Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות והתייעצות לגבי פוליש ווקס

שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם...אני רוצה לעשות פוליש לרכש שלי,ואני אשמח אם תמליצו לי על מקומות.

עכשיו יש לי מספר שאלות, אם עושים פוליש האם פלסטלינה היא חובה לפני?.

אם עושים פוליש המקום שעושה את העבודה עושה גם ווקס?.

קיבלתי המלצה על מקום בשם CARFIX האם יש מישהו שמכיר את המקום?

הייתי היום בבוקר לקבל הצעת מחיר, והציעו לי סכום לא גבוה בכלל בגלל שהם לא עובדים עם סוחרים.

לצורך ההדגמה הוא עשה לי קטע קטן, ואני חייב לציין שזה היה חלק ברמה מדהימה לעומת שאר הרכב.

השאלה איך אני יודע אם הפוליש שלהם מקצועי ומחזיק מעמד תקופה ארוכה?

ובכלל כמה זמן אמור פוליש להחזיק מעמד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם...אני רוצה לעשות פוליש לרכש שלי,ואני אשמח אם תמליצו לי על מקומות.

עכשיו יש לי מספר שאלות, אם עושים פוליש האם פלסטלינה היא חובה לפני?.

אם עושים פוליש המקום שעושה את העבודה עושה גם ווקס?.

קיבלתי המלצה על מקום בשם CARFIX האם יש מישהו שמכיר את המקום?

הייתי היום בבוקר לקבל הצעת מחיר, והציעו לי סכום לא גבוה בכלל בגלל שהם לא עובדים עם סוחרים.

לצורך ההדגמה הוא עשה לי קטע קטן, ואני חייב לציין שזה היה חלק ברמה מדהימה לעומת שאר הרכב.

השאלה איך אני יודע אם הפוליש שלהם מקצועי ומחזיק מעמד תקופה ארוכה?

ובכלל כמה זמן אמור פוליש להחזיק מעמד?

הכל שאלה של מחיר.

אני לא יודע כמה זה הולך לעלות לך. אבל אתה יכול לברר על דרכי פעולה של דיטיילניג,אתה יכול לברר וללמוד על מוצרים שקיימים בשוק,על כלים...

תאמין לי שאם תשקיע שבוע מזמנך הפנוי אתה תלמד המון.

כאשר תהייה מצויד בכל הידע הזה אני בספק אם עדיין תרצה שמישהו יעשה לך פוליש ווקס (אתה תרצה לעשות לבד)

אבל אם בכל זאת תרצה שהמקום (carfix) יעשה לך פוליש וקס..אתה פשוט תדע לשאול אותו לגבי התהליך שהוא הולך לבצע ולגבי החומרים בהם ישתמש..וככה תדע אם הוא טוב או שהוא סתם חאפר..ותחליט אם כדאי או לא.

ואגב חשוב לעשות פלסטלינה לפני פוליש כי היא מורידה המון לכלוך ומזהמים שיכולים רק להקשות על תהליך הפוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם E-A , פלסטלינה מומלצת מאוד .

כן , מייד לאחר הפוליש עושים ווקס , אבל זה כמו לשאול אם מוסיפים חלב לקפה - תמיד יכול להיות זה שתזמין ממנו הפוך ותקבל אספרסו .

קארפיקס ממה שאני התרשמתי , וראיתי עבודות שלהם יום-יום במשך כמה חודשים , העבודה טובה יחסית (תלוי למה משווים , תמיד עדיף דיטיילר "פרטי" על מכוני דיטיילינג) .

לפוליש אין תוקף , אלא רק לאפקט שלו , וזה עניין התלוי בשימוש ברכב ובאמת המידה שלך למתי הגיע הזמן לחדש אותו .

ככל שתשתמש ברכב יותר (נסיעה , שטיפה , ווקסים , כיסויים וכל מגע אחר עם הצבע) ככה הזמן עד לפוליש הבא יתקצר , יכול לנוע מאחד לכמה חודשים (חד משמעית לא מומלץ!!!!) עד לאחת לכמה שנים (בד"כ הכיסויים של פרארי יחסית עדינים , ואם לא הבנת את הרמז רק אקזוטיקות שסגורות בחניה ולא נוגעים בהן מלבד לתצוגה השנתית) .

לא יודע באיזה חומרים הם משתמשים , אבל ככל הנראה משהו מהמסחריים כמו 3M (הלוואי) , Ardex וכדומה .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם E-A , פלסטלינה מומלצת מאוד .

כן , מייד לאחר הפוליש עושים ווקס , אבל זה כמו לשאול אם מוסיפים חלב לקפה - תמיד יכול להיות זה שתזמין ממנו הפוך ותקבל אספרסו .

קארפיקס ממה שאני התרשמתי , וראיתי עבודות שלהם יום-יום במשך כמה חודשים , העבודה טובה יחסית (תלוי למה משווים , תמיד עדיף דיטיילר "פרטי" על מכוני דיטיילינג) .

לפוליש אין תוקף , אלא רק לאפקט שלו , וזה עניין התלוי בשימוש ברכב ובאמת המידה שלך למתי הגיע הזמן לחדש אותו .

ככל שתשתמש ברכב יותר (נסיעה , שטיפה , ווקסים , כיסויים וכל מגע אחר עם הצבע) ככה הזמן עד לפוליש הבא יתקצר , יכול לנוע מאחד לכמה חודשים (חד משמעית לא מומלץ!!!!) עד לאחת לכמה שנים (בד"כ הכיסויים של פרארי יחסית עדינים , ואם לא הבנת את הרמז רק אקזוטיקות שסגורות בחניה ולא נוגעים בהן מלבד לתצוגה השנתית) .

לא יודע באיזה חומרים הם משתמשים , אבל ככל הנראה משהו מהמסחריים כמו 3M (הלוואי) , Ardex וכדומה .

אני מאמין שהבעלים הקודם לא עשה ברכב פוליש מיום שהרכב נקנה.

אז אני רוצה לתת לרכב ברק ולהעלים שריטות קלות,

ואם מישהו מכיר את יעקב אלטר אשמח לדעת מה טווח המחירים שהוא עושה פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה לא יצא ברמה של דיטיילינג אמיתי. אפילו לא קרוב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט יש ערכה מושלמת של מגווירס שיש בה הכל פלסטלינה פוליש ווקס ושמפו +מיקרופיבר מומלץ ביותר מחיר סביר!!!

כן נתקלתי בזה אבל עבודה ידנית לא תעשה את העבודה של המכונה

אפילו אם אשב 3 שעות אולי הגיע ל80 אחוז מהתוצאה וגם בדרך אהרוג את עצמי...

ביררתי היום עם FIXCAR והם משתמשים בפלסטלינה לפני הפוליש.

עכשיו דיברתי איתו בפלאפון,

הוא הסביר לי שהוא שוטף את הרכב לפני עושה פלסטלינה,ואז עושה את הפוליש, החומרים הם גרמנים ואז בסוף עושים את הקריסטל (אם שמעתי נכון או שהתבלבלתי)

החומרים הוא ציין שהם גרמנים והפוליש והחומר מחזיק שנה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אם אשב 3 שעות אולי הגיע ל80 אחוז מהתוצאה וגם בדרך אהרוג את עצמי...

אתה אופטימי :lol:

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס. עבודה איכותית ומקיפה (קרי 100%) עם מכונה בד"כ לוקחת מעל יום. אז ידנית ? גם 80% אין סיכוי.

לגבי CARFIX - תשאל אותו מה השם של ציפוי ה"קריסטל".

יש כל מיני כאלו, אחד מהם זה GTECHNIQ C1 - חומר יקר במיוחד.

מה הצעת המחיר שלו?

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס. עבודה איכותית ומקיפה (קרי 100%) עם מכונה בד"כ לוקחת מעל יום. אז ידנית ? גם 80% אין סיכוי.

לגבי CARFIX - תשאל אותו מה השם של ציפוי ה"קריסטל".

יש כל מיני כאלו, אחד מהם זה GTECHNIQ C1 - חומר יקר במיוחד.

מה הצעת המחיר שלו?

250 ויש להם מלא סירטונים ביוטיוב של רכבי יוקרה שבאו לעשות ורואים שהעבודה היא מקצועית.

וכן הייתי אופטימי מאוד,אני יתקן ל30 אחוז חחח :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 שקל עבור פלסטלינה, פוליש איכותי וסוג של LSP שמחזיק שנה ?

משהו פה לא נשמע לי הגיוני. "קצת" נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 שקל עבור פלסטלינה, פוליש איכותי וסוג של LSP שמחזיק שנה ?

משהו פה לא נשמע לי הגיוני. "קצת" נמוך.

הוא אומר שהם לא עובדים עם ברח לי מהראש ספקים סוחרים שכחתי איך הוא אמר את זה.

אם תוכל תכתוב CARFIX ביוטיוב תראה עבודות ותיתן לי חוות דעת בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה עם מי הוא עובד, ב250 שקל לא סביר שימצא חומרים כה איכותיים ובאמת יחזיק מקום, עובדים, משפחה.

בכל אופן, אני לא מכיר אותם באופן אישי כך שלא אטעה ולא אפגע בשמם. אולי אני אכן יופתע מהם בעתיד.

דרך הYOUTUBE קשה לראות את איכויות עבודתם, אך נראה שהם עובדים לא מעט, שזה יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה עם מי הוא עובד, ב250 שקל לא סביר שימצא חומרים כה איכותיים ובאמת יחזיק מקום, עובדים, משפחה.

בכל אופן, אני לא מכיר אותם באופן אישי כך שלא אטעה ולא אפגע בשמם. אולי אני אכן יופתע מהם בעתיד.

דרך הYOUTUBE קשה לראות את איכויות עבודתם, אך נראה שהם עובדים לא מעט, שזה יתרון.

כן זה עושה רושם בכל מקרה אני מחר קופץ לפ"ת ליעקב וגם ליבגני המפורסמים לקבל חוות דעת, אם הם יתנו לי הצעה טובה ולא גבוהה מידי אלך על זה במקום אולי :].

אם אלך על זה אעשה אשכול על התוצאות + תמונות :].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...