות בDVD של קלארקסון.

היא כל הזמן משתתפת בספורט מוטורי וטיולים כמו Gumball ואחרים.

יש לה למבורגיני בבית והיא משתמשת בה כמו שצריך.

רק גיא מרטין מוזר לי קצת כי אני ממש לא מכיר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק גיא מרטין מוזר לי קצת כי אני ממש לא מכיר אותו.

רציני?! אחד הרוכבים הגדולים בכל הזמנים במרוץ הכי מטורף בכל הזמנים (Isle of Man TT)

אני חולה עליו בתור רוכב אבל בתור דמות טלויזיונית הוא הכי לא מתאים בארץ.. להתראיין הוא בקושי מסוגל..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא על יכולות הנהיגה של המגישים העסק יקום או יפול.

טיף נידל וויקי הנדרסון התחילו בטופ-גיר (בפורמט הישן) והמשיכו משם ל-Fifth Gear. שניהם נהגים מאוד מיומנים. לנידל אפילו יש חוש הומור בסדר. ועדיין.

אחד מהדברים החוזרים בטופ-גיר היה חוסר יכולת הנהיגה המקצועית של המנחים וירידות חוזרות על הפשלות שלהם מאחורי ההגה. עוד בדיחה חוזרת הייתה ההתייחסות לנהגי מרוצים כיצורים על-אנושיים ולא שפויים בעליל (הסטיג כארכיטיפ של נהג המרוצים). למרות שאני משער שבחיים האמיתיים קלרקסון, המונד ואפילו captain slow יודעים לאחוז היטב בהגה (וגם בתוכנית הם לא פעם נהגו במכוניות מאוד קיצוניות, מאוד מהר), בתוכניות הם סיחררו מכוניות, ירדו לשוליים, התנגשו אחד בשני. הקהל ראה את שלושת הליצנים ואמר לעצמו - "הנה שלושה חבר'ה בגיל העמידה שעושים חיים, הם לא חבורה של נהגי מרוץ מוטרפים, אלא אנשים רגילים שאני יכול לפגוש בפאב ולדבר איתם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא מרטין מאד ידוע- בבריטניה (ומחוצה לה, ע"י כל מי שעוקב אחרי מרוצי הכביש. הוא סוג של גיבור מקומי במירוצים האלה, עקב היותו fearless לחלוטין). בנוסף, הוא נחשב ל"שורשי" כי הוא בא מאיזור יורקשייר שזה אנגלי "עסלי" (אם אפשר להגדיר את זה כך). ובנוסף, הוא הגיש כמה וכמה תוכניות טלוויזיה דוקומנטריות סביב נושא רכבים ועוד, כך שניסיון יש לו (לנהוג הוא גם כן יודע, למרות שהוא משתדל להצניע את זה).

מה שאין לו, זו דיקציה מובנת. המבטא שלו כבד בצורה לא רגילה. אבל כל אנגלי טיפוסי יבין אותו, כך שלהם זה לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי.

זה לא שאני לא מכיר את פועלו כרוכב אבל לא שמעתי אותו מדבר, ומסתבר שהרבה אחרים רק שמעו אותו ממלמל משהו לא מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המנחים הקודמים היו "עסלים", קלרקסון ספציפית מיורקשייר, מאי מבריסטול (שזה גם מאוד "עסלי"). אבל לשלושתם הייתה דיקציה מצוינת.

ד"א - לפחות בעבר שליטה טובה בדיקציה הייתה די דרישת בסיס ב-BBC. בוודאי בתוכניות הדגל שלהם.

אפילו שהמגיש או השחקן מדבר במבטא מסוים בשל דרישות התפקיד, עדיין נדרשת שליטה הן בדיקציה והן בדיאלקט על מנת שזה יהיה מובן לרוב דוברי האנגלית באשר הם.

לדוגמא, יו לאורי הוא בעל שליטה בדיקציה במידה כזאת שההפקה של "האוס" שקיבלו את קלטת האודישן שלו, היו בטוחים שהוא אמריקאי. דיויד טננט הוא סקוטי, אבל בתפקיד שלו בסדרה "דוקטור הו" הוא דיבר במבטא של הקצה המנוגד של האי הבריטי (estuary accent).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...