Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי 2012 גיר DSG רעידות בתחילת נסיעה ובמעבר בין הילוך 1 ל 2 ולפעמים גם 2 ל 3

hmishal
שימו לב! השרשור הזה בן 3219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב הזה מליסינג

יש לו כרגע 40K ק"מ

לפי חיפושים הבנתי שיתכון ויש בעיה במצמדים אבל לא בטוח ... אולי מחשב... לא ברור לי

רציתי לדעת אם משהו נתקל בזה ומה זה יכול להיות

דבר נוסף האם זה בתוך האחריות של ה 5 שנים של הגיר או לא קשור

ובכלל האם אמורים לטפל בי ללא עלות ? (האם בגלל שיש לי ק"מ נמוך אז כן ? ) ובכלל איך זה הולך מבחינת עלויות/אחריות וכו ?

תודה רבה לכל העוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע כמו מצמדים, תקבע תור בבוקר למוסך מורשה צ'מפיון, שם בוחן יבחן את הרכב, אחרי זה ישנה איזו בדיקה ממוחשבת, במידה ודרוש החלפת מצמדים זה באחריות וללא עלות, כעקרון זה יום עבודה, בהנחה ואתה משאיר את הרכב בבוקר, אחה"צ אתה אמור לקבל אותו כבר חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדשות הרעות הן שהגיר הזה ידוע בבעית המצמדים המפורסמת.

החדשות הטובות הן שניתן להחליף את המצמדים בחינם ברשת מוסכי היבואן באחריות.

כפי שציינו מעלי, גש מייד למוסך וטפל בבעיה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העונים

דבר נוסף יש בעיה להמשיך ליסוע עם זה ככה האם זה עושה נזק מלבד האי נוחות ?

דבר נוסף בדקתי והרכב עושה לי 1:12.4 משולב

השאלה אם זה מה שזה אמור לעשות בפועל כי הנתוני יצרן הרבה יותר טובים

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העונים

דבר נוסף יש בעיה להמשיך ליסוע עם זה ככה האם זה עושה נזק מלבד האי נוחות ?

דבר נוסף בדקתי והרכב עושה לי 1:12.4 משולב

השאלה אם זה מה שזה אמור לעשות בפועל כי הנתוני יצרן הרבה יותר טובים

תודה :)

אפשר להמשיך לנסוע אבל לא למשוך עם זה

לפני החלפת מצמדים הייתי בודק באחד ממוסכי מורשה האם הוחלפו אי פעם מצמדים לרכב ובמידה והוחלפו לאחרונה אז תכנות, קידוד מקצועי היה פותר את בעיה

לגבי הצריכה- תמיד יש פערים בין נתוני היצרן ומציאות ולא לטובתינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם לקשקש שטויות ולהפחיד? הגיר הזה בכל המכוניות הוא עם אחריות מורחבת לחמש שנים, יחליפו לך אותו בשניה בלי שיעלה לך אגורה ורק תוודא שאתה נכנס למוסך מורשה ולא למישהו פרטי שיעשה עליך סיבוב.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מפחיד לרכוש רכב עם הגיר הזה כרכב יד שניה. האחריות של 5 שנים מתחילה מרגע ההחלפה של המצמדים, או מרגע עליה על הכביש?

מה יהיה אחרי 5 שנים? מי בכלל ירכוש את הרכב הזה,הרי כבר כולם מדברים על הגירים האלה ומחשב שממהר למות אחרי ההחלפה.

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם לקשקש שטויות ולהפחיד? הגיר הזה בכל המכוניות הוא עם אחריות מורחבת לחמש שנים, יחליפו לך אותו בשניה בלי שיעלה לך אגורה ורק תוודא שאתה נכנס למוסך מורשה ולא למישהו פרטי שיעשה עליך סיבוב.

אתה מקשקש ובגדול,עד כמה הגיר הזה אמין אפילו מעריצי VW כבר לא יכולים להסתיר כי זאת עובדה קיימת..כנ"ל לגבי מנועי TSI,שיש שם בלי סוף צרות.

5 שנים אחריות ניתנה רק לתקופה קצרה למעט מאד מהרוכשים,למרבית הרוכשים יש אחריות שנה אחת,או שלוש,למי שרכש בשנה-שנה וחצי האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים אחריות ניתנה רק לתקופה קצרה למעט מאד מהרוכשים,למרבית הרוכשים יש אחריות שנה אחת,או שלוש,למי שרכש בשנה-שנה וחצי האחרונות.

אתה ממשיך לכתוב דברים לא נכונים ולא מבוססים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד,אתה לא קורא את הפורום הטכני??

עד כדי כך עיוור מהערצה לVW?!

זה הרי ידוע שDSG גירים אמינים מאד,וגם במנועי TSI אף פעם לא היו תקלות,ממש 100% אמינות,בן אדם ,אתה בסרט!!!.

עזוב אותך,אתה נותן לבן אדם להיכנס לצרה כשאתה מטעה אותו.

לפותח שרשור,רק כדי שתבין שיש פה אנשים שמטעים אותך,תתקשר לצמפיון ותגיד שאתה רוצה לממש את האחריות 5 שנים לגיר,בבקשה תעדכן מה נאמר לך על ידם.

אני מקווה שבכל זאת הם ילכו לקראתך.

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GUGY, בציטוט של מה שכתבת, הדגשתי את החלק הלא מבוסס והלא נכון:

מעט מאוד מהרוכשים - תוכל לספר לנו כמה רוכשים קיבלו אחריות כזו וכמה (שעומדים בקריטריונים) לא קיבלו?

אחריות שנה אחת - ספר לנו עד איזו שנה צ'מפיון נתנו שנה אחת של אחריות.

בכלל לא התייחסתי לנושא האמינות, רק לשטויות שכתבת.

אני טוען שהגיר אמין? אני בעצמי דיווחתי על החלפה של מצמדים פעם שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל שבוע רושם מה שנוח לך,אני לא יגע ברכבים של VAG רק בגלל מכלול תקלות גדול ותכוף במכלולים ראשיים ויקרים,קח רק בחשבון שאתה מייעץ לאנשים אחרים שלא מכירים את הרכבים,ואתה מסתיר או מייפה את האמת לגבי התקלות אתה נותן להם ייעוץ שקרי ומצייר להם תמונה הרבה יותר יפה מהאמת!.

לעניין,מכיוון שאתה מתמצא כל כך בכל הקשור לרכבי VAG,בוא תגיד לי אתה,לכמה מבעלי רכבי VAG יש 5 שנות אחריות על הגיר?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רושם מה שנוח לי? ומה אתה עושה? בפוסט האחרון שלך, זה שהדגשתי בו, כלום לא נכון ולא מבוסס.

אני לא מייעץ, אני כותב מה לי היה (או לא היה) ברכבים שלי. זה לא אומר כלום לגבי רכבים של אחרים. היו לי בעיות בגיר, ציינתי את זה. לא היו לי בעיות במנוע, ציינתי את זה. לי היו מספר רכבים עם DSG + TSI, לך לא. על מה אתה מתבסס? על עוד כמוך שאין להם ניסיון ורק שמעו סיפורים מעוד גולשים כמוך.

אני לא מייפה כלום, כל התקלות שהיו לי ברכבים מתועדות כאן בפורום. אתה מוזמן לחפש. אם לא תמצא, תכתוב, אתן לך קישורים.

אני בניגוד אליך, כותב רק דברים מבוססים, מנסיון שלי, לא מסיפורים של אחרים.

מאחר ואני לא יודע לכמה מבעלי רכבי VAG יש אחריות מורחבת, לא כתבתי את זה. אתה, למרות שאין לך נתונים, כתבת "למעט מאוד מהרוכשים". ומה לגבי "אחריות שנה אחת"? מאיפה הבאת את זה?

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...