Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האמת מאחורי אחריות צמיגי בפ גודריץ

sharif
שימו לב! השרשור הזה בן 3712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברצוני להביא לכם את הסיפור האישי שלי שמראה את האמת מאחורי אחריות הצמיגים של בפ גודריץ.

לפני בערך שנה החלטתי (בעצם הצמיגים שלי החליטו) שהגיע הזמן להחליף את צמיגי הרכב שלי (לאנד קרוזר ארוך).

לאחר מחקר אינטרנטי החלטתי ללכת הפעם על חצי חצי (לאחר 4 שנים עם צמיגי כביש).

מבין המבחר(מסיני עד ארה"ב) החלטתי לרכוש 4 צמיגי בפ גודריץ עם אחריות של שלוש שנים.

הצמיגים נראו טוב והרגשתי מאוד בטוח (לא הלכתי על סיני).

לפני מספר שבועות לפני הנסיעה שלנו לאילת עברתי על הצמיגים לבדוק שהכל בסדר לפני הנסיעה הארוכה (ממעלות) עם המשפחה.

בצמיג האחורי שמאלי היה בורג קטן, לא היססתי ופניתי לפנצ'ר מאכר לתקן.

לאחר שפרק את הצמיג, לתדהמתי הוא פנה אלי ואמר לי שהצמיג גמור והוא אינו יכול לבצע את התיקון מבחינה בטיחותית והראה לי חריצים בדופן הפנימי של הצמיג בחלק אחד מהצמיג.

התגובה הראשונית שלו הייתה איזה מזל שהצמיג עדיין באחריות - שלח אותו לחברה.

לאחר כשבוע וחצי התקשר אלי הפנצ'ר מאכר ואמר לי שהצמיג חזר, הנחתי שאני צריך לבוא ולהחליף, אך לתדהמתי הוא אמר לי שהחברה החזירה אותו עם מכתב המציין שאיני זכאי לאחריות כי הצמיג היה עם פנצ'ר והנזק נגרם עקב נסיעה בלחץ אוויר נמוך.

הסברתי לחברה (דרך מכתבים) שהצמיג לא ירד בו הלחץ כלל וכיליתי את התקר בגלל מעבר ידני על הצמיג כהתכוננות לנסיעה הארוכה אך הם נשארו בדעתם ולא מוכנים לכבד את האחריות שלהם!

המלצה: לא להתייחס לאחריות של החברה ולבצע את השוואת המחיר והדגם בלי שקר האחריות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, תציע לחברה לפרק צמיג אחר שלא היה בו פנצ'ר. אם יש נזק פנימי החברה תחליף לך רביעייה. אם אין נזק אתה מחליף על חשבונך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העצה.

האם תוכל להסביר לי את ההגיון מאחורי הטעון שלך?

כי בעיני החברה אם היה ששאר הצמיגים פגומים אז בוודאי זהו אינו פגם יצור אלה משהו שנגרם עקב שימוש לא נכון שלי (לא יתכן שרק ארבעת הצמגים שלי פגומים)

ואם רק צמיג אחד היה פגום אזי הבעיה בטח לא בייצור אלה הפנצר גרם לכך (עקב לחץ אוויר נמוך)

מנקודת המבט שלי: פנצר בצמיג שעדיין באחריות שלא נסעתי בו בלחץ אוויר נמוך (מבטיח ומוכן להבדק על כך) לא צריך לגרום לנזק שמחייב החלפת הצמיג (במידה שמדובר בצמיג איכותי מבית טוב)

ובנוסף, מה הסיכוי שכל ארבעת הצמיגים שרכשתי (ורק הם) פגומים מהיצרן, לא יותר הגיוני (לפחות מבחינה סתטיסטית) שרק אחד יהיה פגום. ואם הפגם הינו בחלק קטן מהדופן הפנימית (ולא על כולה) אז לא היתי יכול לגלותו לולה היה פנצר והורדתי את הצמיג לתיקון - נקודה למחשבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה אוהב ללכת עם הראש בקיר אז שיהיה לך בהצלחה.

זה מילה שלך מול מילה שלהם.

העובדות נגדך כי יש סימן של תיקון פנצ'ר ולכן קיים סיכוי סביר שנסעת עם הצמיג בלחץ נמוך.

אני לא מצדיק את היבואן, אני בסך הכל טוען שהיגיון בריא לא עובד פה אלא רק עובדות בשטח.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לך על הכנות שלך,

אך אין בצמיג תיקונים! (לא פנצ'ר ולא כל תיקון אחר)

לאיזה עובדות אתה מתייחס בדיוק, לעובדה שהצמיגאי המומחה (שמוכר את הצמיגים של בפ) נתן לי חוות דעת מקצועית בכתב שלדעתו הנזק בצמיג אינו נגרם עקב נסיעה בלחץ נמוך אך דפקט בצמיג עצמו. או אולי אתה מתחייס לעובדה שהייבואן בדרך כלל מכבד את האחריות שהוא נותן ומחליף צמיגים עם נזק (כמה מקרים אתה מכיר שהיו כך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם יבואן צמיגים אחר למדתי שאת כתב האחריות אפשר ואף רצוי להדפיס על נייר רך כי הדבר הראוי היחיד שניתן לעשות בו זה לנגב...

קרא היטב מה כתוב באחריות ותבין שהסיכוי שאי פעם מישהו אשכרה יצליח לממש אותה שואף לאפס.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי צמיג חדש במסגרת האחריות לאחר חצי שנה ויותר.

הצמיג - continental אינני יודע מי היבואן.

הסיפור פה בקישור.http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?351212-%D7%95%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A6%D7%99%D7%94-%D7%A7%D7%9C%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8-%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%98-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9D(E350MB)

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החתך בצמיג הוא באיזור המסמר/בורג?

זה כנראה לא משנה, הם טוענים שהוא נוצר בגלל נסיעה עם לחץ אויר נמוך, כך שהמיקום של הבורג עצמו לא משנה לצורך העניין...

sharif, בדקת את הצמיגים האחרים? זה נכון שהרציונל אומר שאם היה פגם בייצור, מה הסיכוי שכל 4 הצמיגים הפגומים אצלך, ורק אצלך... אבל אני חושבת שבאופן אישי, אם הייתי מוצאת דבר כזה בצמיג שלי, ישר הייתי בודקת גם את השאר, במחשבה להפעיל אחריות על כל מה שפגום ולא לנסוע עם חוסר ידיעה. ועכשיו עוד פי כמה וכמה, אם תמצא פגם כזה אפילו בעוד צמיג אחד, תשמוט את הקרקע מתחת לכל הטיעונים שלהם.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני מודה לעולכם על ההתיחסות והדעות ונסיונות העזרה.

אכן הדבר הראשון שהצמיגאי ביציע היה להוריד את שאר בצמיגים אך הם בלי תקלה (תקינים).

הנזק הצמיג אכן נמצא באיזור התקר ולא מרוח על כל הצמיג.

אני רואה מספר טיעונים כאן:

1. התקלה נבעה מהתקר ולא מפגם ביצור - איך יכול להיות שתקר בלי ירידת לחץ גורם לתופעה כזן?

2. התקלה נבעה מנסיעה בלחץ נמוך (הטענה של היבואן) - איך יכול להיות שלחץ נמול גורם לחתכים במקום מאוד מסויים בלבד (ולא לאורך כל הצמיג, ןלא מבחוץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים (הרבה. יותר מ-5). היה לנו רכב אחר שנכנס לו בורג לתורך צמיג מישלין יחסית חדש.

הפאנצ'רמאכר הוריד, הסתכל ואמר שבגלל שהבורג קיבל עיוות הצידה הוא שרט את דופן הצמיג ואת זה אי אפשר לתקן (וכמובן שבדר כזה גם לא מכוסה באחריות). אז היינו חייבים להחליף את הצמיג הזה. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו החליפו 2 צמיגי מישלין בני 4 חודשים בחינם במסגרת האחריות.

לשניהם נגרם נזק בצורה של בועה בצדדים.

לא בו זמנית, מדובר בהפרשים של חודשיים בין החלפה להחלפה.

יבואן מעולה.. ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהתכוונתי בשאלה ששאלתי.

מספיק שהרכב ירד ממדרכה או עלה עליה, הצמיג התכווץ והמסמר/בורג חורר את הדופן.

מוכר וידוע וקורה המון (קרה לי בסערת השלג האחרונה..)

אין קשר לאחריות אבל מבאס ומרגיז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...