Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו החדשה טיפול ראשון-מחיר בשמיים

momozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לדעת האם מישהו עשה כבר טיפול ראשון, וכמה שילם.

כי עם מחירים כאלה אני שוקל לא לטפל במוסך מורשה

עריכה אחרונה על ידי momozal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק העברתי את הקליאו שלי טיפול ראשון (כעבור שנה), ל"מזלי" חלק מהדיל של קניית הרכב היה עם טיפול ראשון בחינם, אך לפי הקבלה שקיבלתי מדובר על סדר גודל של 600 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת המחיר שאני קיבלתי עמדה על 650 ש״ח אשר כוללת החלפת שמן ופילטר שמן, ופילטר אוויר. אם מעוניינים בהחלפת מסנן מזגן העלות היא עוד 156 ש״ח. מחיר שנשמע לי הזוי בכל קנה מידה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

800 ש״ח לטיפול תקופתי זה אכן יקר, זה איננו הרכב הראשון שברשותי, וטיפולים במורשה עם רפידות הגיעו לסכומים האלה. כאשר שמן עולה כ90 ש״ח ופילטר שמן עוד כ60, פילטר אוויר 27 . נראה לי שעבודה של שעה במוסך איינה הולמת תוספת מחיר של 650 ש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

שים לב לעלות השמן ממרכיב הטיפול.יש להשתמש בשמן שהיצרן אישר כדי לשמור על הרכב.

לדעתי,ואני באמת לא אובייקיטבי. עדיף לשלם עוד מאתיים שקל ולהתנהג לפי דרישות היצרן.

אם תשתמש בחלפים ובשמן מאותה איכות לא יהיה כמעט הבדל ממוסך מורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך תלפיות אתה אומנם משוחד במעט אבל אשמח אם תוכל להסביר את המקרה הבא:

שמן שהיצרן אישר במוסך מורשה רנו ב"מדינת ישראל" = פז

באותה עלות אני קונה שמן שהיצרן אישר וממליץ עליו ELF ונשאר לי עוד עודף.

למה שאני מגיע עם מיכלים של שמן ELF למוסך מורשה רנו מסתכלים עלי כאילו נפלתי מהירח ועוד שואלים למה אני מתעקש לשים שמן תחליפי (ELF) ולא את המקורי(פז).

למה אין אפשרות לקנות ELF דרך המוסך (לא מדובר עליכם ספציפית אלא על כל מורשי רנו), הרי מוסכי רנו כן מחזיקים שמן גיר ELF?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך תלפיות אתה אומנם משוחד במעט אבל אשמח אם תוכל להסביר את המקרה הבא:

שמן שהיצרן אישר במוסך מורשה רנו ב"מדינת ישראל" = פז

באותה עלות אני קונה שמן שהיצרן אישר וממליץ עליו ELF ונשאר לי עוד עודף.

למה שאני מגיע עם מיכלים של שמן ELF למוסך מורשה רנו מסתכלים עלי כאילו נפלתי מהירח ועוד שואלים למה אני מתעקש לשים שמן תחליפי (ELF) ולא את המקורי(פז).

למה אין אפשרות לקנות ELF דרך המוסך (לא מדובר עליכם ספציפית אלא על כל מורשי רנו), הרי מוסכי רנו כן מחזיקים שמן גיר ELF?

אוי, עד כמה שאתה צודק!!!

1+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא עוררתי איזה תיבת פנדורה-

אבל נראה לי ששמן ELF מעולה ואתה יכול להשתמש בכל שמן שמתאים להוראות היצרן.

שים גם מסנן מקורי והכל בסדר.

אצלנו ברשת הוחלט לעבוד עם שמני פז שהיצרן בדק אותם. והם מאושרים לכל הצרכים שלנו.

גם ניסאן,גם גיר וכו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בין המוסכים המורשים יש הבדלים של אפילו 40% וחובה לבצע השוואת מחירים ולהתמקח. מי שלא עושה שיעורי בית לפני- אין לו מה להתלונן.

אני לפני טיפול גדול ביונדאי I20 וזו פעם ראשונה שאני מתחזק יונדאי (כל השנים רק רכבי VAG, הונדה ומיצובישי אחת) ואני לא מפסיק להשוות מחירים ולהתמקח למרות שיש לי עוד חודש בערך לטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נראה לי ששמן ELF מעולה

:roll:

לא נראה, בטוח שהוא מעולה.

אני מבין שלקרסו יש שיקוליים כספיים להכריז על פז כ"שמן מקורי"., אבל לפחות תנו ללקוחות לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...