Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפורום דיטיילינג למחסני תאורה ב60 שניות..

שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד תגובות מיותרות? מישהו? משהו?

יש לך שאלה ספציפית? אתה צריך הבהרה כלשהי? אתה מנסה לחדד את העמדה שלך? אתה מנסה לפתח דיון ?

אתה סתם מחפש שיגיבו לך?

כאילו מה אתה מצפה שיענו לך ?

תגיב בצורה ברורה, תביא את עמדך ויהיה ניתן להמשיך את הדיון בצורה מכובדת. כל עוד הדיון לא מכבד את המשתתפים בו מבחנתי הוא דיון עקר ומיותר.

אני אוסיף ואגיד שאין לי שום בעיה שאנשים מאבזרים את רכבם, כל עוד הם לא מסנוורים אותי על הכביש הם לא מעניינים אותי בשום צורה. אבל הניסיון כבר הוכיח שרבים מאותם פוסטים בסוף קשורים יד ביד לאותם מסנוורים בכבישים.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנוורט ידידי התגובה האחרונה שלי הופנתה ל׳ אבו עלי׳ יהיקר. תגובה כמו שלו אכן רלוונטית ומקדמת את הדיון עשרות מונים( שכמובן אליה לא התייחסת כי היא תומכת בדעתך)

תת פורום זה נפתח לכל הקשור לאסתטיקה לרכב, לחיצוניות שלו. כולל מדבקות no fear, אנטנות וניאון מתחת לרכה, כמובן גם לצפיפות סיבים במגבות מיקרו.

כל עוד דף הבית לא מפוצץ בלדים נורות לדים נורות , אני חושב שזה בסדר גמור, בשביל אנשים שמחפשים פוזה והגדלת אגו כמוני לדוגמא, זה תת הפורום שמתאים לי, זו אסתטיקה בשבילי.

לא סתם השם של הפורום ארוך כל כך, הוא יכלול בתוכו את כל זה.

לגבי הסינוור,דווקא כקהילה כזו שמנסה להטמיע נהיגה נכונה ובטוחה נוכל להשפיע על אותם קסנונים מסנוורים וכו,וכך הענקנו אפילו משמעות כזו לפורום שעוסק כביכול במראה הרכב נטו( תחום הרבה יותר רחב ממה שחשבתי אני מודה,שמחתי ללמוד )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...