Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות גרוע בחברת bmw אין להם חלקי חילוף מה עושים?

קול ק
שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרצדס הכי טוב לא רק היום. גם אתמול וגם מחר וגם בכל פרק זמן שתבחר.:twisted:

את זה אני יודע ותאמין לי שבחברת מרצדס דבר כזה לא היה קורה גם אם הרכב מיובא.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה הזמנתי מספר חלקים עבור הBMW העתיקה שלי דרך היבואן. רוב החלקים הגיעו תוך שבוע כרגיל, אמנם במחיר שערורייתי אבל מילא. חלק אחד או שניים היו חסרים, והבנתי שהם לא יסופקו.

בדרך כלל אני קונה חלקים בחו"ל אולם לפעמים אני מעדיף לשלם יותר על מנת שהחלקים יגיעו מהר כשאני זקוק להם ואני לא נוסע כרגע.

כמובן שמאז השלמתי מזמן את התיקונים שרציתי לעשות גם בלי החלקים החסרים. לפני כשבוע קיבלתי טלפון מהמוסך שהחלק החסר הגיע, ונאלצתי לקנות אותו למרות שלא הייתי זקוק לו כי היה מדובר בהזמנה מיוחדת עבורי מגרמניה. מנהל העבודה במוסך הוותיק אמר שהמצב של אספקת החלקים של BMW כרגע הוא נוראי. הוא האשים את דלק אבל על פי הכתבה שהתפרסמה לפני שבועיים בynet האשם הוא באספקת החלקים של BMW בחו"ל.

בכלל אני מרגיש ירידה ברמת השירות של BMW מאז שהיבואן עבר מקמור לדלק. אולם בנתיים רכשתי גם פורד, ושם הייתי מרוצה מרמת השירות של דלק. כנראה שהם צריכים לעסוק במה שהם מבינים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההתנהלות לקוייה . השירות גרוע? מה קורה לחברה ? מדובר באחת מהחברות המובילות בעולם.

ברוכים הבאים לשרות ה"מעולה" של דלק מוטורס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה תקלה קריטית ברכב חדש (ספידומטר לא עובד - לא חוקי לנהוג),

שבועיים עד שהחלק החדש הגיע ובינתיים נסעתי על מאזדה 6.

מחברה כזו הייתי מצפה להשקיע עוד 20$ למשלוח OVER NIGHT עבור לקוח ששילם בערך 50,000$ על הרכב ולא לתת לי להמתין שבועיים אחרי שהרכב אצלי רק חודש.

בכל אופן, כתבתי מכתב לBMW העולמית והתקשרה אלי בחורה מדלק מוטורס שנתנה לי פיצוי טיפול שמנים...

hatikva.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

הרבה זמן לא צחקתי ככה,

ובקשר לשירות עצמו, זה באמת בושה בשבילם, אני דיי בשוק מכך.

נ.ב, גם חיישן אוויר בX6 של דוד שלי עד שהוחלף עבר יותר מחודשיים (וריח של דלק ברכב בנסיעה יומיומית).

לא יודע אם זה חלק שקשור אליהם ולשירות הזה, אבל זה הוזמן מחו"ל וזה הזמן שלקח לחלק להגיע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלנו רכב חליפי.... מפריע לנו שאין תשובות לחברה . ... כמה זמן זה יקח... חודש , חודשיים... מזלזלים בנו , לא נותנים לא תשובות, סוגרים את הטלפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס הכי טוב לא רק היום. גם אתמול וגם מחר וגם בכל פרק זמן שתבחר.:twisted:

הידרדרו, לא מתפקדים, ,משקיעים מליונים למתג את המוצג .... והמוצר גרוע !!!!! אכתוב שוב ... גרוע גרוע גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות לפותח השירשור:

- אני מבין שטיפלתם ברכב במשך כ 3 שנים באותו מוסך. האם עד האירוע הייתם מרוצים מהשירות?

- האם מרגע שהבנתם שהפעם יש בעיה שאתם לא מוכנים לקבל, פניתם לגורם נוסף ברשת היבואן? מוסך מרכזי, מנהל שירות ארצי (או משהו מקביל)? כי זה נראה די תמוה להיות במצבכם ולהסתפק באמונה שפוסט בפורום הוא דרך הטיפול היחידה.

- מתי קיבלתם את הרכב החלופי ומאיזה סוג?

יהיה מעניין ללמוד ממישהו שמבין מה דין רכב ביבוא אישי(ובמיוחד כזה שאינו יובא כלל באופן סדיר) מבחינת מחוייבות היבואן למלאי חלפים ומדיניות שירות.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד״כ היחס של יבואנים לרכבים שיובאו ביבוא אישי שונה, ולרעה. אין ליבואן שום אינטרס לטפל ברכב כזה במהירות, והוא יכול להסתתר מאחורי המשפט ״לא אני ייבאתי את הרכב.״. היבואן מתחייב באישור שהוא נותן לרכב, לתת שירות, אבל לא מתחייב לאספקת חלפים סדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שדלק מוטורס הורידו כמה מדרגות את השרות. הם לא יודעים לתת שרות ופרימיום בשבילם זה מילה גסה. הם רגילים לחברות הליסינג ושם כללי משחק שונים.

הפעם אין קשר ל"דלק". הרכב הוא בייבוא אישי, לא הובא דרך היבואן. תקרא קודם.

בתור אחד שלא קנה אף פעם רכב מהיבואן אבל דואג בדרך כלל לטפל במוסכים המורשים של הרכב, ל"דלק מוטורס" יש שירות טוב יותר מהרבה יבואנים אחרים שנתקלתי בהם (לא נגיד שמות), ואני אדם פרטי מן הסתם.

אגב, אין יבואן אחד שאני אוהב בארץ. כולם בערך אותו חארטה. אז שאני אומר "יותר טוב", אני מתכוון ל"פחות גרוע".

בעיית החלקים של BMW קשורה באופן מוזר ליצרן ולא ליבואן שכן כתוב שהם לא מתחייבים לזמן הספקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר ליבואן?

השילוב של רכב ביבוא אישי וחוסר אספקת החלקים על ידי במוו העולמית לא נעים אבל אין שום קשר לדלק מוטורס. הם לא חייבים לו כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...