Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לרכוש מנוי לסימולטור iRacing - דעות?

שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

איירייסינג מתמחים בפשטות המירוצים און ליין והתאמת רמת הנהיגה של המתחרים כך שיהיו מירוצים מעניינים.

שיטת הדירוג נקבעת לפי זמני הקפה, עיקביות ונהיגה חלקה.

על כל ירידה מן המסלול, פגיעה בנהג אחר או סיבסוב מאבדים דירוג.

נהג מהיר אך "אלים" לא יוכל להתקדם קדימה, הנושא הזה מייצר ליגות נהיגה מרתקות, להוציא את הרוקיז', משתמשים חדשים שמבצעים לא מעט טעויות נהיגה, כבר מהרשיון הראשון מתחילים לראות נהגים מדהימים.

לגבי האוטומאט, אישית אני נגד, כלומר, אם אתה כבר משקיע, לך עד הסוף, מה שמרוויחים בסימולטור לוקחים גם לחיים האמיתיים בהמשך.

למרות זאת אתה תמיד יכול לנהוג במצב אוטומאט, או לחלופין החלפת הילוכים מההגה.

במקרה שלך, הגה מצויין שעובד נהדר עם איירייסינג, יש לך אוזניים להחלפת הילוך מאחורי ההגה, הכל תלוי בכיול בתוך המשחק עצמו.

אם תצטרך עזרה, אשמח לעזור.

בכל מקרה, בהצלחה

תודה על התגובה המפורטת, אולי אנסה הילוכים טיפה אח"כ אבל קודם ארגיש את הסימולטור באוטומט, נראה כאשר אזרום עם זה כנראה.

אני רק מקווה שאצליח להתקדם ולהנות במסלולים גם ברשיונות מתקדמים כאשר אגיע אליהם בלי להוציא הון תועפות שאין לי כרגע,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים,

אז רכשתי מנוי ל-iRacing וזה פשוט ממכר בטירוף (באופן חיובי כמובן)

אתמול התנסיתי באימונים ראשונים על המסלול עם נהגים אחרים ולמדתי את המסלול, זה ממש כיף. מאמין שהיום אמשיך עוד כמה אימונים ואז אולי אנסה גם לנהוג בדירוגים ואז מירוץ, שיהיה בהצלחה.

2 שאלות למי שיודע כמובן:

1. האם בדרגת רישיון rookie אני מקבל רק 4 מסלולים וזהו? כלומר אם אני רוצה להתחרות על מסלולים אחרים אני צריך כבר לרכוש אותם יחד עם מכוניות חדשות?

2. אני יכול להצטרף לליגות? תחרויות שונות? אם כן, האם זה משפיע על דירוג iR ו-SR?

תודה לכולם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

1. אם אתה רוצה מסלולים או רכבים נוספים, אתה צריך לרכוש. אין טעם לרכוש עד שהסדרות נפתחות בפניך.

2. תחרויות זו הדרך היחידה שלך להעלות את הSR ואת הiR (האמת שSR אפשר להעלות גם בqualifying).

שים לב שאתה עולה ברשיונות לפי safety rating, לא לפי תוצאות. זה אומר שאם תסיים ראשון, ותתנגש בדברים ותרד מהמסלול, לא תגיע לשום מקום.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כן:

http://faq.iracing.com/article.php?id=177

ב. בעיקרון אי אפשר, אבל מדי פעם יש מבצעים עם הוזלות משמעותיות וכבר היו מבצעים של חודש בחינם ודברים הרבה יותר מוצלחים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=437925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • שנתיים מאוחר יותר...

שלום חברים, חדש פה.

מחייה את הנושא, אני שוקל להצטרף עכשיו ל-iRacing, כרגע יש מבצע בסטים - $25 לשנה.

רציתי לשאול אם יש פה חבר'ה אקטיביים בליגות, אשמח להכיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי ב-iracing שלוש שנים והייתי בסדר. בשיא הגעתי ל-iR 3500.

Obutto oZone, CST pedals, 3x22" screens etc. כל הווג'ראס שהיה בשעתו.

זה סימולטור ממוצע בלבד. הרעיון טוב, הביצוע לקוי. ולא בגלל המחיר. הבעיה בו היא שהוא לא מציאותי מספיק. לא דומה למכונית אמיתית, ומאוד מעייף בעקבות זאת, בעיקר במירוצים הארוכים.

עברתי ל-Project CARS ומעולם לא הסתכלתי אחורה. פי אלף יותר מציאותי בכל היבט.

Assetto Corsa הוא איפשהו ביניהם.

לא חוזר לאיירייסינג בחיים. בשם "המציאותיות" הם המציאו כל מיני תחושות בהגה שלא קיימות במכונית אמיתית. מכונית אמיתית מתגלגלת ומתעלרדת על המתלים. במשחקים האלה אין שום זכר לזה. לא משנה אם נוהגים במכונית מירוץ או במכונית כביש, האוטו בישרה אופקית כמו באינדי500 משנות השמונים.

לא בשבילי.

עם זאת, אחת מהיכולות של נהג טוב היא להסתגל. למכונית, למסלול, לתנאים, ובמקרה של המשחק הזה, הכל ביחד ובנוסף לכך שהוא לא דומה למכונית.

ולכן אפשר להגיד שהוא דורש כישורים דומים משנדרש מנהג במציאות.

זהו חפרתי אני הולך לישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני משחק ב-Project CARS מאז שיצא, מאוד אוהב את המשחק.

בסוף לא לקחתי את המנוי לשנה ל-iRacing, למרות שראיתי מלא סרטונים וזה פשוט נראה כיף. פשוט צריך זמן לזה... זמן שאין :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...