Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון בדיקת רכב לפני קניה בעכו

אליהו אליהו
שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני ירושלמי שככל הנראה קונה מחר רכב מסוג הונדה בעכו.

אני צריך מכון בדיקה טוב ואמין שאוכל ללכת אליו לבדיקה של הרכב. מחיפוש מהיר אצל הרב גוגל שליט"א אני לא רואה הרבה אופציות באזור.

אני רואה שיש מקום בשם "טכנו ליין" באזור התעשייה אבל אין לי מושג אם אפשר לסמוך עליהם. קראתי קצת חוות דעת עליהם כאן בפורום ובמקומות אחרים אבל זה מלפני 7 8 שנים ולא כל התגובות היו חיוביות.

יש למישהו המלצה?

תודה מראש

אליהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל מכון טכנוליין ובעצם גם זה שמבצע את הבדיקה בחור על הכיפאק ואמין.

עושה בדיקה מקיפה וטובה לרכב רק תוודא שהמוכר לא מכיר אותו כי אחרי הכל עכו היא עיר קטנה.

שים לב המכון עבר לא.ת דרום ליד מוסך הוד אל רום של רנו ניסאן.

יש גם בדיקה לפני קניה ב"טסט בעכו" שנמצא באותו אזור התעשייה ומכון נוסף ליד מוסך הדקל שגם הוא בא.ת. לגביהם אני לא יכול לענות לך כי אין לי נסיון.

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור לב המפרץ/משרד רישוי יש מספר מכונים. מממ מומלץ מאוד. עדיף לבדוק את הרכב רחוק ממקום שבעל הרכב מכיר את כולם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...