Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים מעניינים ומיוחדים בארץ (:

שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

20150801_230045.jpg

הנה עוד אחד שנשאר בסצנת השיבורים של שנות ה90.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
הברזלים האלה יושבים על הפח? בטח כשהוא נוסע מהר ברוח יש לו סולו תופים מה"סאנרוף" הזה.

בשעה טובה היום התחדשתי בדמוי הסאנרוף הזה. איך שלא תסתכלו על זה, הקורולה שלי קיבלה צורה הרבה יותר "מגניבה", זה ממש, אבל ממש מתאים לה.

מרחוק זה נראה פצצה, מהפרונט של הרכב זה עוד יותר פצצה. אתה יודע שזה "חרטה" כשאתה מסתכל מאחורה ורואה את התושבות שלו אבל מרחוק זה ייראה כסאן רוף פתוח.

וכבר נסעתי איתו על 100+ ואין רעשים כי זה לא ברזל וזה גם מודבק.

יש כל מיני סוגים , אני לקחתי את הדגם האירופאי הקשיח ודמוי זכוכית.

(הייתה אריזה, לא לדאוג).

שיצחקו עד מחר...

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה מכיר את הזקנות המפחידות האלה שעושות דיאטות רצח, לובשות מכנסי עור צמודים או ג'ינסים קרועים וחולצות הלו קיטי של ילדות בנות 14 עם מליון תכשיטים מפלסטיק ועגילים ענקיים?

מרחוק וממבט חטוף היא נראית טוב אבל ככל שאתה מתקרב, הקיא מתחיל לעלות לך ואתה רוצה לברוח.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני עכשיו מתפקע מצחוק על עצמי במיוחד עם השרשור הזה, אבל באמת שזה יצא יפה ואני מבסוט.

אם אני אצליח לגרום לאנשים לחייך ולצחוק בגלל דמוי סנרוף על קורולה שנת 80 אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני הולך לפתוח עסק של בתים מזוייפים. יש סתם קיר ברחוב? מדביקים עליו דלת מזוייפת ויש לך כאילו בית.

אני אתעשר מאנשים כמוך אושריקו.

https://www.youtube.com/watch?v=pxbsV8QWGic

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש לי לנסר קלאסיק 2005 ואני רוצה לשים לה חצאיות קדמיות ואחוריות ועוד כל מיני קישוטים אם מישהוא יכול להפנות אותי או לעזור לי בזה תודה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לשים לה חצאיות ושטויות אלא אם בא לך להתחבר לדאעש.

מה שכן אפשרי זה חלונות כהים, ג'אנט מגנזיום, אולי מעט ניקלים,לדים, מערכת טובה וסע לשלום.

אני חושב שהמיצובישי לנסר קלאסיק נראית לא משהו בכלל ובניגוד לרכבים אחרים שאפשר לייפייף אותם, פה זה רק המוסיף גורע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לשים לה חצאיות ושטויות אלא אם בא לך להתחבר לדאעש.

מה שכן אפשרי זה חלונות כהים, ג'אנט מגנזיום, אולי מעט ניקלים,לדים, מערכת טובה וסע לשלום.

אני חושב שהמיצובישי לנסר קלאסיק נראית לא משהו בכלל ובניגוד לרכבים אחרים שאפשר לייפייף אותם, פה זה רק המוסיף גורע.

0f98ee702dc388b7451241d39b66b228.jpg8eafecffc44c4d00bc828d328c6731cf.jpg

ניקלים ניהים שחורים וחלונות שחורים רעיון טוב מערכת טובה יש נראה לי חצאציות רק יוסיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם כל חובבי המוטוריקה...בבקשה...אל תוסיף את החצאיות האלו. זה סתם מכער את הרכב וגורם לו להיראות כמו רכב של המורדים בסוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האמיתית מה התקציב,בתקציב טוב אפשר להביא שדרוג למראה שיראה מקצועי וספורטיבי ולא זול,בתקציב חסכני, במקסימום תקבל בדיחה על גלגלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...