Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון חורים בדאשבורד. תיקון ציפוי עור?

שימו לב! השרשור הזה בן 4026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

אחלק את הנושא לשתי שאלות:

1. הקודנית הקודמת ברכב שלי הייתה מוברגת לפלסטיק בקונסולה המרכזית (לדעתי, גזר דין מוות למ שעשה את זה).

כמובן שלאחר שפירקתי אותה נשארו חורים מכוערים. ניסיתי למעוך בחזרה את הפלסטיק למקומו ואפשר לומר שיש שיפור, אך עדיין יש פגיעה במרקם האחיד של הפלסטיק (מצ"ב תמונה). האם יש דרך לתקן את זה?

2. ציפוי העור של ידית ההילוכים ושל ההגה כבר שחוקים מאוד וזה מכוער (מצ"ב תמונה). יש דרך לחדש אותם? או שחייבים להחליף?

03052013325.jpg

03052013327.jpg

Nissan Maxima A33 2L V6

Nissan Almera N16 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי ניקיתי את הבליטות של הפלסטיק ועשיתי שקע קטן , ערבבתי דבק פלסטלינה אפוקסי אפור ומלאתי את החורים , לפני שהספיק להתייבש ניגבתי עם סמרטוט רטוב לגובה אפס - יצא מושלם !

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פעם תוכנית טלויזיה ששם גם הייתה בעיה כזו.

הם לקחו פלסטלינה לחצו אותה כלפי הפלסטיק כדי לקבל את הצורה שלו-"החיספוס".

אחר כך הם לקחו פלסטיק נוזלי בצבע שצריך,מילאו את החורים ואז לקחו את הפלסטילינה והצמידו אותה כלפי התיקון.יצא ממש כמו חדש.

בהצלחה.

ממתי לאלמרה יש גירסה עם סלון עור!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי ניקיתי את הבליטות של הפלסטיק ועשיתי שקע קטן , ערבבתי דבק פלסטלינה אפוקסי אפור ומלאתי את החורים , לפני שהספיק להתייבש ניגבתי עם סמרטוט רטוב לגובה אפס - יצא מושלם !

השאלה איך אני מקבל את הגוון המתאים?

ראיתי פעם תוכנית טלויזיה ששם גם הייתה בעיה כזו.

הם לקחו פלסטלינה לחצו אותה כלפי הפלסטיק כדי לקבל את הצורה שלו-"החיספוס".

אחר כך הם לקחו פלסטיק נוזלי בצבע שצריך,מילאו את החורים ואז לקחו את הפלסטילינה והצמידו אותה כלפי התיקון.יצא ממש כמו חדש.

בהצלחה.

ממתי לאלמרה יש גירסה עם סלון עור!?

זה נשמע מעניין. מה זה פלסטיק נוזלי ואיך אני משיג אותו בגוון הדרוש?

וזו לא האלמרה אלא ניסאן מקסימה עם סלון עור 8)

צריך לשנות את האוטאר.

יש למישהו רעיונות לגבי שיפוץ של ההגה וידית ההילוכים?

Nissan Maxima A33 2L V6

Nissan Almera N16 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לחדש עור שחוק. כן אפשר לעשות ציפוי מחדש בהתאמה מלאה.

ראיתי כמה עבודות כאלו בטופ קאר -לא זול,אבל ייתן לך מראה חדש ויפה לאורך שנים.

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----כיסויי_הגה.html

אפשרות נוספת זה הרכבה של כיסוי הגה/ידית מוכנים( היה לי בעבר הגה עור שחוק וכך עשיתי)

זה כמובן לא יהיה דומה להתאמה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...