Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מי היה מאמין שגוף מוסדי ייחשף לביטקוין?
באמת שלא ראיתי את זה בא.
מה השלב המטורף הבא? בית ההשקעות אשכרה יחזיק ביטקוין ולא דרך צד שלישי? לאן העולם מתדרדר

בלעדי: בית ההשקעות הגדול בישראל נהנה מאוד בחודשים האחרונים מהזינוק במחיר הביטקוין, הודות להשקעה של 100 מיליון דולר בקרן Grayscale Bitcoin Trust
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001363654

עריכה אחרונה על ידי maxcher
  • רעיון טוב! 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל בועה שהיתה, היה קיים לחץ על המוסדיים להצטרף, כדי לא להפסיד את הרווחים המטורפים ולא להישאר מאחור.

כמו שכולם רצו להשקיע במטבע האיסלנדי לפני 2008 ובהייטק לפני 2000.

מוסדיים שמשקיעים בביטקוין זה רק מקדם אותנו לשלב הסופי שבו הבועה הזו תתפוצץ.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מהי העדיפות של הביטקוין על שאר המטבעות?

ממה שהבנתי יש כמה עשרות מובילים ועוד מאות ואלפים פחות מוכרים.

אם ארצה להשקיע (כרגע אני לא) למה דווקא לבחור בביטקוין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

דממה
ביטקוין מעל 60 אלף דולר

https://www.bitcoinisdead.lol/

יש כאן כמה חברי פורום שאפשר להכניס ציטוטים שלהם לאתר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2021 בשעה 04:37, maxcher כתב:

דיש כאן כמה חברי פורום שאפשר להכניס ציטוטים שלהם לאתר :)

אתה מוזמן להכניס גם ציטוטים נבחרים מה S-1 של Coinbase, היישר מפי האתון:

ציטוט
since 2019, the Attorney General of the State of New York has been investigating the alleged misuse of over $800 million of customer assets by Bitfinex and its associated entities.
In addition, there have been reports that a significant amount of crypto asset trading volume on crypto asset platforms is fabricated and false in nature, with a specific focus on unregulated platforms located outside the United States. Such reports may indicate that the market for crypto asset platform activities is significantly smaller than otherwise understood.
Negative perception, a lack of stability and standardized regulation in the cryptoeconomy, and the closure or temporary shutdown of crypto asset platforms due to fraud, business failure, hackers or malware, or government mandated regulation, and associated losses suffered by customers may reduce confidence in the cryptoeconomy and result in greater volatility of the prices of assets, including significant depreciation in value. Any of these events could harm an adverse impact on our business.

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1679788/000162828021003168/coinbaseglobalincs-1.htm

בנתיים, שיחקת אותה.  כל הכבוד (באמת).  אם יורשה לי, עצה ממי שנכווה בעבר מפיצוץ בועה - התנהג חכם עם הכסף שבידך כעת.

עריכה אחרונה על ידי tzahico
  • אהבתי 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משקיע בקריפטו עם כסף שבמקרה הכי גרוע לא אפחד להפסיד אותו. בנתיים יש לי 2 מטבעות ETH ושבריר ביטקוין שאני מחזיק.

נראה לי אני אשב על מה שיש לי בלי למכור גם אם יעלה הרבה וגם אם ירד הרבה. אין לי ממש מה להפסיד.

• רעיון טוב! 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, renaultfreek כתב:

שאלה עם איזה תוכנה הכי כדאי לעבוד (באנדרואיד או במחשב), והאם כדאי לשלם לכמה בוטים אשר יקנו וימכרו כאשר המחירים עולים או יורדים?

אל תלך על בוטים. תפסיד כסף מהר.

צא ולמד רק ביטקוין, יש פודקאסטים , יש קהילה ענפה בארץ בפייסבוק, יש ספרים (ביטקוין והעתיד הכלכלי שלך) ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש ללמוד אם התאוריה היא HODL?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...