Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטהר אויר לרכב.. פארסה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במה באמת לדעתכם מבשם ריח של מותג כמו chemical guys שעולה 50 שקלים טוב יותר ממבשם של air wick או סנו או כל אחר "איכותי" שעולה חצי מחיר או אפילו פחות? אם בכלל...

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה באמת לדעתכם מבשם ריח של מותג כמו chemical guys שעולה 50 שקלים טוב יותר ממבשם של air wick או סנו או כל אחר "איכותי" שעולה חצי מחיר או אפילו פחות? אם בכלל...

לדעתי בכלום

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסון, למרות שהריחות ממש נעימים, הבעיה היא העמידות.

הם לא מחזיקים אפילו חצי שעה ברכב סגור, שלא נדבר על נסיעה.

מבחינת הבדלים, אני לא חושב שיש משהו יותר מידי דרסטי, אולי פחות פוגע בבדים ויש הרבה מבחר, אבל אני מניח ש vix יוכלו לענות על זה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני עדיין חושב שאמשיך לשמור אמונים לפחיות של קליפורניה

יש לי את הריח "רכב חדש" של CG והוא לא מחזיק מעל ליום, למרות שדין מVIX המליץ לי על שיטת יישום של להספיג ספוג קטן ולמקם ברכב ושזה אמור לתת הבדל, אני אנסה את זה ביום שישי הקרוב, אבל ברמת העיקרון יום זה המקסימום שהצלחתי להשיג.

בכול מקרה אני מאוד מאוד מרוצה מפחיות קליפורניה, זרקתי אחת שהייתי בטוח שהיא כבר בדרך לסיים את חיה ברכב של העבודה, הסרתי את המכסה לחלוטין, ואני מוכן להישבע שכבר יותר מ3 חודשים מאז שחשבתי שהיא כבר גמורה ועדיין יש ריח מצויין ומורגש ברכב של העבודה, הן מחזיקות המון המון זמן ותמיד עם ריח טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמידות של איזה מוצר? בעניין בהתאמה לבדי ריפוד ועור.. אני מאמין שמוצר שאפשר לרסס אותו על על בגדים וספות יהיה מספיק עדין כלפי ריפוד של רכב שבהגדרתו אמור להיות הרבה פחות עדין.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני עדיין חושב שאמשיך לשמור אמונים לפחיות של קליפורניה

יש לי את הריח "רכב חדש" של CG והוא לא מחזיק מעל ליום, למרות שדין מVIX המליץ לי על שיטת יישום של להספיג ספוג קטן ולמקם ברכב ושזה אמור לתת הבדל, אני אנסה את זה ביום שישי הקרוב, אבל ברמת העיקרון יום זה המקסימום שהצלחתי להשיג.

בכול מקרה אני מאוד מאוד מרוצה מפחיות קליפורניה, זרקתי אחת שהייתי בטוח שהיא כבר בדרך לסיים את חיה ברכב של העבודה, הסרתי את המכסה לחלוטין, ואני מוכן להישבע שכבר יותר מ3 חודשים מאז שחשבתי שהיא כבר גמורה ועדיין יש ריח מצויין ומורגש ברכב של העבודה, הן מחזיקות המון המון זמן ותמיד עם ריח טוב.

אני חי נושם ואוהב פחיות קליפורניה.

יש לי חבר שטס בתדירות גבוהה לחול והוא כבר יודע שהדבר היחיד שאני צריך ממנו זה סט של 4 פחיות קליפורניה בכל פעם שהוא טס, דגש על coronado cherry למרות שבפעם האחרונה קבלתי מנגו.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חזרתי לפחיות,ניסיתי כמה ספריים אבל הם לא מחזיקעם מעמד.

הפחית כול הזמן נותנת ריח ולא צריך להתעסק איתה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה לך, אין הבדל גדול מבחינת חומרים בין מטהר אויר של סנו לבין מטהר אוויר של cg

באמת שלא.

ההבדל טמון בריח, אחד מתאים לשירותים, והשני לרכב.

מלבד זאת, את מטהרי האויר של CG כלל לא מומלץ לרסס, אלא פשוט להספיג פד כלשהו במעט נוזל ולהניח אותו ברכב, וכך הם מספיקים למשך זמן רב.

עם המטהרים של סנו אתה לא יכול לעשות זאת, שכן הם מגיעים בתרסיס ארוסול לרוב, וגם אם כן, הריחות שלהם פחות מתאימים לרכב, אבל אם מצאת משהו לטעמך אז לך על זה.

בנוסף, ל CG יש כמה ריחות ממש מגניבים שספק אם תמצא במדפי הסופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...